43 yaş tüp bebek deneyimim

Malesef ,boş keseymis.doktorun birisine gittik .mol gebelik dedi.bir başkasi ise boş kese..ve kürtaj oldum.ama pozitif olma aşamasında bol bol havuç suyu içtim.havuc suyu için mutlaka .etkisni gorursunuz
Çok geçmiş olsun canım,
Bende ocak ayında transfer oldum ve mol gebelik geçirdim kürtaj oldum..
Nasılsın betan düştü mü ?

Antalya Ivf Murat Berkkanoğlu.
Ben 5 ayrı klinikte tüp bebek tedavisi gördüm. Her biri bir şeyler katarak ilerledi. Murat Hocam özel olarak hormon az kullandı. Embriyoları Pgt yollamadan direk transfer ettik. Onun dışında sanırım labratuvarları iyiydi. Bilemiyorum.
Hangi iğneyi kullandırmıştı ,benim de kalite sorunu var ,acaba diyorum iğneler etkiliyor mu kaliteyi olumsuz bakımdan , 225 gonalf kullanmıştım 7 gün .

Hangi iğneyi kullandırmıştı ,benim de kalite sorunu var ,acaba diyorum iğneler etkiliyor mu kaliteyi olumsuz bakımdan , 225 gonalf kullanmıştım 7 gün .
etkilemiyor. Dünyanın her yerinde tüp bebek tedavisi böyle yapılıyor ve kalitesizleştirdiğine dair bir kanıt yok. Ama şu var. çok yüksek doz düşük amh iyi gelmiyor. benim doktorum hep femara hemde gonalf kullandı. Yüksek doz değildi. kontrollü gelişim gösterdiler bu yüzden

Çok geçmiş olsun canım,
Bende ocak ayında transfer oldum ve mol gebelik geçirdim kürtaj oldum..
Nasılsın betan düştü mü ?
Teşekkür ederim.benim en son teşhis boş kese oldu.tekrar betaya baktirmadim.ama baktırmak istiyorum.kanamam az da olsa devam ediyor.kurtajdan,27 gün sonra çok şükür adet oldum.adet sonrası kanama devam eder mi bilmiyorum.bendeki süreç bu şekilde devam ediyor simdilik

Teşekkür ederim.benim en son teşhis boş kese oldu.tekrar betaya baktirmadim.ama baktırmak istiyorum.kanamam az da olsa devam ediyor.kurtajdan,27 gün sonra çok şükür adet oldum.adet sonrası kanama devam eder mi bilmiyorum.bendeki süreç bu şekilde devam ediyor simdilik
Bende kürtaj sonrası 30.gun regl oldum altı gün sürdü ve kesildi..
Beta baktırın mutlaka çok geçmiş olsun tekrardan..

Antalya Ivf Murat Berkkanoğlu.
Ben 5 ayrı klinikte tüp bebek tedavisi gördüm. Her biri bir şeyler katarak ilerledi. Murat Hocam özel olarak hormon az kullandı. Embriyoları Pgt yollamadan direk transfer ettik. Onun dışında sanırım labratuvarları iyiydi. Bilemiyorum.
Merhabalar biz de Sntalya da tedavi olacağız, yaşım 39. Tedaviye ne kadar ödediniz acaba? Tedavi öncesi hangi tahliller yapıldı ve hangi takviyeleri kullandınız?

Ben 5. Tüp bebek tedavimde kızıma kavuştum. Murat Hocam müthiş ilgili, şefkatli bir doktor.
Aradığım günü hatırlıyorum. Bülent Traş’tan telefon gelmişti. “Maalesef embriyolarınız sağlıksız. Transfer etmeyeceğiz” dediler. Kendimi inanılmaz çaresiz hissettim. Evlisin, eşin de çocuk istiyor ama veremiyorsun. Eşime dedim “istersen boşanalım” diye. “Yok” dedi. O gün Murat hocayı aradım. Hikayemi anlatıyorum, bir yandan da ağlıyorum. 2 sene dur durak bilmeden tüp bebek tedavisi olmuşum, üstüne 5 ameliyat olmuşum. Ama elimde koca bir sıfır.
Murat Hocam “Tamam” dedi. “Bütün süreçle bizzat kendim ilgileneceğim. Bir de biz deneyelim” dedi. Pazar günü bile olsa aradı beni. Ve nasıl oldu bilmiyorum tuttu. 🙏🏻
Rabbim dileyen herkese nasip etsin. Çabalarının karşılığını versin 🤲🏻
Merhabalar yazdıklarınız bana çok büyük umut oldu. Kullandığınız takviyeler neler ve ne kadar ücret ödediniz?

Merhabalar biz de Sntalya da tedavi olacağız, yaşım 39. Tedaviye ne kadar ödediniz acaba? Tedavi öncesi hangi tahliller yapıldı ve hangi takviyeleri kullandınız?
Kan testleri istediler. Şu an hatırlamıyorum. Devlet yapıyor o testleri.
Sizin durumunuza ve sorununuza bağlı. Benim rahmim yapışıkmış. 5 operasyon geçirdim ve 5 kez tüp bebek tedavisi gördüm. Her seferinde farklı aşamalara tabii oldum.
Tüp bebeğe 2021’de en son 15 bin tl verdim sanırım. Ama ilaçlar extra.
Takviye bende eşimde vitamin aldık. Eşim özel diyet uyguladı sperm hareketliliği için. Biostoron kullanmıştım. Yumurta kaliteleştiriyordu. Ama yan etkisi çoktu.
Antalya Ivf’te Murat Berkkanoğlu’na gittim ben. İnanılmaz ilgili, alakadar bir doktor 😍 Bir de bence Antalya Ivf labrotuvarı çok iyi diye tahmin ediyorum.

Sizin durumunuza ve sorununuza bağlı. Benim rahmim yapışıkmış. 5 operasyon geçirdim ve 5 kez tüp bebek tedavisi gördüm. Her seferinde farklı aşamalara tabii oldum.
Takviye bende eşimde vitamin aldık. Eşim özel diyet uyguladı sperm hareketliliği için. Biostoron kullanmıştım. Yumurta kaliteleştiriyordu. Ama yan etkisi çoktu.
Antalya Ivf’te Murat Berkkanoğlu’na gittim ben. İnanılmaz ilgili, alakadar bir doktor 😍 Bir de bence Antalya Ivf labrotuvarı çok iyi diye tahmin ediyorum.
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Laboratuvarı çok iyi olan bir merkeze gitmemiz önerildi bize. Hem eşime hem de bana genetik test yapacaklardır ona ayrıca detaylı sperm testi morfolojisine bakmak DNA hasarı var mı yok mu öğrenmek için. Biz de şimdi takviye Vitaminlere başladık.
Omega
Mutivitamin
Q-10
Arı sütü
E vitamini
Yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz? Gelecek ay adetimle beraber doktora gideceğiz. İnanın umut oldunuz bana.

Ben 42 yaşında 5. Tüp bebek denememde hamile kaldım. Kızım şimdi 4 Aylık 🧿
Ankara Genart, İstanbul Bahçeci Umut ve Bülent Traş’taki denemelerim negatif oldu. Antalya Ivf’te pozitife kavuştum.
merhaba tedavi süreciniz nasıl ilerledi acaba?havuzmu yaptırdınız ve yumurtaları doğal olarakmı ilaçlamı büyüttüler bilgi verebılırmısınız?

merhaba tedavi süreciniz nasıl ilerledi acaba?havuzmu yaptırdınız ve yumurtaları doğal olarakmı ilaçlamı büyüttüler bilgi verebılırmısınız?
Bülent Traş havuz yaptı, onda negatif gördüm.
Antalya’da bir kez yumurtalarım toplandı. Genetik taramaya yollamadık. 3 tane 5. Güne çıkan yumurtam vardı. İkisini transfer ettik, 1 tanesi tuttu 👶🏻 İlaçla büyüttüler evet ama çok hormon vermedi doktor. Doğumumdan 4 ay sonra 2. Kızıma hamile kaldım doğal yoldan. Doğum bir kadının anotomisini tamamen değiştiriyormuş. Şimdi 2 kızım var. 👧🏻👶🏻

Merhaba, nasıl bir diyet uyguladı eşiniz cevaplarsanız çok sevinirim..biesteron kaç ay kullanmıştınız? Öncesinde kalitesizlik sorunu var mıydı? Kullandıktan sonra fayasını gördünüz mü? Başka neler kullandınız,bende Antalyada yaşıyorum, Ali fuat şengöre tedavi olmuştum başarısız oldu yumurta kalitesizliği ve sperm dşüklüğü sebebi ile..dönüş yaparsanız çok sevinirim,doktorunuz neler kullandırdı?
Tedavinizde hangi iğneler kullanıldı dozajı vs..

Merhaba, nasıl bir diyet uyguladı eşiniz cevaplarsanız çok sevinirim..biesteron kaç ay kullanmıştınız? Öncesinde kalitesizlik sorunu var mıydı? Kullandıktan sonra fayasını gördünüz mü? Başka neler kullandınız,bende Antalyada yaşıyorum, Ali fuat şengöre tedavi olmuştum başarısız oldu yumurta kalitesizliği ve sperm dşüklüğü sebebi ile..dönüş yaparsanız çok sevinirim,doktorunuz neler kullandırdı?
Ben doğumumu Vitale’de yaptım. Orası kadın hastalıkları konusunda iyi. Antaly Ivf’de tedavi gördüm. Biesteron 1 ay kullanmıştım. Bahçeci cem Çelik vermişti. Son denememde kullanmadım. Prp yaptırdım yumurta kalitesi için. Sperm düşüklüğü için vitamin kullandı. Adını hatırlamıyorum. Kaan Aydos hocaya gittik onun için. Nohut, havuç yemişti. Cep telefonu ile aynı odada uyuma demişti. İğneleri hatırlamıyorum. 2 sene oldu en son tedavimi göreli. Ama çok yüksek hormon vermedi.

Merhabalar biz de Antalya da yaşıyoruz, IVF de tedavi görmeyi düşünüyoruz. Eşim de sperm hareket ve hızında yetersizlik var yaşım da 39 😔 yaklaşık 2 aydır takviye kullandık araştırarak, bakalım Mayıs adetim ile birlikte doktora gideceğiz ne diyecekler.

Yaş faktöründen dolayı ilk deneme başarısız olursa 2-3. denemelerde genetik tarama yapıyorlar. Benim Bahçeci Umut ve Bülent Traş genetik yaptı. Aslında Bahçeci Umut’ta genetikten sağlam gelen bir tane embriyom çıkmıştı. Transfer edildi, tutmadı. Doktor “rahminde enfeksiyon varmış” dedi. Ben de “mağdem böyle bir ihtimal vardı niye baştan kontrol etmediniz” diye çok öfkelenmiştim. Bahçeçi Umut İspanya’da yapıyor bu işlemi. Bülent Traş kendi bünyesinde.
Size de kolaylıklar dilerim. Rabbim çabalarınızın karşılığını verir inşAllah 🙏🏻
Merhabalar duru hanım Antalya da kime gittiniz hangi doktor ben de bahçeci Ankara’da tedavi görüyorum doktorumdan memnunum ama negatif oldu ilk denemem ben de de enfeksiyon vardı transfer günü ben ondan tutmadığını düşünüyorum doktorum temizlediğini söyledi Rahmi çok önemli olduğunda transferi o an bile iptal ediyorlarmış ama olmadı cevaplarsanız sevinirim

X