5 senelik huzurlu yuvam...

yeni ayrıntılı resim eklemişsin sanırım...bayıldım maşallah valla tertemiz ve düzenli......
tekrar mutluluklar dilerim.....

cok cok cok guzel bir ev,ben galiba hayatim boyunca hayal kurmakla yetinicem,rabbim ozenen herkese nasip etsin

hersyın cok guzel canım cok tertıplısın o konudan tebrık ederım 5 sene olmasına rahmen hala cok guzel ıı gunlerde otur tatlım

ben salonunu çok sevdim, renkler çok uyumlu, mobilyalar da çok güzel.
sadece orta sehbanda daha kısa biblolar ya da mum tarzı şeyler seçebilirmişsin..
oğlunun odası da pek bir güzel.
mutfağınsa harika!!

Evin çok güzel canım :nazar:
sağlıkla mutlulukla nice güzel senelerde oturun işallah :1hug:

çok teşekkürler arkadaşlar.hepiniz evlerinizde sağlık ve huzurla oturun inşallah:)

ben salonunu çok sevdim, renkler çok uyumlu, mobilyalar da çok güzel.
sadece orta sehbanda daha kısa biblolar ya da mum tarzı şeyler seçebilirmişsin..
oğlunun odası da pek bir güzel.
mutfağınsa harika!!

evet ben de öyle düşünüyorum ama kafama göre birşey bulamıyorum. çok üstüne de düşmemiştim ama bundan sonra daha dikkatli bakacağım gittiğim yerlerdeki aksesuarlara.
aslında orta sehpa salon takımının sehpası değil. anlamışsınızdır zaten. biz mobilyaları alırken bu takımın büyük kare fonksiyonlu bir sehpası vardı ve onun tek olarak fiyatı birbuçuk milyarın üzerindeydi.biz de eşyaların borçlarını tamamlayalım sonra alırız onu da dedik. oturma odasının sehpasını buraya koyduk ve öyle kaldı.baştan alınmayınca biraz zor oluyor birşeyleri değiştirmek.şimdi bebeğimiz büyüsün parçalasın kırsın döksün 5 yaşında falan anca yenileriz evi Allah nasip ederse a.s.

evin hem çok güzel hemde pırıl pırıl banyonda duşakabinin ayna gibi parlıyo

düzenli ve çok hoş bir ev renklerin uyumuda harika:nazar:
allah huzurunuzu bozmasın hayatta en önemli şey bir ailedeki huzurdur
sarayda otursan bile huzur olmadıktan sonra bir işe yaramaz< hep sağlıkla mutlulukla oturun inşallah:Saruboceq:

:asigim: ne güzel bir ev. Ufaklığın odası, banyo, mutfak hepsi çok güzel. fakat size bir tavsiyem salondaki konsolun üstündeki süsleri biraz azaltın. Biraz göz yoruyor gibi, kalabalık durmuş yani. Ben sadeliği sevdiğimdenmi bilmem:sm_confused: Ama gemiye de bittim hani.

Zevkle döşendiği belli, çok güzel bir eviniz var.:smiley-cool:

bende evinizi çok beğendim cidden
güle güle oturun
evet salondaki süsleri falan inceledim baya var ama kötüde değil

çok sağolun arkadaşlar.dediğiniz gibi salonda konsolun üzerindeki süsleri minimuma indirdim. sehpanın üzerine de kısa mumlar koydum kısalttım süslerin boyunu.zaten benim oğlum yürümeye başalayacak nerdeyse. hertarafı kırıp dökecekti önlem almış oldum a.s.

X