43 yaş tüp bebek deneyimim

Evet en heyecanlı zaman şimdi. Dün testi aldım elime, baktım baktım sonra sakince çekmeceye koyup kapattım Direndim bugüne kadar, bir noktada kırılır mı direncim bilmiyorum

Sizin mucizeniz bir günlük embriyoydu değil mi ? Fetal DNA sonucunun iyi çıkmasını diliyorum

Evet en heyecanlı zaman şimdi. Dün testi aldım elime, baktım baktım sonra sakince çekmeceye koyup kapattım Direndim bugüne kadar, bir noktada kırılır mı direncim bilmiyorum
Ben sanırım 6. Ya da 7. Gün test yaptım önce negatifti gittim geldim 15-20 dk sonra pozitifi olmuş inanmadım ertesi sabah bi daha yaptım negatif Şimdi o gün hangi sonuç doğru emin olamıyorum

Ben sanırım 6. Ya da 7. Gün test yaptım önce negatifti gittim geldim 15-20 dk sonra pozitifi olmuş inanmadım ertesi sabah bi daha yaptım negatif Şimdi o gün hangi sonuç doğru emin olamıyorum
Ahahaha tam olarak da bu yüzden direndim. Bir pozitif, bir negatif görsem bana gelirler Belki küçük bir ihtimal yarın sabah yapabilirim. Yarın eşimin doğum günü, güzel bir hediye olabilir.

Ahahaha tam olarak da bu yüzden direndim. Bir pozitif, bir negatif görsem bana gelirler Belki küçük bir ihtimal yarın sabah yapabilirim. Yarın eşimin doğum günü, güzel bir hediye olabilir.
ya insana bir basiret bağlanması geliyor idrak edemiyor durumu. Ben pozitiften sonra anladım meğerse her belirti ne kadar da belliymiş

Merhaba
Çift embriyo ile üç kez denedik hepsi negatifti
Bu cumartesi 4. Deneme ve tek embriyoda pozitif sonuç gördük tabii henüz konuşmak için çok erken henüz kese bile görmedik ama umudunuzu kaybetmeyin. Ben 3 kez çift embriyo ile negatif gördükten sonra, tek embriyo ile pozitif almayı hiç ummuyordum

Merhaba. Sizin için zamanı şimdiymiş, o zaman tek veya çift embriyo fark etmiyor. Sizin için çok sevindim. Dilerim ki keseyi görürsünüz, kalp atışını duyarsınız ve sağlıkla tamamlarsınız gebeliğinizi Umut oldunuz bana da. Benim de önceki çift embriyoydu, şimdi tek. Tek olsun benim olsun umarım benim için de zamanı gelmiştir.

Gerçekten mi? bir bölüm diziye başlıyoruz akşam bitirmemiz 2-3 gün sürüyor ay hadi inşallah
Yani ben uyumakta aşırı zorlanan biriyim. Öğlen ay şurda 5 dk kestireyim demeler başlamıştı. Gözünü açık tutamıyorsun zaten. Değişik bir uyku. Yani progesteron da bunu yapıyor dediğin gibi ilaçlardan mı neden ayırt edemiyorsun. Ama düşününce fark ediliyor. Bir de regl günüm geçmişti hayatta gecikmez. Kürtajdan sonra bile 15 gün sonra gününde gelmişti o derece sabittir. Herşeyimiz benziyor inşallah sonucunda benzer gerçekten dua ediyorum

Evet uyku ilacı almış gibi uyuyorum ben İnşallah çok teşekkür ederim.

Canim nasilsin? Doktor transferden sonra neler yemeyecegini neler yasak oldugunu soyledimi?
İyiyim teşekkürler. Sen nasılsın? Kabız olmamak için sulu gıdalar ve lifli gıdalar yememi tavsiye ettiler. Test sonucu alınana kadar ağır fiziksel aktivite ve ilişki yasak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…