42-34

QueenGenepil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.475
17.093
Bir anda hareketsiz bir hayata geçip ruhsal ve bedensel yorulduk. Sağlığımızı kaybettik ve kilo aldık. Burada tekrar iyileşip, en iyi kendimizi bulacağımız, tamamen motivasyon amaçlı konu açtık.
Bir bakıma günlük gibi yaptıklarımızı paylaşacağız.

Kimse birbirini kıyaslamasın herkes ilk önce kendi gelişimine odaklansın.
Allah’ın izniyle her şey düzelecek.
Kendimden çok size inanıyorum

Son düzenleme:
YouTube ‘da videolar var onlarla başlayalım bu günden. Beslenme olarak da aralıklı oruç ivf’te önerilmiyor kadınlar için. Ben ileride ketojenik beslenmeyi deneyeceğim. İlk önce sabah ve akşam yediklerimi yazarım. Sonra yavaş yavaş dönüşürüm. Oksijensizsu Oksijensizsu

Ben bununla başlayalım diyorum tüm vücut çalışmak zorundayız. Zorlandığın yerde dinlen ve bakarak yapmaya devam et. Bir haftada beş gün bunu yaparız ilk hafta sonra bir gün gerilme egzersizleri var onu ne dersiniz?

Bence ara ara kaç dakikamız varsa değerlendirelim. Şu konuyu buldum bunda güzel

Bence ara ara kaç dakikamız varsa değerlendirelim. Şu konuyu buldum bunda güzel
bakalim

Ben düzenli beslenme konusunda ne yapabilirim bilmiyorum bu arada. Akşamdan hazırlayıp ertesi gün onlardan devam edebilirim galiba ama o da zor geliyor şu an. Durumumu anlatayım belki yol gösteren olur.

Home office çalışıyorum, sabah 7-8 gibi kalkıyorum genelde. Çalışırken kalkıp yemek yapmak ya da bir şeyler hazırlamak çoğu zaman imkansız oluyor, dün akşam 8'e kadar sadece Eker'in 3 tatlısından yedim 😢 Akşam yemek hazırlıyorum genelde sağlıksız şeyler olmuyor, salata aşığıyım zaten mutlaka bi salata olur öğünümde. Ama sabah ve öğlen sıkıntı :KK43: var mı öneriniz

Ben düzenli beslenme konusunda ne yapabilirim bilmiyorum bu arada. Akşamdan hazırlayıp ertesi gün onlardan devam edebilirim galiba ama o da zor geliyor şu an. Durumumu anlatayım belki yol gösteren olur.

Home office çalışıyorum, sabah 7-8 gibi kalkıyorum genelde. Çalışırken kalkıp yemek yapmak ya da bir şeyler hazırlamak çoğu zaman imkansız oluyor, dün akşam 8'e kadar sadece Eker'in 3 tatlısından yedim 😢 Akşam yemek hazırlıyorum genelde sağlıksız şeyler olmuyor, salata aşığıyım zaten mutlaka bi salata olur öğünümde. Ama sabah ve öğlen sıkıntı :KK43: var mı öneriniz
Suan benimde duzenim yok iyi biseyler bulunca haber edeyim

Akşamdan hazırlayıp saklama kapları var tupper veya başka marka hazırlayabilirsin. Öğlene salata ton balık gibi. Sabah evde tost beyaz peynir domates salatalık maydanoz veya yumurtalı gibi. Akşam yine basit bir öğün olur salata ızgara gibi.

Bir tane çorba var bir kabak soğan kırmızı biber sarımsak ve baharat koyup haşlayıp blenderdan geçir ödem çorbası deniliyor. Bir öğünde de kabak rendeleyip bir kaşık zeytinyağı ile bol yoğurt ve ceviz.

Akşamdan hazırlayıp saklama kapları var tupper veya başka marka hazırlayabilirsin. Öğlene salata ton balık gibi. Sabah evde tost beyaz peynir domates salatalık maydanoz veya yumurtalı gibi. Akşam yine basit bir öğün olur salata ızgara gibi.

Bir tane çorba var bir kabak soğan kırmızı biber sarımsak ve baharat koyup haşlayıp blenderdan geçir ödem çorbası deniliyor. Bir öğünde de kabak rendeleyip bir kaşık zeytinyağı ile bol yoğurt ve ceviz.
Akşama yemek çıkıyor ya aslında öğlen sıkıntı. Akşamdan hazırlayıp ya da biraz daha fazla yapıp ertesi güne bırakayım madem.

Öğlen akşam sıfır karbonhidrat sabah alabilirsin. Aslında iki öğün de beslenebilirsin. Aralarda bol su içerek zayıflarsın
Yulafı sütle yiyordum önceden çok da severim ama süt tüketemiyorum artık mideme oturuyor :KK43: yulaf sütüm var bi de onla denerim. Yarından itibaren yazarım ne yedim diye yazarsam kendimi düzenlerim belki :)

Suni sütlerin hepsi zararlı katkı maddesi var içindekilere bakarak al. Ben bakınca şok oldum kıvam artırıcı vs. Hindistan cevizi veya badem sütü buldum. Badem sütünü de suyla bademi blenderdan geçirip kendin de evde yapabilirsin . Liste bulursak veya egzersiz paylaşalım

X