5 haftalık gebelikte kahverengi lekelenme!!!

Geçmiş olsun benimde bildiğim lekelenme yada kanama olursa hemen ara verilir kan sulandırıcıya progesteron devam edilir gerekirse iğne vurulur düşük olmasın diye Allah yardımcımız olsun 🙏
Daha dün hastaneden taburcu oldum, progestan 200 fitil başladılar... :/ kanama alanım büyümüş, tıp fakültesinde tedavi oluyordum kan sulandırıcı iğne başlamışlardı... Özele bi profa göründüm o kan sulandırıcı kullanma dedi kestim kullanmadım kendi doktoruma gittiğimde kızdı neden kestin dedi, hastaneye yatırdı bizim gözetimimiz altında başlayacaksın dedi ve ne yazık ki kanama alanı keseden çok fazla büyük durumda şu an... Tekrar özele geldim, doktorum ben takip edeceksem kan sulandırıcı kullanmayacaksın dedi bak kullandın ne hale gelmiş dedi... İki prof iki farklı uygulmama, ama ben özelden devam edcm, lekeler 4 haftadır devam edyr... Kan sulandırıcıyı kullanmıycam... Neden başladılar onu da bilmiyorum... Trombofili hastalığım vs de

Kan sulandırıcı iğneleri kestikten 3 gn srn kontrole gittim biraz küçülmüştü kanama alanı... Kan sulandırıcı kullanmıycam, onun yerine limon yemeğe başladım bir bardaknsuya sıkıp içiyorum, doğal sulandırıcı en azondan pıhtışaşmayı engeller diye düşündüm... O kadar iki aradayım ki... Allah hepimize yardım etsin.. Kaygı bozukluğu başladı artık ne yazık ki :/

X