500 Yasin-i Serif dagitmaya calisiyorum Allah rizasi icin okuyan olur mu

Minikkk001

Kún Fe Yekún
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2015
759
302
34
Polikistik over kistlerim var ve bunun icin tedavi goruyorum bebisimiz olsun diye.Meryem suresine basladik 41 gun okuyacagim insallah .
Yasin -I serif 500 kisiye dagitmam gerekiyor Ben ancak 150 200 tane okutabildim Malum sayi Cok Allah rizasi icin bana icinden gelerek okuyan birileri oolurmu?

Canım bende tüp bebek tedavisi görüyorum ben de başladım 500yasin , ben senin için okurum sen de bir tane benim için okurmusun? Allah kısmet ederse yarın okurum haber veririm .

Canım bende tüp bebek tedavisi görüyorum ben de başladım 500yasin , ben senin için okurum sen de bir tane benim için okurmusun? Allah kısmet ederse yarın okurum haber veririm .

Tabii okurum insallah bende yarin okurum ve isimini soylermisin niyetine diye dua edeym.ve Meryem sureside okuyabilirsen 41 gun ben onada basladm
Simdiden Allah Kabul etsin Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasn insallah Hayirli evlat nasip etsin.

Tabii okurum insallah bende yarin okurum ve isimini soylermisin niyetine diye dua edeym.ve Meryem sureside okuyabilirsen 41 gun ben onada basladm
Simdiden Allah Kabul etsin Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasn insallah Hayirli evlat nasip etsin.
Saol canım Betül adım , yarın inşallah aklımdasın

Nicin 500 .Yasin-i serif hatmi 313 tür.
Ne bir eksik ne bir fazla .Anahtar dişlisi gibi diye tarif edilir kitaplarda.
Sadece merak ettim

Aminnnn Allah senden de razi olsunn Rabbim dualarimizi Kabul etsin hayirli evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…