6.gün 4AA ve 5BA embriyo

Mor_cicek

Allah yâr, gerisi yalancı bahar.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.404
4.258
Arkadaşlar 6.gün yada 5.gün embriyosu transfer ettirip 4AA yada 5BA kalite embriyo ile nasıl sonuçlar aldınız? Pozitif de olsa negatif de olsa sonucunuzu yazar mısınız? Bu 3.denemem ve artık hiç olmayacak korkusu taşımaya başladım..

Merhaba canım..
Benim 2 tane dondurulmuş embriyom transfer edildi 4aa iki tane iyi kalitede denildi..
Doktor bu kez gebelik bekliyorum dedi!
Malesef negatif olmuştu...
Ben kaliteye inanmam ben nasibe inanırım..
Allah ol demişse 3. Gün embriyosu orta kalitede bile tutanlar var iyi kalitede benim ki tutmadı..
Ne diyelim RABBİM nasip etsin inşallah...

Merhaba canım..
Benim 2 tane dondurulmuş embriyom transfer edildi 4aa iki tane iyi kalitede denildi..
Doktor bu kez gebelik bekliyorum dedi!
Malesef negatif olmuştu...
Ben kaliteye inanmam ben nasibe inanırım..
Allah ol demişse 3. Gün embriyosu orta kalitede bile tutanlar var iyi kalitede benim ki tutmadı..
Ne diyelim RABBİM nasip etsin inşallah...
Acaba genetik bi problemimiz mi var.. Yaşımız da genç ama tutunma olmuyor

Acaba genetik bi problemimiz mi var.. Yaşımız da genç ama tutunma olmuyor

Doktora kalsa herşey çok kaliteli çok iyi olsa bile tüp bebek tedavisinde şansımız 50 % miş..
Ben yinede bütün araştırmaları yapmalarını isteyeceğim.. benimde 3. Tedavim olacak bidahaki sefere...
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..
Insallah tutunur .. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Doktora kalsa herşey çok kaliteli çok iyi olsa bile tüp bebek tedavisinde şansımız 50 % miş..
Ben yinede bütün araştırmaları yapmalarını isteyeceğim.. benimde 3. Tedavim olacak bidahaki sefere...
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..
Insallah tutunur .. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..
Amin inşallah cümlemizin. Bu olmazsa ben de araştırsam iyi olur.. Benim kilom da var bu etkiler mi bilmiyorum ama...

benim 3bc idi kalitesi 5. gun yani orta kalite oluyor... ama doktorum 5. gune gidenlerin hepsi gebelik vadeder diyordu. kalitesi cok onemli degil demisti... kalite konusuna gercekten takilmayin... mevlam ne derse o oluyor...

benim 3bc idi kalitesi 5. gun yani orta kalite oluyor... ama doktorum 5. gune gidenlerin hepsi gebelik vadeder diyordu. kalitesi cok onemli degil demisti... kalite konusuna gercekten takilmayin... mevlam ne derse o oluyor...
Aa ne güzel. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benimkiler 5.gün de değil aslında. 6.gün embriyolarım bunlar.

Bugün kontrolden geldim. Adetin 11.günü. Rahim duvarım henüz 6.7 mm miş. Doktorum estrofemin yanında bir de climara bant verdi. Transfer ağustosun 15 ini bulur dedi.. Napalım geç olsun güç olmasın..

Benım 5.gün embrıyosu transferiydi ama hiç kalitesini sormadım açıkcası transfer sürecinde böyle bir sınıflandırmadan da haberim yoktu. Tamamen nasip kısmet işi inşallah rabbim size ve evlat isteyen herkese nasip eder en yakın zamanda🙏

Benım 5.gün embrıyosu transferiydi ama hiç kalitesini sormadım açıkcası transfer sürecinde böyle bir sınıflandırmadan da haberim yoktu. Tamamen nasip kısmet işi inşallah rabbim size ve evlat isteyen herkese nasip eder en yakın zamanda🙏
Aminn sizin de bebişiniz sağlıkla gelsin inşallah

Yine bir kontrol günüydü, 16.günüm ve rahim kalınlığım 8.7 mm. Transfer 10 gün sonra olacak. Merak ettiğim şey o zamana kadar rahim çok fazla kalınlaşmaz mı? Bilemedim..

sadece rahim kalınlığına değil kanda E2 P4 değerine de bakıyorlar. Yani en azından bende öyle oldu. adetin ilk gününden itibaren 16. gün transfer oldu dondurulmuş tedavisinde.

sadece rahim kalınlığına değil kanda E2 P4 değerine de bakıyorlar. Yani en azından bende öyle oldu. adetin ilk gününden itibaren 16. gün transfer oldu dondurulmuş tedavisinde.
Valla bende bakılmadı bilmiyorum.

Bende de e2p4 falan bakılmadı. Embriyo kalitesini sorduğumda ise 5. güne giden embriyolar zaten kalitelidir denildi bunlara fazla takılmayın denildi. Yani hiç öyle ne kalitede olduğunu bile söylemediler sadece çok iyi durumda olduklarını söylediler. Tek embriyo ile pozitif sonuç aldım devamı gelir inşallah. Allah herkese nasip etsin. 🙂

Bende de e2p4 falan bakılmadı. Embriyo kalitesini sorduğumda ise 5. güne giden embriyolar zaten kalitelidir denildi bunlara fazla takılmayın denildi. Yani hiç öyle ne kalitede olduğunu bile söylemediler sadece çok iyi durumda olduklarını söylediler. Tek embriyo ile pozitif sonuç aldım devamı gelir inşallah. Allah herkese nasip etsin. 🙂
Ya çok sevindim. Hiç kan vermeyince bi korktum açıkçası, dondurulmuş embriyo transfer sürecinde genelde kandan da bakmışlar çünkü.

Ya çok sevindim. Hiç kan vermeyince bi korktum açıkçası, dondurulmuş embriyo transfer sürecinde genelde kandan da bakmışlar çünkü.
Bir sürü östrojen progesteron takviyesi alıyoruz zaten. Doktor gerek görmediyse vardır bi bildiği diye düşünüyorum.

X