5 kilo almak istiyorum

Kızlar 1.59 boy 45 kilom var 50 olmak istiyorum ama ben kendimi bildim bileli sabit 45 kiloyum napabilirim
İştahım açık değildir ama normal bir insan gibi masada çorbamı yemeğimi tatlımı yerim
Uykum düzensiz ama günde 8 saat uyuyorum
Nasıl 5 kilo alırım
Veriyim kiz ben sana. 10 bile veririm bak gerekirse gercekten :KK43:

Gece uyumadan önce 15.20 tane cici bebeyi 1 bardak sute bandirarak yedim yaklaşık 2 haftada 51 kilodn 53.600 yalnız sadece gobegimde birikti kilo sanki resmen hamile gibi bi göbek kafayı yiycem yaa

Bende alamiyorum kilo ne derttir yaa 46 47 kiloda benimm 160 boyum :KK43: 53 54 olmak istiyorum
Aa ben bu mesajı görmemişim
Bem konuyu açtıktan sonra 2 kilo aldım ama bu kadar yemeyr alışkın olmadıgım için mide bulantısı falan oluyo :)
50olsam yeter
Bebe bisküvisinden mama yapıp dene canım o kilo aldırıyomuş
Birde karnımda şişkinlik var :KK43:

Son düzenleme:
Gece uyumadan önce 15.20 tane cici bebeyi 1 bardak sute bandirarak yedim yaklaşık 2 haftada 51 kilodn 53.600 yalnız sadece gobegimde birikti kilo sanki resmen hamile gibi bi göbek kafayı yiycem yaa
Bende geceleri yiyorum kilo almak için 2 kilo aldım ama benimde karnım şiş :KK43:

Bende geceleri yiyorum kilo almak için 2 kilo aldım ama benimde karnım şiş :KK43:
Evet öyle böyle sis deyil ya bıraksam mi diye düşündüm benim en nefret ettiğim şeydir göbek bu göbek böyle kalırmı dağılirmi hizli aldigimizdan mi böyle napsam bilemedim

Evet öyle böyle sis deyil ya bıraksam mi diye düşündüm benim en nefret ettiğim şeydir göbek bu göbek böyle kalırmı dağılirmi hizli aldigimizdan mi böyle napsam bilemedim
Benim şişlik biraz indi de tamamen geçer mi bilmiyorum ben artık zorlamıcam almıyosam almıyım göbekten iyidir

Benim şişlik biraz indi de tamamen geçer mi bilmiyorum ben artık zorlamıcam almıyosam almıyım göbekten iyidir
Ya aynen bacaklar yüz falan aynı kocaman bi göbek ve nasıl rahatsız ediyo bende bırakayım kilo alıyorum diye seviniyodum haksızlık yaa

Ben 46-47 geliyorum neyseki çok fazla almadım
Mekik çekersen de sadece karnın mı gider yoksa zayıflamayalım olan kilomuzdan da olmayalım
Karin bölgesini çalıştırıyo mekik su şişlik gidene kadar çekicem ben o kadar kötü duruyo ki zayıf bi beden kocaman bi göbek :KK11:

X