60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar bugün öğleden sonra okulda

300 ml sıcak çikolata içtim o kadar

şimdi evdeyim ve de ballı elma sirkeli su içiyorum ( 250 ml)

hugocuk hoşgeldin ve de yeni fotoğraflarımı gördün mü canım?

farmasi ve nugya teşekkür ederim cevap için

blntrcl canım denerim ben de bu karışımı bi ara :)

şimdi 1 elma yiyorum, ayranın tuzundan midem kalktı resmen, bastırır belki

canım mavlicim nasılsın ? yaz bakalım yediğini içtiğini gözden geçirelim ben bugün 200 gr daha verdim tickeri değiştirdim

canım hiçbir yiyecek veya içecek asla yağ yakmaz. yağı ancak ve ancak vücut yakar o da eğer gün içinde aldığı kalori yetersizse ve kas dokusunu yakmadıysa ancak yağ yakar. yağ yakmak kolay değildir. dengeli beslenme ve mutlaka spor şarttır. insan zayıf olabilir kilosu tartıda ideal olabilir ama bu onun yağ oranının az olduğu anlamına gelmez. ancak düzenli spor ve sağlıklı günlük vücut ihtiyacını tam olarak karşılayan bir diyetle gerçek yağ yakımı sağlanır. sadece diyette faydalı şeyler vardır mesela eğer mide sorunu yoksa sirkeli ballı su içmek yeşilçay veya bitki çayları vs.. bunlar ödem amaya bağırsakları çalıştırmaya yarar asla yağ yaktırmaz. limon greyfurt sirkeli ballı su şekersiz bitki çayları yeşilçay falan insülini dengeler bağırsakları çalıştırır ama yağ yaktırmaz. pekmez ve portakal kabuğunun yağ yaktırma özelliği olduğunu düşünmüyorum ancak bunu yiyerek şeker ve tatlıyı bırakan kilo verir elbette. sonuçta tatlı ihtiyacı bastırdığı için tatlı yenmez insülin dengede kalır iştah açılmaz böylece kilo verilir

farmasi ve nugya teşekkür ederim cevap için

blntrcl canım denerim ben de bu karışımı bi ara :)

şimdi 1 elma yiyorum, ayranın tuzundan midem kalktı resmen, bastırır belki

ne demek canımcım ayrıca geçmiş olsun bitanem

Bugüne kadar kilo vermek için birçok diyet yöntemi deneyip başarısız olduysanız, neden doğal yolları ve yiyecekleri denemiyorsunuz?
Kilo vermek için mucize bir yol olmamasına rağmen, zayıflamak için Reader's Digest dergisinde yer alan haberdeki vücudunuzun yağ yakma potansiyelini artıran 15 gıda maddesini tüketebilirsiniz.

Az yağlı süt, az yağlı yoğurt ve peynir: Bunların ortak sırrı içerdikleri kalsiyumdur. Nutrition Reviews isimli dergide yer alan 90'dan fazla araştırmanın yeniden gözden geçirilmesiyle bol kalsiyum alımıyla iyileşen vücut niteliği arasında güçlü bir bağ bulundu.

Yulaf, arpa: Bunların sırrı ise liflerde yatıyor. American Journal of Clinical Nutrition isimli dergideki araştırmaya göre, akşam yemeğinde beyaz pirinç yerine büyük bir tabak lezzetli arpa ile göbeğinizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Yeşil çay: İçerdiği katesin metabolizmayı ve karaciğerin yaktığı yağ oranını hızlandırıyor. Bunun etkisinden yararlanmak için günde 4-6 bardak yeşil çay için ve her hafta en az 3 saat egzersiz yapın.

Yumurta: Protein içeriği sayesinde yumurta, kilo vermenize yardımcı olur. Öncelikle vücudunuz proteinli yiyecekleri parçalamak için daha fazla enerji kullanıyor. Ayrıca protein kas kütlenizi tutmaya yardımcı oluyor, kaslarınız yağdan fazla kalori yakıyor. Sonuç olarak, protein sizi karbonhidratlardan daha fazla tok tutuyor.

Ceviz, badem: İçerdiği iyi yağlar, lif ve protein vücudun insülin direncini artırır, kilo vermeye yardımcı olur. Ceviz, en iyi omega-3 yağ asit kaynağından biridir. Badem ise kemik şekillenmesinde ekstra fayda sağlar.

Somon: Newcastle Üniversitesi'nde düzenlenen araştırmada, somon balığında bulunan omega-3 yağ asitlerinin yağ kütlesini azalttığı belirtildi. Diğer araştırmalar da, omega-3 yağ asitlerinin sizi tok tuttuğunu ve yağlı balık yedikten sonra 2 saat sonra daha tok hissettiğinizi gösteriyor. Haftada en az iki kez somon, uskumru, konserve ton balığı veya 'eğer bulabilirseniz' kuzey denizlerinde yaşayan Ringa balığı gibi diğer yağlı balıklardan tüketin.

Elma, Armut, dolmalık biber: Bu gıdaların içerdiği ve bitkisel gıdalarda bulunan doğal kimyasal olan flavonoidlerin yağ yakma etkisi bulunuyor. American Journal of Clinical Nutrition isimli dergide yayınlanan araştırmaya göre, çok flavonoid tüketen kadınların vücut kütle indeksleri önemli ölçüde düşüyor. Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde de flavonoidlerin kalori tüketimini artırdığı, vücuttaki yağ yakışını hızlandırdığı bulundu.

Keten tohumu: İçerdiği lignan sayesinde keten tohumu, menopoz sonrası kadınlarda daha az vücut yağı ve vücut kütle indeksi sağlıyor. Her gün kahvaltılık tahılınıza, yoğurdunuza ya da salata sosunuza bir yemek kaşığı keten tohumu ekleyebilirsiniz.

Sirke: Araştırmacılar, sirkenin vücudun yağları parçalamasına yardımcı enzim üreten genleri harekete geçirdiğini söylüyorlar. Sütle ya da sodayla seyreltebileceğiniz yaklaşık bir yemek kaşığı sirkeyi her gün için.

canım lavabo işiyle baş edebiliyo musun...ben o konuda fenayım içer içmez gidiyorum nerdeyse
bende aynıyım yarım litre suda 2 defa gidiyorum

250 ml de su içtim şimdi
yaa bugün 2 lt su içicem dedim gene içemedim kursa gidiyorum artık yarın denerim bugün yediklerim 8.302 bardak şekersiz çay 2 dilim çavdar ekmeği domat salatalık zeytin peynir 12.00 1 fincan nescafe 14.00 1 dilim zeytinli börek 1 tane domat 15.30 1 kase kısır 1 el içi kadar lavaş 1 kornişon 1 avuç karnıbahar turşusu 3 şekersiz çay erken bitti ama sabah dışardaydım öğlen eve geç gelince saatleri ayarlayamadım artık akşam meyve yerim

bu değerli bilgiler için çok teşekkürler canım

selam kızlar saat 11 de 1elma yedim
saat 12:30 da 1 küçük tabak sebzeli bulgur yedim ve 1 bardak ayran içtim
saat 16 da 1 elam 1 portakal yiyeceğim
saat 18 de 1 tabak etli bamya 1 tabak salata yemeyi planlıyorum
saat 20 de 1 meyve ve uyumadan önce de 1 bardak süt içmeyi planlıyorum

şu ana kadar hepsi iyi de yoğurt nerede göremedim
bir de akşam yemeği yok mu ?

kızlar ben çıkıyorum, akşama görüşürüz, gideyim de dinleneyim biraz, hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…