-55 kg ✌

Tebrik ediyorum Maşallah size

Şimdi kilonuz nasıl? Merak ettim
Hamilelikte 8 kg aldım canım ve verdim eski kiloma dönmüştü fakat insanız başımıza Heran herşey gelebiliyor ve maalesef kötü günler geçiriyorum sanırım 70 kg oldum henüz tartılmadım 1 Ocak’ta tartılıp tekrardan başlıyorum 1 Haziran’a kadar

Sizde bu irade olduktan sonra kesinlikle yine verirsiniz.Hamilelik,doğum, lohusLık kolay değil yine dikkat etmişsiniz belli ki..
Fazla kilo almamissinız

Ayyy bebeğin mi oldu hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin. Benim de bebeğim oldu hamilelikte giremedim fazla. Ne kadar oldu bebeğin çok şaşırdım ya

Ayyy bebeğin mi oldu hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin. Benim de bebeğim oldu hamilelikte giremedim fazla. Ne kadar oldu bebeğin çok şaşırdım ya
Evet canım oldu çok şükür erken doğduk hamilelik boyunca yattım zaten canım seninde mi oldu allah bağışlasın rabbim sağlıklı ömür versin

Sizde bu irade olduktan sonra kesinlikle yine verirsiniz.Hamilelik,doğum, lohusLık kolay değil yine dikkat etmişsiniz belli ki..
Fazla kilo almamissinız
Hamilelikte dikkat ettim sadece sabahları tereyağlı bazlama yedim meyveyi düşük glisemik indeksli tükettim hazır gıda ,şekerli asitli içecekler , tatlı ,pasta ,makarna tüketmedim bol sebze ve protein ağırlıklı beslendim şu aralar dikkat etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…