6+6 da Yolk kesesi var ama bebek görünmedi

Herkese Merhaba ..

22 aralıkta ovülasyon testiyle yumurtlama gördüm ve bu günleri değerlendirdik..

Yumurtlamadan sonra 6 hafta geçti ....45-50 günde bir adet oluyorum..

Doktorum son adet tarihime göre hesapladığı için 8-9 haftalık hamile olduğumu düşünüyor . Bugün ultrasyonda 6+6 hafta olarak ölçüm yapıldı.. ultrasyondaki haftayla benim yumurtlama günümden itibaren geçen hafta aynı...

Bugün bebeğimizin kalp atışını duymak için gitmiştik ama yolk kesesi oluşmuş olmasına rağmen bebek görünmedi.. doktorumda kendi hesabıyla 8-9 haftalık gebelikte kocaman bebek görünmesi lazımdı dedi.. boş gebelik bu dedi.. ve beni kürtaja yönlendirdi..

Kese boyutu daha 16 mm.
Yolk kesesi oluşmuş.

Başına böyle bir durum gelenler lütfen yardımcı olabilirmi..

Herkese Merhaba ..

22 aralıkta ovülasyon testiyle yumurtlama gördüm ve bu günleri değerlendirdik..

Yumurtlamadan sonra 6 hafta geçti ....45-50 günde bir adet oluyorum..

Doktorum son adet tarihime göre hesapladığı için 8-9 haftalık hamile olduğumu düşünüyor . Bugün ultrasyonda 6+6 hafta olarak ölçüm yapıldı.. ultrasyondaki haftayla benim yumurtlama günümden itibaren geçen hafta aynı...

Bugün bebeğimizin kalp atışını duymak için gitmiştik ama yolk kesesi oluşmuş olmasına rağmen bebek görünmedi.. doktorumda kendi hesabıyla 8-9 haftalık gebelikte kocaman bebek görünmesi lazımdı dedi.. boş gebelik bu dedi.. ve beni kürtaja yönlendirdi..

Kese boyutu daha 16 mm.
Yolk kesesi oluşmuş.

Başına böyle bir durum gelenler lütfen yardımcı olabilirmi..
Önce yolk kesesi görünüyor zaten bende senin haftandayken kese görünüyor du sekiz haftalıkken kalp atışı duydum normal bence kürtaj düşünme

Önce yolk kesesi görünüyor zaten bende senin haftandayken kese görünüyor du sekiz haftalıkken kalp atışı duydum normal bence kürtaj düşünme
10. haftaya kadar bekledik biz.. Ama bebek gelişmedi . Kalp atışı oluşmadı. Kanamam başladı kürtaj olmak zorunda kaldım..

X