5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

yaklasik 20 dakika da spor yaptim :spor:
Yarin olculerimi alip tablo hazirlayacagim.
katilmak isteyenler de sabah kilosu mezura ile bel basen ve gobek olculerini bildirirse tabloya eklerim :)

S Sismaniye Canim en son 66 yi gordum. Sabah tartılamadım aksam acileydik eşimde bende hastayız. Bademciklerd3n yakalandim pazartesiye toparlarım insallah.Pazartesi ölçülerimi alıp bildirebilir.miyim?

S Sismaniye hayirli olsun cnm topigin
Bende kilo aldim maalesef suan 64 kusurum heralde
Kizim cok hasta egzamasi cok arttı bir ayağımız hep doktorda gunlerdir uykusuzum
Kilomuda ölçülerimi de gun icinde bildirecem insallah

S Sismaniye Canim en son 66 yi gordum. Sabah tartılamadım aksam acileydik eşimde bende hastayız. Bademciklerd3n yakalandim pazartesiye toparlarım insallah.Pazartesi ölçülerimi alıp bildirebilir.miyim?
gecmis olsun canim
tabii istedigin zaman bildirebilirsin
Kizim cok hasta egzamasi cok arttı bir ayağımız hep doktorda gunlerdir uykusuzum
sen zaten 64 civarı mezun olmamis miydin
gayet iyi oyleyse.
size de gecmis olsun :KK43:
bekliyorum olculeri :KK19:

Geçmiş olsun Allah şifa versin kızına canim.hastaneye git gel psikolojik olarak yoruyor. Yarın aile hek. gideceğim.gozumde büyüyor resmen ama zorundayım iğnem var ve hastayım da

Ahh ahh canım sorma bende aldım Bendeee:kızgın:67 ile bıraktım yarışmayı 69 um şimdi adet dönemindeyim gerçi ama yiyorum da off off iyiki açmışsın topiğini canım S Sismaniye ama bu cuma değilde pazartesinden başlayayım ben

Ben de bi kaç gündür dürüm ekmek arası yiyorum ama ye ye nereye kadar 👺
Edepli yersem kilo almam dikkat edersem de verebülürüm oo yeea :KK73::KK71::KK73::KK71:
Dürümü ekmek arası ayyyneeennn ne oldu anlamadım ıssız adaya düştüm de sanki yiyecek yeni buldum gibi yarın dikkat ederim diye diye yedim🙈

Geçmiş olsun Allah şifa versin kızına canim.hastaneye git gel psikolojik olarak yoruyor. Yarın aile hek. gideceğim.gozumde büyüyor resmen ama zorundayım iğnem var ve hastayım da
Sgl cnm
Sanada gecmis olsun
Doktora gitmek benimde gozumde çok büyüyor her zmn

dunku menum
1 bardak ayran

sabah dukan krebi 1 ak ve 1 yumurta ile
az yagsiz krem peynir
mantar tost mk. de
filtre kahve

1 cilek 6 7 kiraz
yarim armut

ogle