Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Burdan uzak kaldım Bi süredir tam anlayamadım neden kapanıyor
Hakkım varsa helal olsun canım sende helal et sayende çok güzel şeyler başardık motive olduk çok uğraştın bizimle

Burdan uzak kaldım Bi süredir tam anlayamadım neden kapanıyor
Hakkım varsa helal olsun canım sende helal et sayende çok güzel şeyler başardık motive olduk çok uğraştın bizimle
Canım yarışma genelinde böyle bir karar alındı sadece biizm takım değil yani yarışma kapanıyor.
Benimde hakkım helal olsun kuzum senide bekliyoruz yeni sayfamıza tatlım

Thread 'KİLOLAR FİRARDA ' KİLOLAR FİRARDA

Tebrikler canım ne güzel tatile eksiyle gidiyorsun

Bakalım canım yeni uyandım blraz vakit geçsin tartılacağım

Böyle zirve kiloya can kurban 2-3 kilosu zaten hemen gider canım çok sürmez tekrar 5lere inersin
Eksiyle gittik de bakalim nasil donduk canim.

Nasil kendini iyi hissedeceksen oyle yap fistik

Ayy super canim. Ellerine saglik

Gercekten ya baya kalabaligiz. Ellerine saglik canim

Aa ne oldu ya ben yokken. Yarisma toptan mi kapandi?

Aşı oldun mu canım, hem kendin için hem cocuklar için taksan ıyı olur zira hocanın dediğini yap yaptıgını yapma sözü dogrulanacak

Aaa noluyo ya , bu grubu da mu kuruttuk

Allahım korusun sizleri hepımızı ay benım korona korkum yine hortladı :))) iki snovac aşım var ama abim 2.5 yaşındaki oglunu haftada ıkı gun oyun grubuna yazdırmıs,bi video attılar ne yiğenımde ne hocada maske var , hoca maskeyi indirmiş cocugu kucagına alıo fln hareket yaptırırken, ay nasıl sinir oldum bu pandemide oyun grubu sırasımı , hem annemleri hem bizi riske atıyo, annemler hem yigenıme hem kızıma bakıo ara ara . Allaha emanetiz. Hepımız bırbirımızı etkşlıoyoruz, buyuk sorumluluk buyuk vicdani yük. Birisin hastalıgına ölümüne sebep olmak

Canım işlerin rast gitsin Allah gönlüne göre versin inşallah
Bende tam bu hafta seni listeye alabiliyoruz diyecektim geldiğinde direk girersin artık bekletme o halde bizi
Geldim geldimmmmm hemde yedim içtim hastalandım şiştim öyle geldim çok kötüyüm Esraa resmen yemekten soğudum ne yesem dokunur oldu bırakıcam bu yeme işlerini o olcak he

Şuan bildiğin kıvranıyorum saat 13.00 dan bu saate kdr 4 ilaç içtim ama nafile. Bu geceyi iyi atlatırım umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…