5.5 aylık bebeğimle Ege'de tatil...

Sizce bebekle hangi bölgede tatil daha iyi olur?

• Ankete Katılan
    3

graduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2014
78
31
selam kızlar

Oğlum 5.5 aylık☺️
Ege bölgesine tatile gitmek istiyoruz. Önerebileceğiniz bölge ve otel varmı? Plajı güzel olsun istiyorum çünkü havuza sokmayı pek düşünmüyoruz.. iyi akşamlar herkese

Fethiye superdir bende burada yasiyorum katranci koyu asi koyu var bu bolgede bizde oralara gidiyoruz.hillside beach muhtesem

Fethiye superdir bende burada yasiyorum katranci koyu asi koyu var bu bolgede bizde oralara gidiyoruz.hillside beach muhtesem

Geçen yıl eşimle birlikte gitmiştik.. katrancı koyu güzeldi teşekkür ederim tavsiye için, başka tvsiyeler gelirse onlarıda değerlendireceğim

G graduygu merhaba..
Sarıgerme'yi tavsiye ederim Çocuklu aileler içim Hilton muhteşemdir. Ama denizi oğleden sonra biraz dalgalaniyor. Kumluk sahili ve çok geniş.
Bozcaada da çok guzeldir ama bebiş için biraz ruzgarlı ve denizi soğuk olabilir. Orada da Çapraz Tatil Köyü denize sıfır kendi sahili ve sahilde çimlik alani mevcut.
Ege denizi muhteşem koylara sahip. Deniz suyu sıcaklığı bebiş için iyi olmasını istiyorsanız Çeşme'den güneye doğru sahil yerlerine bakın derim.
Selimiye de çok güzeldir. Selimiye merkezi dışında kumluk koylar var ama araç lazım olur..

X