-55 kg ✌

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
34.816
123.237
Merhabalar :KK3:uzun zamandır buraya bunu yazmak :dondurma:istemiştim bugün fırsat buldum diyet topiklerinden ve diyet günlüklerinden çoğu insan beni tanıyor .bekarken gayet normal kilodaydım sonra ÖSS stresi derken birden kilo aldım 50 kg 90 kg olmuştum sonra o kiloyu verdim kalori hesabı yaparak aradan 3 yıl sonra evlenince ve düzensiz çalışma saatleri,sağlıksız beslenme ile 60 kg tekrar 120 kg oldum.birgün minibüse bindim ve ineceğim yerden tam farklı ve uzak bir yerde minibüsçü beni bıraktı ve çok kızdım laf söyledim oda sağolsun azıcık zayıflarsın diye lafı söyledi çok üzüldüm kaç gün ağladım :KK48:ve hep diyorum Allah razı olsun o şöförden :dua:kendimi zorlayarak 110 kg düştüm ama gerisi gelmiyordu birgün doktora gittim orada tip 2 diyabet ve insülin direncimin olduğunu ,tiroidlerimin az çalıştığı zor vereceğimi söyledi diyetisyene yönlendirdi 1 sene veremedim :kızgın:sonra Karatay +taş devri+ketajonik diyet+düşük glisemik indeksi ile tanıştım gerisi çorap söküğü gibi geldi :halay:tabi yanında günde 4 saat spor yaptım :KK49:kardiyo ve ağırlık :halay:yaparak şuan 65 kg gördüm :KK36:

İşte azmin zaferi:rolleyes: biliyodum başaracağını bebegimmmm inşallah grmini bile almazdin:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:tebrik ediyorum ve kocaman öpüyorum :KK36:

Maşallah. Darısı bana. Berker arter fotosu da koyarsan ne güzel olur.
Teşekkür ederim arkadaşım :KK19:Aslında aklımdan geçmedi değil sonra vazgeçtim arkadaşım malum şu herbalife vs çalıp kullanıyorlar zaten etiket yaptığım insanların çoğu beni gördü tabi görmeyen insanlarda var .darısı en kısa Zamanda seninde başına :dua:nick ismin yabancı gelmedi :eek:sanırım seninle daha önce tanışmıştık :KK76:

Günaydın miyavsu uzun zamandır neden sesinin az çıktığı belli oldu gizlice zayiflamissin demek:KK70: çok sevindim canım 70 i kırmana bende fotonu görmedim hiç:63: kimler gördü acep bensiZ

Günaydın miyavsu uzun zamandır neden sesinin az çıktığı belli oldu gizlice zayiflamissin demek:KK70: çok sevindim canım 70 i kırmana bende fotonu görmedim hiç:63: kimler gördü acep bensiZ
Günaydın canım evet sinsi sinsi:ıslık: zayıfladım dedim yeter bütün kadınlar kulübündeki topikler beni tanıyor :KK70:gizlice yürüttüm :-)sana söz birgün boş vaktimde göndereceğim özel olarak :cool:

ben gördüm boy boy çarşaf çarşaf fotoları var bende :KK70:
Miyav_su Miyav_su kız sen 50 olsan yok olursun... şimdi çok iyisin... en fazla 60 ol bence... ben de bu gün 56,9 gördüm ama yeter dedim kendime.. biraz dinlenmeye geçeceğim... ama sen zaten benden zayıf görünüyorsun bence... :KK5:

X