43 yaş tüp bebek deneyimim

Karnım şiş gibi kasıklarımda baskı var biraz. Başka da belirtim yok valla. Aldığım ilaçlardan mı bilemiyorum ama akşam hep tv karşısında uyukluyorum. Eşimle bir şey seyredelim diyoruz ben ilk yarım saatte uyuyakalıyorum 🤣
Canım nasılsın nasıl gidiyor bir belirti var mi? Test günün ne zaman canım.

Alternatif Tıp tan sadece incir kürü mü yaptınız?

Dr hangi ilaç, iğnelerle yumurta takibi yapmıştı?

Dr yaş ve değerlerinizden dolayı moralinizi bozmadı mı "hormonlar kötü hamile kalamazsınız" diye. Genelde Dr lar bizim değerdekilerin hep motivesini bozuyorda.
Ne mutlu size anne olmuşsunuz darısı bize.hangi merkezde tedavi olmustunuz.kac yasinda anne oldunuz

Günaydın folik asit bebek için esaasında ama doktorum bana öncesinde de kulllanmamı söyledi. Önceki tedavilerimde eşime de kullandırdı hatta. Herhalde folik asit için depo tam dolu olsun istiyorlar, belki yaşla ilgilidir bilemiyorum.
Melatoninin yumurta kalitesini arttırtıdığıyla ilgili kesin kanıt olmamakla birlikte çalışmalar var demişti doktorum. Ben uzun süredir akşamları alıyorum. Yumurta kalitesini arttırıyor mu bilmem ama uyku kalitesini çok iyi artırıyor 😊
E2 ve lh değeri kaç olmalı bilmiyorum. Bu sefer hiç de sormadım doktora, e2 kaçla başladım kaçla bitirdim hiç bilmiyorum bile. Bilmek sürekli okumak insanı strese sokuyor. Yumurta kalitesi stresle kötü etkileniyor. Tıbbi olarak bilmem gereken bir şey olsa doktor bana söylerdi diye düşünüyorum
Cnm butun bu vitamin destekleri doktor mu onerdi.onlar bana markalariyla yazarmisin

Merhabalar kaç olmalı bilmiyorum. Benim önceki tedavilerimde 30 gibi bir şey çıkmıştı. Şimdi yaptırdığımda kaç çıktı sormadım merkeze. Belki biraz yüksek olabilir ama vardır bir çözümü. Doktorunuza sordunuz mu? En iyi cevap ondadır.
İyi güzel dedi 😊 bugün yine gittim controle sanırım bu ay transfer yapilacak

Ben ilk tedavimde tuttu ama boş kese oldu sonra kendiligimden hamile kaldım ama oda aynı boş kese 2.ve 3. Tutmadı maalesef son kez 4. deneyeceğim son embriyom kaldi
Ne güzel en azından eldekileri deniyosun ben hep sıfırdan başlıyorum sürece :KK43:
Umarım bu son olur ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız bu defa 🙏

Canım nasılsın nasıl gidiyor bir belirti var mi? Test günün ne zaman canım.
İyiyim sağol sen nasılsın? Belirti yok gibi, biraz önce sağ tarafımda hafif batma gibi bir şey vardı. Bu yeni bir durum ama o kadar çok gazım var ki ondan bile olabilir 🫢 haftaya perşembe test günüm.

İyi güzel dedi 😊 bugün yine gittim controle sanırım bu ay transfer yapilacak
Çok güzel bir haber bu 🥰👍 senin adına çok sevindim. İnşallah sürecin kolaylıkla geçer ve olumlu sonuçlanır. Şimdi ilaç mı başlayacaklar rahmi hazırlamak için?

O verdigi seylerin isimlerini yazarmisin
Astalife verdi Ahmet hoca. Diğerleri önceki doktorumun önerdikleriydi. Omega3 ve d vitamini ocean marka, melatonin 3 mg spring valley bunu akşam alıyordum. Bir de new life coenzim alıyordum. C vitamini de redoxon şu suda eriyenlerden.

Astalife verdi Ahmet hoca. Diğerleri önceki doktorumun önerdikleriydi. Omega3 ve d vitamini ocean marka, melatonin 3 mg spring valley bunu akşam alıyordum. Bir de new life coenzim alıyordum. C vitamini de redoxon şu suda eriyenlerden.
Astalifayi eşli kullaniyorsunuz degil mi? Ahmet hoca degerlerinize bakip mi verdi bu ilaci.kullandiktan sonra mi toplama islemine gectiniz?

Astalifayi eşli kullaniyorsunuz degil mi? Ahmet hoca degerlerinize bakip mi verdi bu ilaci.kullandiktan sonra mi toplama islemine gectiniz?
Eşli kullanmadık, sadece bana verdi. Eski testlerime baktı ve yumurta kalitesi için bunu alın dedi. Tedaviden önceki adetimde başladım. Yumurta toplamaya kadar kullandım

Çok güzel bir haber bu 🥰👍 senin adına çok sevindim. İnşallah sürecin kolaylıkla geçer ve olumlu sonuçlanır. Şimdi ilaç mı başlayacaklar rahmi hazırlamak için?
Çok güzel bir yumurta görüyorum
belki onuda alabiliriz yarın tekrar görmem gerekiyor dedi iğne verdi yarın tekrar gideceğim her koşulda bu ay olur transfer sen nasılsın bir belirtin varmı güzel haberlerini bekliyoruz ,🥰

X