50 gunluk bebeğimle bosanma karari aldim.

Yutup oturulmaz elbet ama arabayı bilerek perte çıkardı diyecek kadar sevdiğin adama kin gutmezsin be.
Israrla savunuyorsunuz arabayı bilerek perte çıkaran evladım da olsa kızarım kinlenirim eşim de olsa. Hadi bir can alsa ne olacak? Ayrıca araba almak ta bakkaldan ekmek almak değil. Senelerce kendimizden kısarak alıyoruz

Lohusa olduğunuz için konuyu uzatmışsınız tartışma konunuz gereksiz yerw büyümüş.. Ama diğer konuda haklısınız ..alköllü araç kullanan bir adamdan her türlü sorumsuzluk beklenir..boşuna kendinizi üzmeyin..umarım çok mutlu olursunuz

Evliliğiniz de saygı olmadığını düşünüyorum.

merhaba,kaç yıllık evlisiniz görmedim ama yaş itibariyle tecrübesiz değilsiniz.yeni doğum yapmış olmak sizi ve eşinizi germiştir.şimdi biz kadınlar evlenmeden önce adamların herşeyini kabul ediyoruz bilmiyoruz demiycem,önemsemiyoruz ama evlendikden sonra o adamın bildiğimiz huyuna sinir oluyoruz..sorumsuz diyorsunuz eşinize e evlenmedende biliyor olmalısınız..büyük kavga etmişsiniz adamda alkol alıp kaza yapmış.belli ki sorunu çözememiş alkole sıgınmış.10 bira iddalı,demekki bu adam alkol alanda bir adam..demem o ki ,kızmasan ,evlenmeden önce bildiğin huyları evlendikten sonra sorun yapma.biraz sakinleşip ilişkinize zaman ver..bu adamla neden evlendiğini hatırla

Çocuk yapmasaymışsınız keşke. Bu noktaya bir günde gelmediniz ya. O size o. Diyebiliyor. Belli ki sizinde ona saygı ve sevginiz kalmamış. Olan çocuğa olmuş.

Eşimle kavga ettik geçen gün şimdi burda bir kaç konuyu okuyunca kendi kendime dedim bak bazı şeyleri hoş görmek gerek. Ama sizde yeni doğum yapmış olduğunuzdan hoşgörü limitiniz doludur. Küçük bir olay nerelere gelmiş küfür hakaret.. Olayın çıktığı şeye bakıyorum sonra gelişmelere hep eften püften şeyler büyük kavgalar la sonuçlanıyor. Söylenilen lafların tamiri yok. Ama benzin yoksa alıp koymanın bir yolu var.

Sıfırdan değildir daha önce içmiştir ama alkolik değildir. Her içki içeni alkolik zannetmekten vazgeçin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…