Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Arkadaşlar merhaba kulube yeni katıldım. 2 senedir işsizdim İhlas pazarlamada işe girdim su arıtma cihazları üzerine. Adanada su arıtma cihazı düşünen almasına bile gerek yok sadece cihazın tanıtımı için bile bizi evine misafir edecek kişiler arıyorum. Ne eşim ne dostum var yalnız işe girerken 15 kişinin numarasını istiyorlar bunu tamamlayamazsam malesef işe kabulüm geri çevrilecek

Kızlar takım kapanır belki aklımdayken müsadenizle yazayım bende kalmasın 💕
Kendisinden kaptanlığı devraldığım @toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım @morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım ♥️

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik 😍 umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

Mehfam Mehfam
@pawlover
@kardelelen321
hzlsel hzlsel
@yarimuhendis
Fitt Muffin Fitt Muffin
@muhursuzpusula
Namaria Namaria
@Anka
@ummhnisa
Nikinik Nikinik
@Calypso95

Hakkınızı helal edin inşallah 😘
canim benim aylar sonra bi selam vermeye geliyim dedim takim kapanmiş :/ emeklerine sağlık Esram her şey için teşekkür ederim :KK19:

selam canım nasılsın nasıl gidiyor görüşmeyeli :KK19:
Aynı cnm yemekteyiz izliyorum 😘 sen nasılsıın işyerindeki sorunlar çözüldü mü cnm

ahh ahh kuzum senin alışının hadi güzel bi sebebi vardı ya bizimki :deli:
gerçi benim bu sene verdiklerimi oturtma senesi oldu şimdi son demler çabalar az kaldı hedefe :KK19:
Kaç kilo şu an canım 😘
6.takım günlüğüne geçtik belki okumuşsundur 😘 beklerim kuzummm

Aynı cnm yemekteyiz izliyorum 😘 sen nasılsıın işyerindeki sorunlar çözüldü mü cnm

Kaç kilo şu an canım 😘
6.takım günlüğüne geçtik belki okumuşsundur 😘 beklerim kuzummm
Canim çok şükür birimim değişti Allahin her isinde bir hayir var 🌸💞 yeni birimimde daha mutluyum hamdolsun. Senin nasil gidiyor hayat?
Su an 78 civari canim benim 🙃 biraz okudum diyet gunluklerine gecilmis en guzeli en hayirlisi olsun hepimiz icin. ben cok giremiyorum canim arada selam vermeye ugruyorum boyle 🥲

Canim çok şükür birimim değişti Allahin her isinde bir hayir var 🌸💞 yeni birimimde daha mutluyum hamdolsun. Senin nasil gidiyor hayat?
Su an 78 civari canim benim 🙃 biraz okudum diyet gunluklerine gecilmis en guzeli en hayirlisi olsun hepimiz icin. ben cok giremiyorum canim arada selam vermeye ugruyorum boyle 🥲
Oy çok sevindim canım benim hayırlı olsun 😘
Tamam ne zaman istersen gel 😍😘😘😘
Kendin mi diyet yapıyosun 😘 hey maşallah yaa nerelerden geldin 70lere kuzum 🤗

Oy çok sevindim canım benim hayırlı olsun 😘
Tamam ne zaman istersen gel 😍😘😘😘
Kendin mi diyet yapıyosun 😘 hey maşallah yaa nerelerden geldin 70lere kuzum 🤗
Allah razi olsun kuzummm cok sukur ya nerelerden di mi 😁😇😍
Hataydaki diyetisyenime dondum canim gecen ay, online devam ediyorum. arada iki uc ay kendim devam ettim sonra iki diyetisyen eskittim 😂🙃 zaten hedefi revize ettik kas kemik kutlesi baya varmis bende gecen hafta hataya gittim yuz yuze gorustuk hedef 68 tam motivasyonla devam insallah 🥰💞 artik sporu arttirdim canim sarkma ve olmasin diye 🥲
Sen de gayet iyisin canim 62 goruyorum baya korumussun tebrikleeer 😍💞

Allah razi olsun kuzummm cok sukur ya nerelerden di mi 😁😇😍
Hataydaki diyetisyenime dondum canim gecen ay, online devam ediyorum. arada iki uc ay kendim devam ettim sonra iki diyetisyen eskittim 😂🙃 zaten hedefi revize ettik kas kemik kutlesi baya varmis bende gecen hafta hataya gittim yuz yuze gorustuk hedef 68 tam motivasyonla devam insallah 🥰💞 artik sporu arttirdim canim sarkma ve olmasin diye 🥲
Sen de gayet iyisin canim 62 goruyorum baya korumussun tebrikleeer 😍💞
Aynen canım yaa e sen de korumuşsun 😍😘😘😘
Ooo cnm son 10 kilo 😘
Aynen 60a insem koruma olabilir canım 🤗
Ama hep açık kapımız kuşum gel 😘
Zipzip (kaptanımız) ile Masterfit canım
Sen bayağı spor yapıosun iyi de yapıosunn 😘

Growing wein benimki- yanlarda kırışıklık büzüşme var kuzum akıntı yok hafif renk farklılığı var.
Aile de ikinci derece de lenfoma var göğüs yok. Benim ki hareketli değil sanırım iki gittiğimde de saat 10 hizasındaymis. Ben de troid de var gerçek nodüller bir de göğüs de lenf nodu eklendi insan korkuyo işte kızım da 6 ay da bir takipli kasıkta bikac lenf nodu var 1 cm en büyüğü acaba genetik mi bizde 🙄
Çok geçmiş olsun şuan nasılsınız acaba? Birde ailede 2. Derece lenfoma var demişsiniz ya onda nasıl bir sıkıntı oluşmuştu ? Koltuk altında lenf nodu var eşimde sert sabit o yüzden merak ettim .

12 Aralık Pazartesi Menü

(Pazartesi ve Salı günleri yoğun olduğu için tek öğün yapıyorum.)

17.00: 1 sütlü kahve, bir orta boy ayva
18.30: 2 tabak sebzeli tavuk sote, 2 yk taze bamya, 3 yk bulgur pilavı, sade soda.
su: 2 lt
spor 2.500 adım (yazayım da boş görünmesin :)
Zipzip- Zipzip- Fitt Muffin Fitt Muffin Cordelia Cordelia gezegenfeza gezegenfeza
Afiyet olsun canim burda ne yapıyorsun 🙈

X