41 Yasin Hatmi (Hayırlı Evlat İçin)

@eunja canım 1 Yasin'i Şerif de ben okurum Rabbim en kısa zamanda ömrüne hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin Aminnn

@eunja canım 1 Yasin'i Şerif de ben okurum Rabbim en kısa zamanda ömrüne hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin Aminnn
Aminn canım benim Allah razı olsun cok sagol Rabbim sizede maddi manevi hayırlı kapılar acsın inşallah

Yarın kismetse hemen okuyorum,okudukca da yazarım ins kac tane olursa,bende 14.5 yil sonunda Tup bebekle hamile kalıp kizim oldu cok şükür ve yine dondurulmuş embriyo ile yine hamileyim Allahin izni ile hepimizin gonlune gore hayırlısı ve kolaylikla olsun ins,yine sizin kararınız ama 2 embriyo transferini reddetmeyin,benim her ikiside 2 tane konuldu 1 tane tuttu,yine ne olur bilinmez ama en son karar sizin hersey gönlünüzce olsun

Allah razı olsun canım sagolasın
Ne guzel bir hikaye Masallah size Rabbim evladınıza hayırlı uzun omurler versin guzel gunlerini gorun inş, bebişde saglıcakla gelsin inş hayırlı kolay dogumlar nasip etsin Allah banada umut oldu hikayeniz gercekten

Ben de 1 tane okurum

@eunja canım bende 1 tane alıyorum yarın Allah nasip ederse okurum cuma saati Rabbim niyetini kabul etsin Rabbim sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin sana hayırlısı ile tutunur inşallah mucizelerin sana ve göbüşler dolar Allah'ın izni ile Rabbim ol desin yeter ki olur canım benim stres yapma Allah'ın izni ile pozitif olacak inşallah bu edilen dualar boşa değil Allah'ın izni ile
Eğer eksik kalırsa mutlaka yaz tamamlarız Allah'ın izni ile inşallah

Ne zamana kadar süresi?

Ben de 1 tane okurum
Sagol canım Allah razı olsun, Rabbim seninde gonlundekini en hayırlısıyla versin ins

Amin aminnnn Allah razı olsun gulum cok sagol dualarınız bana guc veriyor Rabbim senide beklediklerine kavustursun hayırlı kapılar acsın ins

Ne zamana kadar süresi?
13 şubata kadar canım

İnşallah canım benim bende senin gibi bekleyenlerdenim sabırlaRabbim gönlüne göre versin o sevinci tez zamnda yaşatsın inşallah kuzummm okudum Rabbim kabul etsin o ol desin yeter ki neler olmaz ki di mi karıncanın bile sesini duyan Rabbim bizim sesimizi duymaz mi kuzum bizi seviyor duamızı seviyor hep onun huzurunda dua etmemizi istiyor o yüzden hemen olmuyor öyle düşün bu sefer olacak ben inanıyorum gebelik haberleri ile gel buraya inşallah

Ahh gülüm peygamber imtihanı bizimki bize sabır düştü bu yolda ama inanıyorum ki birgün hepimizin yuzu gulecek dualarımız kabul olacak.. olmayacak duayı ettirmezmiş Rabbim.. Pespese guzel haberler vermek nasip olsun inş seninde bekleyen herkesinde kucagını doldursun Rabbim
Bu cumanın hurmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin

2 tane aldım o zaman

Kuzum kusura bakma yeni gordum hamdolsun ❤
Eksigin varmi dagitmaya calisirim insallah bu sefer olur bende okudum senin icin

Canlarım dua kardeslerim hepinizin kandili mubarek olsun. Rabbim tüm sıkıntılarınızdan selamete cıkarsın, gönlünüzdeki tüm duaları gecenin hurmetine kabul eylesin

Kızlar son 11 tane kaldı yardım edebilecek olan var mı

1. Eunja / Okundu
2. @Ada-anne
3-7. Ssevincli ve arkadaşları /Okundu
8. Magnifiaque /okundu
9-18. Balim25 /Okundu
19. Omrumu 7
20. R rana20
21. Z ZUMRA2019
22. @Kendikendine
23. Lna16 /Okundu
24. nazli95
25. zeynep4
26-27 Nego
28. C Cerez87
29.Eunja
30.Eunja

@eunja aldığım 2 Yasini okudum. Rabbim kabul etsin muradını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…