5.Gün tranferinden 2 gün sonra erken gebelik testi yapmak

Super..masallahh..ya iste sadece bhcgylede kalmiyo bu isler.cok iyi biliyorum..kanda cikinca bu seferde artacakmi diye panik halinde bekliyo insan..insallah katlanarakta artar canimmm...rabbim kucaginada almayi nasip etsin...cumlemizede insallah

Super..masallahh..ya iste sadece bhcgylede kalmiyo bu isler.cok iyi biliyorum..kanda cikinca bu seferde artacakmi diye panik halinde bekliyo insan..insallah katlanarakta artar canimmm...rabbim kucaginada almayi nasip etsin...cumlemizede insallah
Sorma gerçekten öyle. Tam sevinicem aklım bulanıyor korku basıyor pozitif olmaya çalılıyorum. Yarabbim heralde sabtı mı öğretiyor bilmem. Gerçekten mutluyum ama kursağımda bekliyor. İnşallah inşallah alırız kucağımıza amin Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin. Teşekkür ederim mucizem33 ❤❤

Canim..pozitif ol..hep..dusunsende dusunmesende hersey olacagina varcak.rabbim kucaginada almayi nasip etsin.rahatlatt..masallah degerin cok guzel zaten..korkmaa..gerek yok...rica ederim

Merhaba, benim de transferimin 4. Günü. 5. Gün dondurulmuş embriyo ilk denemem o sebeple biraz acemiyim kasıklarım dün geceden beri epey ağrıyor. Bazen dizlerim belim. Adet sancısı gibi moralim bozuldu. Bunu yaşayan var mı

Günaydın kızlar bugün 6.gunum ve dayanamayıp test yaptım negatif ama inşallah tabiki idrarda negatiftir kanda pozitifi görmek nasip olur

Günaydın kızlar bugün 6.gunum ve dayanamayıp test yaptım negatif ama inşallah tabiki idrarda negatiftir kanda pozitifi görmek nasip olur
Erken bir zaman aslında. Umarım iyi olur. 10. Gün idrarda çıkmayıp 12. Gün pozitif çıkanlar var. Umarım çok güzel haberler verirsin

Keşke 8 yada 9 uncu gün yaptirsaydiniz....dr bana 5.gun embiryosu 9.gun beli olur ama her ihtimale karşı 12. Gun yaptır demişti.....sabah nende evde test yaptım negatifti oda erken bile yaptım 2 gün sonra tekrar denerim
Burda görünce herkesin 6 7 çıkınca bi hevesle yaptım bende ama hic belirtim yok zaten kasik karin agrisi falan yok cok ağladım hala ağlıyorum cok zor bi imtihan

Burda görünce herkesin 6 7 çıkınca bi hevesle yaptım bende ama hic belirtim yok zaten kasik karin agrisi falan yok cok ağladım hala ağlıyorum cok zor bi imtihan
Öyle zor allah kimine verir çektirir kimine vermez çektirir....sabır duadan başka çaremiz yok....16 yıllık evliyim yaş 36 ve 7 aşılama 5.tupbebek denedik....5. Cide bir oğlum oldu çok şükür ki yaşadım evlat sevgisini....ama akli erdi ve kardeşim niye yok olsun diye 1 senedir tuturdu arkadaşlarına annem hamile diye anlatıyormuş vel asır deneyelim dedik ama tutmazsa oğlumun piskolojisi benden beter olur

Rabbim cümlemize nasip etsin inşallah üzülme ağlama demesi kolay ama onca masraf ilaç kullan sonuç olmayınca elde değil uzulmemek tabiki ama inşallah kanda görürüz pozitifi 12.gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…