6 Senedir Tarot Falı Bakıyorum, Bu Asla Sonradan Öğrenilecek Bir Şey Değil !

Tahmin etmeliydim Yay burçları mükemmel insanlar Yay burcu arkadaşlarımla bir arada oldugumda kendimi başka bir alemde hissediyorum :KK1:
Okadar deli dolu hayatı doya doya yaşıyorlarki yanlarında mutsuz olmak imkansız.
Yakaladımmmmmm çok teşekkür ediyorummm :KK54: Kesinlikle her hoş kelime kişeye yaşama sevincini tekardan kazanmasına yardımcı oluyor mutlu ediyor.
Ayrıca sizin gibi meleklerin hala bu dünyada yaşayabilmesi ne hoş.Benim burcumda Boğa :KK17:

beni utandırdığınız için teşekkür ederim :$

sanırım benden elektirik alamadınız cevap vermiyorsunuz :KK53::KK53::KK53:

bu işe nasıl başladığımı anlatayım madem, topiği ziyaret eden arkadaşlarım merak ediyorsa :)
belki etmiyordur, deli deli konuşuyorumdur olsun :)

teyzem müthiş falcıdır bu arada, ancak bilenler bilir bu işe çok yakın bir tanıdığınızı kaybettiğinizde bir dur dersiniz. nitekim onun sonu da böyle oldu. öz annesinin kaybını 3 gün önceden görünce, elini eteğini tamamen çekti.

birgün kahveler kapandı yine, evde herkes birbirine fincanları veriyor. bakan kimse çıkmayınca ben kaldım bir tek. hanımlarda yapıyordur bunu, maksat bir iki bir şey sallasın yeter genelde :)
annem bana "al bak bakalım falımıza, sen neler söyleyeceksin? "dedi. dedim "anne ben nereden bileyim?"
(numeroloji ve refleksoloji kitapları okuyorum o sıralar)

"e seviyorsun böyle şeyleri okuyorsunda, zaten sen küçükken de cinliydin, ablan barbie bebek oynardı sen kalkar bulgurları koyduğum fanusları ters çevirir, kafana battaniye geçirir, kalemtıraşla renkli boya kalemlerini açar, tozlarını elimize sürer "size büyü yapıyorum" derdin dedi"

ama teyzem benim için süper bir modeldi, çocukluğumdan beri hep onu fal bakarken görürdüm.

fincanı açtım, klasik balık var geyik var deyip sallamaya başladım. o sırada tamamen orada gördüklerimden bağımsız olarak aklıma gelen herşeyi sıraladım. teyzem "valla maşallah iyi biliyor bu işi eylül" dedi ve sonrasında açılan tüm kahveler bana gönderildi.

annemin yakın bir arkadaşı yeni evliydi ve hamile kalmak istiyordu. "eylül bize fal bakar mısın sen çok güzel bakıyormuşsun dedi." tamam dedim ve açtım fincanı. inanacaklar inanır, inanamayacaklar inanmaz bu konuda herkes hür iradeye sahip.

"hamilesin" dedim. gülüştüler ve inşallah dedi fal kapandı. iki hafta sonra annem iş yerinden beni aradı. "eylül allah seni kahretmesin başımıza ikinci bir teyze mi kesileceksin sen songül hamileymiş hemde 5 haftalık, sen fal baktığında hamileymiş."

çok umursamadım ve normal karşıladım. hemen teyzem geldi ve kahveyi artık herkese bakmamamı söyledi.
bir gün yemek yerken annemin arkadaşına işyerinin önünde piyango satan bir amcayı arayıp aramadığını sordum. (ona düzenli yardım yaparlardı) kadın yo 3 gündür aramıyorum en son tüp götürdüm iyiydi dedi. bende bir baksan iyi olacak deyip yemeğime devam ettim.
kadın rahatsız oldu ben bi ararayım dedi ve aradı adama ulaşamadı.
sabah yine bir telefon ve adam 3 gündür kaldığı evinde ölü bulunmuş ve ölüsü o kadar kokmuş ki belediye işçileri maske ile cesedini almaya girmiş.

bütün her şey o günden sonra değişti hayatımda. o dönem bilinçsizce para alıyordum çünkü çocuktum, iran'dan çeşitli illerden insanlar gelmeye başladı ve 16 yaşındaki bir kız için iyi paralar kazanmaya başladım :) teyzem parayı artık almamamı söyledi. bende parayı kestim. derken tarotla tanıştım, kahve çok sınırlıyordu çünkü. tarotu bir çingene falcıdan öğrendim ve ogünden sonra rehberim kartlar oldu. asla öyle 20 30 dakikalık fallar bakmadım. saatlerce, uzun uzun bakmaya başladım. üniversite hocalarım gizli gizli bana ulaşıp fal baktırırdı. bir hocama en son fal bakıp uzun bir ara verdim. hoca öğrenci ilişkisi olduğu için kimseye özel hayatını anlatamıyor doğal olarak. ancak ben onun kocasının onu aldattığını söylediğimde ağlayarak kalktı masadan. gerçekten de 3 aydır bu yüzden ev ayırmışlardı. oğlunun okulla ilişkisi kalmadığını söylediğimde bana inanmadı önce, ancak mezun olduktan sonra yine kendisi bizzat ulaştı bana ve oğlunun okulu aslında 1 sene önce bıraktığını ve okumadığını söyledi. (hocamdan gizlemiş)

buna benzer daha pek çok şeyle karşılaşınca kendimi parapsikolojiye verdim. şamanlar, kutsal fahişeler, kibele, cadılar, tibet ve dahası.

çoğunlukla bana deli diyorlar. genelde çokta muhabbet etmezler benimle aslında bu yanımdan ötürü. ama ben başka bir boyutun olduğunu görüyorum ve buna inanmayanlara çok gülüyorum.

keşke biraz araştırsalar.
Ba-yıl-dım sana ya. Sürekli bu konuya giresim geliyor. Sığ bir fal muhabbeti de yok. Enerjiler,burçlar,taşlar,sohbet,fallar. Çok güzel :KK16:

Cidden ben de enerjini alan müritlerdenim galiba :KK31: Naptın bize çıkamıyoruz konudan :KK53:

Bu arada teyzeni de çok merak ettim. Hayır annem teyzem arkadaşlarım herrrrkesin bir 'ay bi falcıya baktırdım inan hayatımı okudu geleceği bir bir bir bildi bak hatta...' diye giden bir deneyimi var bir benim olmadı ya :KK43: Ki ben de bir o kadar mistik şeylere bayılırım çok çok inanırım böyle şeylere hatta annem kızar bu kadar saf olma diye:KK31:

Bu arada sen insanları boşver eğer seni dışlıyorlarsa doğru yoldasın demektir, sıradan değilsin, üretiyorsun, orijinalsin demektir.

birazdan gbt bilgilerimi vereceğim hazır olun hahaha :)

ciddiye almadığım adamla sohbet etmem ki ben, zamanıma yazık. ama bu topik açıldığı günden bu yana acayip zeki insanlar tanıdım. herkes cümlelerinde çok özenli, buradaki profil hiçte öyle dedikleri gibi çocuklu cahil kadın kahvesi değil?
bunun şaşkınlığı da yok değil aslında :) mutluyum vallahi yeni insanlar tanımanın insana yeni şeyler kattığı aşikar ki al bak senle şu an nasıl koyu sohbetteyiz :)

Evet birçok sözlükte ve ortamda kk öyle geçiyor. Tabi doğruluk payı da var bence :KK31: Sen bir derdim var a konu aç da gelen saçma sapan tekdüze saygısız yorumları gör sonra karar ver. Biz biraz şanslıyız bu konuya iyi insanlar denk geldi.

inanmaz olur muyum, büyü ile de ilgileniyorum. okült birkaç kitaptan edindiğim bilgilere göre ne yazık ki var.
iyi ve kötü büyü olmak üzere ikiye ayrılıyor.

karabüyünün nasıl yapıldığını biliyorum ancak çözmek konusu biraz karmaşık. şu an alanım daha çok büyü, önce büyü dilini öğrenmeye çalışıyorum. yapar mıyım ilerde bilmiyorum. çünkü bir sözün bir büyü değerinde olduğunu bildiğim için çokta tehlikeli gelmiyor bana.

Bu oalyı anlatmak istiyorum biz evlendik mutlu mesut kendi çabalarımızla dünya borcumuz vardı ama yinede çok mutluyduk
Sonra bi mutsuzluk nedeni olmayan hakim oldu evimize
Dükkan açtık herkesin tutmak için yarış yaptığı bir dükkanı
Birsürü zarara uğradık büyük bir adliye açılması gerekirken o yıl tam 3 yıl sonraya devroldu(yapım aşamasındaki aksiliklerden)
Biz yine direndik olumlu düşündük yılmadık gece gündüz çalıştık ama toparlanamıyoruz.
Sonra bebeğim olmuyor aksilikler içinde birde bunun için hastane hastane dolaştım ama hiç bir nedeni yok olmamasının herşey mükemmel görünüyor ama olmuyor.
Velhasıl kelam eşim geceleri hep bağırır korkar rüyasında bunun için bir hocaya gittik(oda ücret almadan bakıyor yardımcı olmak için)Eşim için.
İçeri girdiğimde adam birşeylere baktı sen eşini boşversene sen ölüyorsun sana hayatın boyunca mutlu olmaman için hayattan soyutlamak için büyü yapılmış dedi.
O an önemsemedim ama içimi kemiriyo gerçekten bundanmıdır yaşananlar diye
Bulunca sizi anlattım lütfen kusura bakmayın :KK17: çok sordum.

özel mesajlar çok dolu tatlım, olur mu öyle şey. senin ne eksiğin var :)

sıcak yorumuna teşekkür ederim :)
burda farkedilmedim sandım da birazcık :KK17: mesaj yogunlugu dogrudur canım herkese ateşi verdin bi kere :KK8:
tahmini ne kadar beklerim kaçıncı sıradayım kii :KK17:

syysku hanım peki size birşey sorabilir miyim? hep merak ediyorum gördüğümüz her rüyanın aynısının gerçekleşmesi nasıl oluyor yani bazen korkuyorum artık geceleri kötü rüya gördüğümde:18::18::18::18::18::18:

syysku hanım peki size birşey sorabilir miyim? hep merak ediyorum gördüğümüz her rüyanın aynısının gerçekleşmesi nasıl oluyor yani bazen korkuyorum artık geceleri kötü rüya gördüğümde:18::18::18::18::18::18:

Bir an nedense"+koku" filmi geldi aklıma parfümü boca edince yiyiyorlar ya adamı sizide yiyebiliriz her an
:KK9::KK9::KK9:
Hekes pozitif elektirik almış maşallah.

Bir an nedense"+koku" filmi geldi aklıma parfümü boca edince yiyiyorlar ya adamı sizide yiyebiliriz her an
:KK9::KK9::KK9:
Hekes pozitif elektirik almış maşallah.

Ay gerçekten syysku hanımada soru yağmuruna tuttuk :KK9::KK9::KK9::KK9: ama insan halden anlayan birini bulunca dayanamıyor:26::26::26::26::26:

Ba-yıl-dım sana ya. Sürekli bu konuya giresim geliyor. Sığ bir fal muhabbeti de yok. Enerjiler,burçlar,taşlar,sohbet,fallar. Çok güzel :KK16:

Cidden ben de enerjini alan müritlerdenim galiba :KK31: Naptın bize çıkamıyoruz konudan :KK53:

Bu arada teyzeni de çok merak ettim. Hayır annem teyzem arkadaşlarım herrrrkesin bir 'ay bi falcıya baktırdım inan hayatımı okudu geleceği bir bir bir bildi bak hatta...' diye giden bir deneyimi var bir benim olmadı ya :KK43: Ki ben de bir o kadar mistik şeylere bayılırım çok çok inanırım böyle şeylere hatta annem kızar bu kadar saf olma diye:KK31:

Bu arada sen insanları boşver eğer seni dışlıyorlarsa doğru yoldasın demektir, sıradan değilsin, üretiyorsun, orijinalsin demektir.

Evet birçok sözlükte ve ortamda kk öyle geçiyor. Tabi doğruluk payı da var bence :KK31: Sen bir derdim var a konu aç da gelen saçma sapan tekdüze saygısız yorumları gör sonra karar ver. Biz biraz şanslıyız bu konuya iyi insanlar denk geldi.

hepinizi bağladım kızlar; bu topikten kurtulmak için eşiğinizi sirkeli su ile yıkayın :)))

şaka bir yana şuna çok dikkat ettim burayı açarken; burası online fal bakılan bir topikten ziyade böyle konulara meraklı arkadaşlarla ortak bir muhabbet ortamı sağlayabilmek. netice de yazın google'a online fal diye, sayısız içerik sunacaktır size.
artistlikte yapmak istemiyorum, madem bakmayacağım neden yazıyorum buraya. ona da karşıyım dolayısıyla elimden geldiğince bakıyorum fallara.

ilgi alanlarım çok tuhaftır benim, buraya üye olurken bunların olacağından şüpheliydim. yakın çevremi kitap gibi okudum ettim, baktım ben gibi kimse yok.
şuraya girdiğimden beri sizin gibi aklı başında ilim irfan sahibi insanlarla konuşuyorum, beynime kan gitti yemin ederim ki.

işte enerjiye şimdi herkesten daha fazla inanıyorum, koluma girip mağaza mağaza dolaştığım kız arkadaşım bana bu kadar elektrik veremiyor.

görmeden, tanımadan, adını bilmeden biri için söylenen güzel sözler; söyleteni değil söyleyeni özel kılar ki bu durumda sen dahil senin gibi benimle bir muhabbet içine girmiş insanlarla ben doğru bir şey yapıyorum.

bana iyi geliyor burası kısacası, iyi geldiği sürece de burada olacağım.
^^

Ay gerçekten syysku hanımada soru yağmuruna tuttuk :KK9::KK9::KK9::KK9: ama insan halden anlayan birini bulunca dayanamıyor:26::26::26::26::26:

Evet biraz yorduk ben daha fazla sormuycam çok yoruldugunu düşünüyorum.
Bu arada özür dilerim sizden alıntı yapmışım nasıl olduysa biraz evvel.
Evet yardımlaşmayı sevdiği her halinden belli
İnşallah bütün insanlık böyle olsun (amin) :KK9:

Evet biraz yorduk ben daha fazla sormuycam çok yoruldugunu düşünüyorum.
Bu arada özür dilerim sizden alıntı yapmışım nasıl olduysa biraz evvel.
Evet yardımlaşmayı sevdiği her halinden belli
İnşallah bütün insanlık böyle olsun (amin) :KK9:

Keşke canım ya olur mu hiç önemli değil heyecanla yazınca oluyo arada öyle :)

Bu oalyı anlatmak istiyorum biz evlendik mutlu mesut kendi çabalarımızla dünya borcumuz vardı ama yinede çok mutluyduk
Sonra bi mutsuzluk nedeni olmayan hakim oldu evimize
Dükkan açtık herkesin tutmak için yarış yaptığı bir dükkanı
Birsürü zarara uğradık büyük bir adliye açılması gerekirken o yıl tam 3 yıl sonraya devroldu(yapım aşamasındaki aksiliklerden)
Biz yine direndik olumlu düşündük yılmadık gece gündüz çalıştık ama toparlanamıyoruz.
Sonra bebeğim olmuyor aksilikler içinde birde bunun için hastane hastane dolaştım ama hiç bir nedeni yok olmamasının herşey mükemmel görünüyor ama olmuyor.
Velhasıl kelam eşim geceleri hep bağırır korkar rüyasında bunun için bir hocaya gittik(oda ücret almadan bakıyor yardımcı olmak için)Eşim için.
İçeri girdiğimde adam birşeylere baktı sen eşini boşversene sen ölüyorsun sana hayatın boyunca mutlu olmaman için hayattan soyutlamak için büyü yapılmış dedi.
O an önemsemedim ama içimi kemiriyo gerçekten bundanmıdır yaşananlar diye
Bulunca sizi anlattım lütfen kusura bakmayın :KK17: çok sordum.

canım benim anne ve babama da yapıldı büyü. yıllarca aynı yatağa giremediler. bizde bilgisisiz tabi, yatağı bir kaldırdık domuz yağı. attık yatağı, kedi köpek gibi birbirini yiyen insanlar incecik yer yatağında aylarca koyun koyuna yattılar.
böyle talihsizlikler var ne yazık ki.

geçen bende yünleri açtırmaya giderken yastığımın içinden muska çıktı, dilini çözdüremedim bir türlü. nereden geldi, kim koydu bilmiyorum ama büyüye karşı güçlüyüm ben bana çok nadir işler.
sen özelden bana durumunu ayrıntılı yaz bakalım, soracağım bir iki kişi var onlar ne diyecek.

rüya yönlendirme kabiliyetin var galiba senin?

böyle terapiler var biliyorsunuz, insanlar rüyalarında uçmak duygusunu tatmak için uçuyorlar, orgazm oluyorlar, ölüyorlar, mesela küs oldukları biriyle barışma hazırlığını rüyasında yapıyorlar. belki bilincin farkında olmadan yaşadığın şeyleri rüya da prova ediyor?

kötüyü düşünürsen kötü olur. zihnini bulandırma istersen, uyumadan önce bol su iç ve televizyonu kes. asla tv izleme. yoga yapıyor musun? namaz kıl eğer inancın varsa, muhakkak taş taşı. doğal taş.

böyle terapiler var biliyorsunuz, insanlar rüyalarında uçmak duygusunu tatmak için uçuyorlar, orgazm oluyorlar, ölüyorlar, mesela küs oldukları biriyle barışma hazırlığını rüyasında yapıyorlar. belki bilincin farkında olmadan yaşadığın şeyleri rüya da prova ediyor?

kötüyü düşünürsen kötü olur. zihnini bulandırma istersen, uyumadan önce bol su iç ve televizyonu kes. asla tv izleme. yoga yapıyor musun? namaz kıl eğer inancın varsa, muhakkak taş taşı. doğal taş.[/QUO

küçük yaştan beri bu böyle ilk olarak 5,6 yaşlarında gördüğüm rüya tıpa tıp gerçek olmuştu sonra arkası geldi şuan 24 yaşındayım ve neredeyse tam olarak gördüğüm rüyalar hep aynı düzenekte ve hiç bir eksik olmadan gerçekleşti en ilginci ise daha önceden çevremde kimsenin dikkat etmediği ve benim bile doğup büyüdüğüm yerdeki ve milyonlarca kez önünden geçipte görmediğim bir yatırı gösterip ismini söylemeleri ve devamlı her gece bir sürü rüya görüyorum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Son düzenleme:
canım benim anne ve babama da yapıldı büyü. yıllarca aynı yatağa giremediler. bizde bilgisisiz tabi, yatağı bir kaldırdık domuz yağı. attık yatağı, kedi köpek gibi birbirini yiyen insanlar incecik yer yatağında aylarca koyun koyuna yattılar.
böyle talihsizlikler var ne yazık ki.

geçen bende yünleri açtırmaya giderken yastığımın içinden muska çıktı, dilini çözdüremedim bir türlü. nereden geldi, kim koydu bilmiyorum ama büyüye karşı güçlüyüm ben bana çok nadir işler.
sen özelden bana durumunu ayrıntılı yaz bakalım, soracağım bir iki kişi var onlar ne diyecek.

Maşallah ailenize yeniden mutlular.
Neden yapılırki anlamıyorum ben.
Benim şüphelendiğim biri var aslında hoca söyler söylemez aklıma o isim geldi.
Bekarken çok bulurdum bende o muskalardan garip çizimler oluyo genelde
Birini okutturucak birisini buldum kadının gözleri fal taşı gibi oldu kimseye okutma bunu hemen yok et dedi ne yazıyorsa bilemiyoru artık. yuvarlak içinde yazılar falan vardı
Ondada sonra üstlerde yazılar ama türk alfabeside değil arapçada değillerdi.Sizedemi :KK53: yapıyorlar

kötüyü düşünürsen kötü olur. zihnini bulandırma istersen, uyumadan önce bol su iç ve televizyonu kes. asla tv izleme. yoga yapıyor musun? namaz kıl eğer inancın varsa, muhakkak taş taşı. doğal taş.[/QUO

küçük yaştan beri bu böyle ilk olarak 5,6 yaşlarında gördüğüm rüya tıpa tıp gerçek olmuştu sonra arkası geldi şuan 24 yaşındayım ve neredeyse tam olarak gördüğüm rüyalar hep aynı düzenekte ve hiç bir eksik olmadan gerçekleşti en ilginci ise daha önceden çevremde kimsenin dikkat etmediği ve benim bile doğup büyüdüğüm yerdeki ve milyonlarca kez önünden geçipte görmediğim bir yatırı gösterip ismini söylemeleri ve devamlı her gece bir sürü rüya görüyorum:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

yok artık! sen bayağı seçilmiş birisin. çok ilginç ya. uyku hapı ya da anti depresan alıyor musun?

Bana da profil falı bakar misiniz?

sevgili lacheen;

özellikle baktırmak istediğin bir konu varsa söylemeni isteyeceğim. sırada çok arkadaşım var ancak not ediyorum.
regl olduğum için çok zorlayamıyorum kendimi, ancak not ediyorum.

yok artık! sen bayağı seçilmiş birisin. çok ilginç ya. uyku hapı ya da anti depresan alıyor musun?

yok ben ağrı kesici bile içmem ki bazen kendimden korkuyorum gerçekten geçen seferde mesela rüyamda annemlerin kapısının önünden geçerken kapının önünde ambulans gördüm babamı ambulansa bindirmeye çalışıyorlardı oturur şekilde sedyede ve ben arabayla apartmanın önünden geçerken görüyorum aradan bi hafta geçmedi sabah annemin telefonuyla uyandım telefonda ağlıyordu kızım çabuk gel diye babana bişey oldu diye geçici hafıza kaybı yaşamış ambulansı çağırdık aynı rüyam ki şekilde sedyeye oturtup götürdüler artık gerçekten korkuyorum anlamıyorum rüyamda simgeler yok olayı net olarak görüyorum :KK43:

X