43 yaş tüp bebek deneyimim

Çok güzel bir yumurta görüyorum
belki onuda alabiliriz yarın tekrar görmem gerekiyor dedi iğne verdi yarın tekrar gideceğim her koşulda bu ay olur transfer sen nasılsın bir belirtin varmı güzel haberlerini bekliyoruz ,🥰
Ne güzel 🧿🌺.inşallah o yumurtayı da alır. Ben iyiyim, dün akşam kasıkta hafif batma vardı, sabaha geçti 🫢 Dün evi temizledim belki de ondan oldu bilmiyorum 🤷‍♀️İnşallah olumlu olacakmış gibi hissediyorm 🙏🥰

İnşallah olumlu olur sonuçların ama belirti aramayın sakın hrpsi ilaçların yan etkisi ilk denemelerimde bunu bariz şekilde yaşayıp sonrasında çok üzüldüm. En güzeli çok kendi kendine kalıp bu konuları düşünmemk kafayı meşgul etmek olacak sanırım o yüzden sonraki denemem de olabildiğince yoğun program yapıp daha az kafaya takmayı düşünüyorum. Tabii uygulayabilirsem 😃

İnşallah olumlu olur sonuçların ama belirti aramayın sakın hrpsi ilaçların yan etkisi ilk denemelerimde bunu bariz şekilde yaşayıp sonrasında çok üzüldüm. En güzeli çok kendi kendine kalıp bu konuları düşünmemk kafayı meşgul etmek olacak sanırım o yüzden sonraki denemem de olabildiğince yoğun program yapıp daha az kafaya takmayı düşünüyorum. Tabii uygulayabilirsem 😃
İnşallah bakalım 🙏 Belirti aramıyorum zaten hafif kasıklarda dolgunluktan başka bir şey yok ama o transferden beri var, belli ilaçlardan.
Ben önceki tedavilerde hep 1 gün dinlenip işe dönüyordum. Bu sefer ofise gitmiyorum, evden çalışıyorum. Esasında buna çok ihtiyacım varmış onu da anladım. Çok koşturmalı bir dönemdi öncesi. O yüzden duraklamak çok hoşuma gitti, iyi geldi bana. Evde kalıyorum diye de yatmıyorum. Dün bütün evi temizledim. Bugün annemi haftalık alışverişine götüreceğim, yarın misafirim var. Pazartesiye belki biraz düşünecek zamanım kalır 😂

M Mulka sen de yoğun program yapıp kafaya takmadan geçirebilirsin canım 😊 şimdi bak sen kafaya taksan da takmasan da içinde bir süreç gelişiyor ve bu noktada senin sürece dışarıdan bir katkıda bulunman pek mümkün değil. Burada artık akışına bırak. Kafaya taktığında sana bir yararı yok, salgıladığın stres hormonunun ve kendini kasmamın zararı bile olabilir. Kendin için doğru planlamayı yapacağından eminim 😊

Ne güzel 🧿🌺.inşallah o yumurtayı da alır. Ben iyiyim, dün akşam kasıkta hafif batma vardı, sabaha geçti 🫢 Dün evi temizledim belki de ondan oldu bilmiyorum 🤷‍♀️İnşallah olumlu olacakmış gibi hissediyorm 🙏🥰
Kuzum zorlama kendini temizlik fln şöyle kalsin bebiş daha önemli fazla ağır iş yapma

İyiyim sağol sen nasılsın? Belirti yok gibi, biraz önce sağ tarafımda hafif batma gibi bir şey vardı. Bu yeni bir durum ama o kadar çok gazım var ki ondan bile olabilir 🫢 haftaya perşembe test günüm.
Saol cnm iyiyim.seni bekliyorum hadi insallah cnm an az sen kadar heyecanliyimmm

cagcag78 cagcag78 oyalanacak birşeyler bulmak lazım. Ben de transfer sonrası oğlumun sınavı için izin aldım İş stresinden de uzak olurum diye düşündüm Opular ve histeroskopi sonrası hep çalışmıştım Evde boş durnayıp birşeyler yaparım Temizlik , düzenleme vs Transfer sonrası kaçıncı gününüz ? Güzel haberinizi bekliyorum heyecanla

Bu arada işyerinden iki arkadaşın hamilelik haberini aldım arka arkaya Kimseye söylemiyorum ama içimden diyorum ki benimki de tüpte hazır bekliyor Benim gebelik haftam yaklaşır o bebişlere inşallah

cagcag78 cagcag78 oyalanacak birşeyler bulmak lazım. Ben de transfer sonrası oğlumun sınavı için izin aldım İş stresinden de uzak olurum diye düşündüm Opular ve histeroskopi sonrası hep çalışmıştım Evde boş durnayıp birşeyler yaparım Temizlik , düzenleme vs Transfer sonrası kaçıncı gününüz ? Güzel haberinizi bekliyorum heyecanla
Evet kesinlikle bir uğraş yoksa geçmek bilmez bekleme süresi. Ben evden yarım gün çalışıyorum. Sonra günün kalanını kendime ayırıyorum. Küçük bir bahçem var 70-80m2. Orayı ekiyoruz, fidelerimi hazırlıyorum. Toprakla ilgilenmek gerçekten insanı çok rahatlatıyor. Bu hafta kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkaracağım. Bol bol çamaşır yıkama ve ütü olacak. Bunlar olmasa evde duramam kendi kendimi yerim 😂 Transfer sonrası 6.günüm, teste de 5 gün kaldı, yarıladım artık. Tatlı bir heyecan var işte hep beraber alıcaz inşallah pozitifleri 🙏 sizin transfer önümüzdeki haftaydı değil mi?

Bu arada işyerinden iki arkadaşın hamilelik haberini aldım arka arkaya Kimseye söylemiyorum ama içimden diyorum ki benimki de tüpte hazır bekliyor Benim gebelik haftam yaklaşır o bebişlere inşallah
Ne güzel yakın zamanda beraberce hamileliğinizi sürdürürsünüz inşallah 🙏 yetişir sizinki de onlara 😊

X