43 yaş tüp bebek deneyimim

Merhaba. Sizin için zamanı şimdiymiş, o zaman tek veya çift embriyo fark etmiyor. Sizin için çok sevindim. Dilerim ki keseyi görürsünüz, kalp atışını duyarsınız ve sağlıkla tamamlarsınız gebeliğinizi 🙏❤️ Umut oldunuz bana da. Benim de önceki çift embriyoydu, şimdi tek. Tek olsun benim olsun 💕 umarım benim için de zamanı gelmiştir.
Hadi hayirlisi insallah.Yasinizi ogrenebilirmiyim? Herkese soruyorum ama ileri yas oldugum icin umut ariyorum
:KK43:

Kızlar ben de transfer hazırlığında progestan tam tersi garip bir uykusuzluk yaptı Gece normal saatte uyuyorum sonra sabaha karşı gecenin bir vakti uyanıyorum ve geri uyumakta zorlanıyorum

Kızlar ben de transfer hazırlığında progestan tam tersi garip bir uykusuzluk yaptı Gece normal saatte uyuyorum sonra sabaha karşı gecenin bir vakti uyanıyorum ve geri uyumakta zorlanıyorum
Gece 2-3 gibi ben de uyanıyorum. Ben tuvalate sıkışıyorum, çok su içiyorum galiba. Sen durup dururken sebepsiz mi uyanıyorsun? Şimdi mesela kafamı yastığa koysam uyurum. Direniyorum tv karşısında. Çok erken yatınca sabah çok erken kalkıyorum.

Gece 2-3 gibi ben de uyanıyorum. Ben tuvalate sıkışıyorum, çok su içiyorum galiba. Sen durup dururken sebepsiz mi uyanıyorsun? Şimdi mesela kafamı yastığa koysam uyurum. Direniyorum tv karşısında. Çok erken yatınca sabah çok erken kalkıyorum.
Tv karşısında fix uyurum ben Gebelik belirtisi olamaz benim 😃 Yani yok sıkıştığım için değil sanki

Merhaba
Çift embriyo ile üç kez denedik hepsi negatifti
Bu cumartesi 4. Deneme ve tek embriyoda pozitif sonuç gördük tabii henüz konuşmak için çok erken henüz kese bile görmedik ama umudunuzu kaybetmeyin. Ben 3 kez çift embriyo ile negatif gördükten sonra, tek embriyo ile pozitif almayı hiç ummuyordum
Hiç mi tutmadı denemeleriniz yoksa kimyasal falan mı oldu? Benimde 2 aşılama 2 tüp bebek denemem oldu hiç tutmadı benim gibi durumda olan çok az kişi var o yüzden merak ettim

X