Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hoş geldin canım işlerini halleder halletmez gel aramıza😍😍 Çok kilo almamışsın zaten kuzum hemen verirsin sen 💕

Ağustosun başında geldim canım sonuçlarım da temiz çıktı devam diyete😍😍 Laf aramızda 69 oldum🤭🤭

Biz sana hazırlarız canım mezuniyet belgesi sen 65 olunca🤩🤩
Ayyy cok sevindim hosgeldin sende iradene hayranim ya harikasin 🌷🌷
Ne kapaniyor ne tasiniyor ne oluyor anlamadim ben bisey 🙈

Ayyy cok sevindim hosgeldin sende iradene hayranim ya harikasin 🌷🌷
Ne kapaniyor ne tasiniyor ne oluyor anlamadim ben bisey 🙈
Sağ ol canım😍😍
Her şey bu hafta oldu canım takımlar arasında sayıca dengesizlik var ve eskisi gibi yarış ortamı kalmadığı için takımların kapatılmasına yarışın bitmesine karar verildi😔 Biz de şimdi yeni sayfamıza isim bulacağız ondan sonra yeni yerimizde devam edeceğiz tabi yarış yok ama birbirimizi motive ederiz🥰😘

Sağ ol canım😍😍
Her şey bu hafta oldu canım takımlar arasında sayıca dengesizlik var ve eskisi gibi yarış ortamı kalmadığı için takımların kapatılmasına yarışın bitmesine karar verildi😔 Biz de şimdi yeni sayfamıza isim bulacağız ondan sonra yeni yerimizde devam edeceğiz tabi yarış yok ama birbirimizi motive ederiz🥰😘
Yine bir arada olacaksak sikinti yok birbirimizle yarisiriz artik. Saglik olsun uzuldum 😔

Benim de evlilik yıl dönümümüz olan 27 Aralık’a kadar 61-62 kilo olma planım var 3 aydan fazla var inşallah başarabilirim😅 Evlendiğimde 95 kiloydum🙈 diğer yıl dönümlerinde daha da kiloluydum🤣 ilk defa bu sene zayıf olacağım🥳
Ooo en güzel yıldönümü olacak. Bir zamanlar Hep istediğin ama almaya cesaret edemediğin elbiseyi de giyer(mutlaka vardır öyle bir elbise 😉) anın tadını çıkarırsın. 😍
Aynen ya her gördükçe pilatesten ziyade patates dikkatimi çeker🤣🤣
Ben de onu diyecektim. Kimsenin canı pilates çekmez direk patatese yöneliriz biz. Durum onu gösteriyo😆

Aaa cahilin kelime anlamına çok şaşırdım ,bundan sonra daha dikkatli kullanırım ,ablacım insanlarımız artık daha bencil, sorsan herkes haklı kimse karşıdakinin penceresinden bakmıyor, bunları görüp ders çıkarmaya çalışıyorum gittiğim yerlerde daha anlayışlı olmaya çalışanın halinden anlamaya çalışıyorum , gençlerimiz daha anlayışlı gerçekten belki de onlar da benim gibi yiprandikca aynısını karşıdakine yapmak istemiyorlar...senin gibi insanların sayıları daha da arttar inşallah ❤️

Canım evet yorucu oluyor, insan bu süre sonra sıkılıyor ama sabret sonu gerçekten çok güzel oluyor ❤️

Bence gitme canım, çok yoruldun zaten bir gün de bir gündür

Evet ya sınıflar çok kalabalık keşke buna bir çözüm bulunsa

Canım yarışma komple kapatılıyor, burdaki arkadaşlar olarak bir grup kuracağız ,gitme bir yere ❤️😍
insan kendini gerçekten severse, ne kadar değerli mucizevi olduğunu idrak ederse, yaşayan tüm canlıları da en az kendi kadar sever ve saygı duyar , ben yaşayan mucizeyim muhteşem bir varlığım , ama tüm yaratılanlar mucize ve muhteşem bunun farkın da olmayan insanlar için rabbim kalplerine sevgiyi adaleti ve merhameti bolca versin diye dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden , dediğin gibi çoğu kişi hep haklı, ben demeye başlamış

empati yapmak gerçekten iyi bir meziyet gülüm ama bazısın da bu meziyet yok , inşallah gençlerimiz için daha da yıpranmadan anlayışlı dürüst ,samimi olabilecekleri zamanlar gelir

Ooo en güzel yıldönümü olacak. Bir zamanlar Hep istediğin ama almaya cesaret edemediğin elbiseyi de giyer(mutlaka vardır öyle bir elbise 😉) anın tadını çıkarırsın. 😍

Ben de onu diyecektim. Kimsenin canı pilates çekmez direk patatese yöneliriz biz. Durum onu gösteriyo😆
Aynen canım yıllardır hep bu sene de olmadı inşallah seneye zayıf olacağım dedim sonunda gerçekleşiyor🙈Gideceğim kendime güzel bir elbise alacağım senelerdir içimde kaldı🤣

X