Bebek İkinci El 6-8 yaş kızlarınız için kızımdan giysiler

arguvan10

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2012
5
0
Merhabalar,
Kızım 9 yaşında ve bu yaşına kadar tüm giysilerini sevdiğimiz arkadaşlarımızın çocuklarına veriyorduk. Ancak bu kış o kadar hızlı uzadı ki ne yazlık, ne de kışlıklarını kızımızın hızla uzayan boyuna yetiştiremedik adeta. Üstelik kimilerini neredeyse 1-2 kez giydiği için bu kadar yeni giysiyi artık satmaya karar verdik. Haydi kız anneleri bir de benim kızımın gardrobunu görün. Uygun fiyatlara, bu kadar zarif giysilere bir göz atmalısınız. İlgilenen kız annelerinin tarafıma mesaj atmalarını rica edeceğim. Teşekkürler şimdiden herkese.

Eklentiler

• $biz 638.jpg
    $biz 638.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 124
  • $biz 636.jpg
    $biz 636.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 102
  • $biz 635.jpg
    $biz 635.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 107
  • $Somon Rengi Elbise.jpg
    $Somon Rengi Elbise.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 122
  • $Kostüm1.jpg
    $Kostüm1.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 103
  • $Gri Şık Elbise.jpg
    $Gri Şık Elbise.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 95
  • $biz 652.jpg
    $biz 652.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 101
  • $biz 626.jpg
    $biz 626.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
Resimleri buraya yüklerseniz daha iyi olur :13:

Son düzenleme:
etekleri 10, elbiseleri 20 diye düşünmüştüm. Somon renkli elbisesini 200 tl ye almıstım. Kostomunüyse 150 tl'ye.Çok az kullanılmış olmalarından dolayı açıkçası bende nedesem bilemiyorum. Neyse onda da fiat konusunda analaşacağımızı umuyorum elbette. Giysileri denemek isterseniz 505 369 63 61 numaralı telefonumdan görüşebiliriz. İlginize şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
en baştaki gri tuniği birde alttaki pullu hırkayı beğendim ...hepsi çok güzeller ama onlar dikkatimi çekti..ne kadar olur ikisi?

en baştaki gri tuniği birde alttaki pullu hırkayı beğendim ...hepsi çok güzeller ama onlar dikkatimi çekti..ne kadar olur ikisi?

Merhabalar, ikisini 25TL. karşılığı kargolayabilirim. Kargo ücreti size ait olmak üzere dilediğiniz bir kargoyla gönderebilirim. Yada cocugunuzun üzerinde denemeniz için, adresimi telefon ile verebilirim. Gayrettepe'de otuyorum. Telefon numaram 505 369 63 61.

X