6. haftada cinsiyet tahmin edelim

ssver

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
21
7
24
Doktor Ramzi isimli Kanada doktoru bebeğin cinsiyeti hakkında bir teori üretmiş. Plasentanın yerine bakarak cinsiyeti tahmin ediyormuş. %95 doğru çıkıyormuş. Meraklı anneler varsa sizinkine de eğlence amaçlı bakabilirim hem doğru mu görmüş oluruz. Teoriyi araştırıp ultrasondan kendiniz de bakabilirsiniz

IMG-20240229-WA0011.jpg
vajinal muayene bak bakalım cinsiyeti ne 😂 S ssver

Rabbim tamamına erdirsin canım🌸 İşin uzmanı değilim ama plasenta solda galiba😃 Sen de bir bak kesenin hangi tarafı parlak duruyor canım? Ben kız diye tahmin ettim doğruysa öğrenmek isterim
Henüz 9. Haftadayim öğrenince unutmazsam söyleyeyim. Bende o teoriye bakarak kız diye düşündüm ama bilemiyorum bakalım gorcez 😂 Tabiki en büyuk duamız sağlıklı olması, sonra kizim olsun istiyorum 🙏☺️

Henüz 9. Haftadayim öğrenince unutmazsam söyleyeyim. Bende o teoriye bakarak kız diye düşündüm ama bilemiyorum bakalım gorcez 😂 Tabiki en büyuk duamız sağlıklı olması, sonra kizim olsun istiyorum 🙏☺️
Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin😍 cinsiyet merakı işin cilvesi oluyor bu haftalarda😃

Doktor Ramzi isimli Kanada doktoru bebeğin cinsiyeti hakkında bir teori üretmiş. Plasentanın yerine bakarak cinsiyeti tahmin ediyormuş. %95 doğru çıkıyormuş. Meraklı anneler varsa sizinkine de eğlence amaçlı bakabilirim hem doğru mu görmüş oluruz. Teoriyi araştırıp ultrasondan kendiniz de bakabilirsiniz
Bende bebeğimin 8. haftada karından ultrason görüntüsünü atiyorum yorumları alayım 😇

Eklentiler

• IMG-20240228-WA0001.jpg
    IMG-20240228-WA0001.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 76
Canım benimki şu an sadece kese görünüyor ama cevaplarsan sevinirim, merak ediyorum da🤭🤭

Eklentiler

• IMG_20240311_141502.jpg
    IMG_20240311_141502.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 87
Bende 5 haftalık gebeyim acaba tahmininiz olur mu ki 🙈

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 50
Eki Görüntüle 3402071 vajinal muayene bak bakalım cinsiyeti ne 😂 S ssver
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 22
çok küçükk 6-9 hafta arası tahmin ediliyor🥹 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Canım bugün 6 haftalığa girdim doktor ultrason kağıdı verdi ama kesenin etrafında kanamalar var dedi, Bir de çocuğun kalbi atmıyor şu an

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?
bence bebek var canım rabbim en hayırlısından nasip etsin🌸

Canım bugün 6 haftalığa girdim doktor ultrason kağıdı verdi ama kesenin etrafında kanamalar var dedi, Bir de çocuğun kalbi atmıyor şu an
Hayırlısı olsun rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah🤍 Sıkma canını eğer bebek sağlıklı değilse ilk haftalarda düşebiliyor ama belli mi olur belki de sağlıklıdır hayata tutunur

X