5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

Slm kizlar kilom 64.3 bugun
1.2 fazlam duruyo
Haftanin iki gunu oruc tutacam 2 yada 3 gun duzenli yuruyus diger gunlerde evde spor yapmagi düşünüyorum
60 olsam cok iyi olacagim bende
Yuzum de zayifliyor ben zayiflayinca bu benim sinirlerimi bozuyo keske vucudum zayiflasa ama yuzum zayiflamasa🙄

Slm kizlar kilom 64.3 bugun
1.2 fazlam duruyo
Haftanin iki gunu oruc tutacam 2 yada 3 gun duzenli yuruyus diger gunlerde evde spor yapmagi düşünüyorum
60 olsam cok iyi olacagim bende
Yuzum de zayifliyor ben zayiflayinca bu benim sinirlerimi bozuyo keske vucudum zayiflasa ama yuzum zayiflamasa🙄
benim de memintolardan gidiyor.
simdi dukan yapinca farkettim. yagsiz diyetlerde ilk giden memisten gidiyor bende. sen karatay tarzi yagli bi diyet denesen belki yuzden gitmez.ne biliyim o_O
sizi de ekliycem tabloya simdi

Merhaba herkese güncel kilom 69.0 bugün diyete başladım if diyeti yapıyorum bakalım cumaya ne kadar gidecek akşama Lesli yapmayı planlıyorum sporsuz bu iş olmuyor ama spor yapasım hiç yok ideal kiloya bir düşsem hep mutsuz hissediyorum böyle kendimi

benim de memintolardan gidiyor.
simdi dukan yapinca farkettim. yagsiz diyetlerde ilk giden memisten gidiyor bende. sen karatay tarzi yagli bi diyet denesen belki yuzden gitmez.ne biliyim o_O
sizi de ekliycem tabloya simdi
Oda kötüymüş bi kadın icin onemli ikizler ne yapmali acaba bilemedim
Ekle bcm listeye olculeri de yazacanmi

Merhaba herkese güncel kilom 69.0 bugün diyete başladım if diyeti yapıyorum bakalım cumaya ne kadar gidecek akşama Lesli yapmayı planlıyorum sporsuz bu iş olmuyor ama spor yapasım hiç yok ideal kiloya bir düşsem hep mutsuz hissediyorum böyle kendimi
merhaba canim seni de listeye ekliyorum
imkanin varsa bel basen ve gobek olculerini de beklerim.:)
Oda kötüymüş bi kadın icin onemli ikizler ne yapmali acaba bilemedim
Ekle bcm listeye olculeri de yazacanmi
kendi olculerimi yazdim
siz soyleyin sizinkileri de yazayim :)

dukan emminin kitabinda rastladigim konjac (shirataki) noodle indan aldim gecen gun saf protein gunlerinde menu olusturmakta zorlandigim icin.
9 kalori ve 0 karbonidrat iceriyor :)
tadina da bugun baktim. bir tadi yok bolca yikamak gerekiyor kokusunun cikmasi icin.
tadi olmadigi icin sosunuzun kalitesi onemli. kesinlikle makarnaya cok iyi bi alternatif. 2 3 kasik yiyip nefis mucadelesindense bi tabak dolusu bol kiymali domatesli bi spagetti cok daha doyurucu :halay:
su an tokluktan patlamak uzereyim ama aldigim kalori et ve sos ile birlikte ancak 100 civaridir :halay:
20200302_144624.jpg

Keske bende mezurami getirseydim. Dogum sonrasi olculerimi biliyodum. suan kac oldular cok merak ettim🤔

korse ise yariyor mu ? ben tahammul edemiyorum pek :KK43:
Yariyo valla canim. Hic bisey yapamasa terlememe yardimci oluyo. Askili celik balenli korse aldim zayiflarken daha guzel sekil alsin vucudum diye. Basta bende tahammul edemedim ama atletimin su icinde kaldigini gordukce cekilen cile kutsaldir diyorum :KK48:

X