43 yaş tüp bebek deneyimim

Hiç mi tutmadı denemeleriniz yoksa kimyasal falan mı oldu? Benimde 2 aşılama 2 tüp bebek denemem oldu hiç tutmadı benim gibi durumda olan çok az kişi var o yüzden merak ettim
Bu arada öncekiler hep taze transferdi bu kez donuk oldum. yurtdışında yaptırdım. Daha önce rahim kalınlığı ile ilgili pek bilgim yoktu yurtdışındaki doktorum 9u görmeden transfer yapmayacağım dedi, 9u bulana kadar ilaç aldım ayrıca 3 başarısız olunca, Türkiye’de bana daha önce hiç verilmeyen tractocile adlı bir serum uygulayarak transfer yaptı. Süreçte başka bir farklılık yok. (Hatta Türkiye’deki merkez transfer sonrası sedyeyle odaya taşıyıp 1 saat yatırıyordu burda masadan 5 dakikada kaldırıp eve yolladılar)

Aradılar merkezden. Sonucum negatif. İlaçları kesmemi söylediler. Sağlık olsun, benim için zamanı değilmiş henüz.
Doktorla telefonda mı yüzyüze mi konuşmayı tercih ettiğimi sordular. Yüzyüze görüşmek istediğimi söyledim. Haftaya randevu alıp gideceğiz. Biraz kafamı toparlayayım, yeniden yolumu çizeceğim. Yeni ay, yeni şans…✨✨💫

X