-55 kg ✌

tebrik ederim sizi ama az yazmışsınız başarı öykünüzü uzun yazılar yazın ne olur bizler de motive olalım neler yaptınız neler yediniz ben 5 kilo versem düğün bayram edeceğim siz 55 kilo yürekten tebrik ediyorum

tebrik ederim sizi ama az yazmışsınız başarı öykünüzü uzun yazılar yazın ne olur bizler de motive olalım neler yaptınız neler yediniz ben 5 kilo versem düğün bayram edeceğim siz 55 kilo yürekten tebrik ediyorum
Dediklerimi yaptım Karatay +taş devri +düşük glisemik indeksli beslenme zaten hepsi aynı unlu gıdaları +tatlı+ hazır gıdaları hayatımdan çıkardım burada etiketlediğim arkadaşlar diyet topiğindeki arkadaşlarım ve bol protein +bol sebze yeşillik tükettim meyve sınırlı şekilde birde günde 4 saat hatta bazen fazla spor yaptım spor derken yürüyüş değil kardiyo ve ağırlık vücudumun sıkılaşması için şükür sarkma olmadı yazın yüzmeye gittim kış içinde pilates düşünüyorum hedef 50 kg olmak

Canım ne güzel yazmissin sen zaten bu işi sağlıklı beslenerek spor yaparak başardın :KK9: bundan sonrası koruma , o da zaten vermekten daha zor değil bence :KK36:

Merhabalar :KK3:uzun zamandır buraya bunu yazmak :dondurma:istemiştim bugün fırsat buldum diyet topiklerinden ve diyet günlüklerinden çoğu insan beni tanıyor .bekarken gayet normal kilodaydım sonra ÖSS stresi derken birden kilo aldım 50 kg 90 kg olmuştum sonra o kiloyu verdim kalori hesabı yaparak aradan 3 yıl sonra evlenince ve düzensiz çalışma saatleri,sağlıksız beslenme ile 60 kg tekrar 120 kg oldum.birgün minibüse bindim ve ineceğim yerden tam farklı ve uzak bir yerde minibüsçü beni bıraktı ve çok kızdım laf söyledim oda sağolsun azıcık zayıflarsın diye lafı söyledi çok üzüldüm kaç gün ağladım :KK48:ve hep diyorum Allah razı olsun o şöförden :dua:kendimi zorlayarak 110 kg düştüm ama gerisi gelmiyordu birgün doktora gittim orada tip 2 diyabet ve insülin direncimin olduğunu ,tiroidlerimin az çalıştığı zor vereceğimi söyledi diyetisyene yönlendirdi 1 sene veremedim :kızgın:sonra Karatay +taş devri+ketajonik diyet+düşük glisemik indeksi ile tanıştım gerisi çorap söküğü gibi geldi :halay:tabi yanında günde 4 saat spor yaptım :KK49:kardiyo ve ağırlık :halay:yaparak şuan 65 kg gördüm :KK36:
canım çok sevindim. ah bir de ben görsem şu 65 i:KK68:

Canım benim seni unuttum ben kusura bakma inşallah canım darısı başına :KK36::KK36:
inşallah canım. nasılsın neler yapıyorsun? ben 78.5 a kadar düştüm sonra 81.5 a falan çıktım. son dönemde de iş yoğunluğu ve bazı sıkıntılar var adapte olamadım.

inşallah canım. nasılsın neler yapıyorsun? ben 78.5 a kadar düştüm sonra 81.5 a falan çıktım. son dönemde de iş yoğunluğu ve bazı sıkıntılar var adapte olamadım.
Canım bende sinir stresden gitti 70 kg takılı kalmıştım en son Karatay devam günde 2 gün yine önümüzdeki ay pilates düşünüyorum

Canım bende sinir stresden gitti 70 kg takılı kalmıştım en son Karatay devam günde 2 gün yine önümüzdeki ay pilates düşünüyorum

Kilolarından kurtulduguna 70 den hele aşağıya indigine çok.sevindim. Allah.in izniyle bir de.bebek nasip eder rabbim sana tadından yenmez mis gibi. Darısı bana bende senden kalır yanım yok çok sismandim Allah herkese bu hastalıktan kurtulmayı nasip etsin.117 kiloydum. Aynaya baktığımda kim bu acaba diyordum. Spor herşeyin ilacı birde karatay ile birselsince eriyip gitmissin masallah. Allah gönlüne göre versin.

Kilolarından kurtulduguna 70 den hele aşağıya indigine çok.sevindim. Allah.in izniyle bir de.bebek nasip eder rabbim sana tadından yenmez mis gibi. Darısı bana bende senden kalır yanım yok çok sismandim Allah herkese bu hastalıktan kurtulmayı nasip etsin.117 kiloydum. Aynaya baktığımda kim bu acaba diyordum. Spor herşeyin ilacı birde karatay ile birselsince eriyip gitmissin masallah. Allah gönlüne göre versin.
Sağol canım benim Allah razı olsun inşallah birgün sende hedef kilona ineceksin buna inanıyorum sakın bırakma arada sırada bıraksan da hep devam et

X