67 kilodan 57 kilo hedefi (3 ayda) katılmak isteyenler?!

Şimdi aylık hedeflerimize geçelim
HAZİRAN AYI HEDEFLERİ:
*Başlangıç 6 haziran
12 Haziran (kontrol 1): 66.5
19 Haziran ( kontrol2):65.5
26 Haziran (kontrol3):64.5
3 Temmuz (kontrol4):63.5
** Toplam hedef 4kilo
*Yanılma payı:1 kilo
Genel hedef: 3-4 kilo
Olunması gereken kilo:
63.5 veya 64.5

Kızlar dün hiç açılmamıştım ama bugun biraz biraz acikmaya başladım. Ama çok çok hafif. Az önce tartiya çıktım 66.1 di tabiki kac saat aç kaldığım için böyle ama bu demek oluyor ki kilo verebiliyorum. Bu hafta bitimindeki kontrolumu merak ediyorum ve her hafta kaldığım yerden devam edicemki rakamlar beni yanıltmasın.yani bu hafta 66.5 olursam haftaya 66.5dan 65.5 olmaya caliscam 67.5ten 65.5oldum demek yok parçaları ay sonunda birlrstircem tüm kiyafetlerimi degisebilirim seve seve Zamanla dolabim dolar önemli değil. Hatta şimdiki kiyafetlerimi üzerimde bol bol bile giyebilirim hiç sorun değil. Ama kesinlikle Pantalon alcam çünkü normalde pantln almak benim için eziyet resmen. Siyah dar kota ve bol paça açık renk kota hastayım hayranım. Siyah kot dar bi kot aldıktan sonra en sevdiğim şey eşki pantalnlarimla karşılaştırmak olacak. Nolur motivasyonum hep böyle tam gaz gitsin lütfen lutfen

Kızlar 1.5-2 saat sonra iftar var. Kendkmi tutamıyorum surekli tartının üzerindeyim. Açlık suresi uzadıkça tartidaki miktarda dusuyor bu da benim hoşuma gidiyor tabiki biliyorum yemek yiyip hatta su bile ictgimde o kilo artacak ama belli miktarda yavaştan gittiğinin göstergesi bu. Pes etmek yok. Bugünde herşeyden kararında yicem. Ve yine kesinlikle ekmek yok. Açlık var şuan ama aynı zamanda midemde bulanıyor bi saat kadar uyudum sanırım ondan. Ama sahurda yediklerim gün içinde beni son 1-2 saate kadar tam anlamıyla tutuyor resmen. Özellikle yumurta çok fazla tok tutuyor ekmek yerinede fındık ve kayisiyla yiyiyrm . Kızlar meraktan sureklitartidayim ne suanki ne de her sahur vakti olctugum kilolara aldanmiyorum tabiki de. Artadabilir azaladabilir gün iftarda tükettiğim su bile etkiler b unu biliyorum. Benim için önemli olan rakam bu ayın 12sinde sahurda aç karnına ölçüldüğüm değer. Ama yine de ara ara yazcam. Şimdiki kilom 65.8

7haziran salı
İftar menüm :
Sebze çorbası
Yemekhanede tavuk çıktı sevmediğim için makarna yedim ama yarısını filan
1dilim karpuz
Yemekten sonraki tartilmam :66.5

Su icemeyorum bi turluuuuuu:kızgın: bi çay kaşığı fındık ezmesi aldım ağzıma biraz susarim diye çok az su icebildim yine of su konuyu cozmem lazım ya. Yememeye şuan çok iyi adapte oldum bi de şu icebilsem

Canum ben sadece ekmeği kestim ve çikolatayı azalttım .

ve her yemeğin yanında kahvaltı hariç bir sade soda içtim.

bir ay oldu sanırım...... ve 2,5 kilo verdim.

Gün içinde isim oluyor ve gezmeyi seviyorum oyuzden gece fırsat buluyorum yazmaya. Bugün iftar haricinde 2top dondurma yedim sadece. Yarım saat sonra iftarlık biseyler hazirlicam aslında yemeden yatasim var ama duzenim sasmasin istiyorum oyuzden hazırlayıp yemeye caliscam yine

• Beğen
Reactions: s u
61-62 kiloda farkedilir bi değişim olur diye dusunuyomlrmn inşallah olur. Aslında benim aldığım 2kilo basenlerimede yuzumede 4kilo olarak yansıyor. Ama aynı şekilde verdiğim kiloda daha çok vermisim gibi duruyo

8haziran çarşamba
Bugün sahura kalktığından beri bi mide bulantısı anlatamam :KK14: oyuzden sahur menüm bugunluk değişik.
Sahur:
Yumurta hasladimm ama mide bulantısı ndan yiyemedim.
1dilim peynir içine yine pul biber ve nane attım ezip öyle yedim
8zeytin bugünkü biraz fazla midemi bastiran tek şey bu sanırım.
2kayisi koydum 1ini yiyemedim.
Yarım avuctan daha az fındık
1dilim tost ekmeği (zeytin ve bu midem yüzünden olduu halada bulanıyor)
1bardak ayran
2cay kaşığı fındık ezmesi (su içmeye bi çare bulup artık bunu da yemicem inşallah)
Birazda kilodan bahsedelim
Sahura kalktığımda yanı aç karnına tartildiimda: 66.2 çıkmıştı
Ustteki sahur menumden sonra :66.4 sanırım yavaştan kilo veriyorum
Hadi bakalim:KK36:

• Beğen
Reactions: s u
Canım cuma zayıflama yarışları var oraya katılsana hem motive ediyoruz birbirimizi
14. takıma yaz kızlar ilgilenirler uygunsa takım katılırsın :KK25:

Canim onlara baktım da pek anlayamadım çok karışık ve kalabalık :KK48:
Günlük yediklerimizi yazıyoruz sohbet ediyoruz canım her cuma da tartı günü :)
İstersen gel katıl motive oluyoruz eğlenceli oluyor yinede sen bilirsin :)

canım bende 165 boy 67 kiloyum. bu kiloya 90 kilodan geldim. 1 aydır koruyorum ama artık tekrar kilo vermem lazım 10 kilo bana yeterde artar. destek oluruz birbirimize tabi sana uyarsa :KK66:

canım bende 165 boy 67 kiloyum. bu kiloya 90 kilodan geldim. 1 aydır koruyorum ama artık tekrar kilo vermem lazım 10 kilo bana yeterde artar. destek oluruz birbirimize tabi sana uyarsa :KK66:
Coook güzel olur caniiiim. Yapacağımıza inanıyorum zaten 90kilodan basarmissin!! Bundan sonrasını da birbirimize destek olarak halledicez inşallah canım. Gün içinde en ufak bi kacamagimizi bile yazalım buraya çünkü buraya yazfikca insan daha çok suçlu hissediyor kendini 3ayin sonunda insallahh birlikte başarmış olcaz:21:

Ay bu aralar zaman çabuk gecsinde kontrol günlerim gelsin istiyorum :KK68: inşallah hiç bi zaman kontrol günlerinden korkmamm 76kilodan 65 kiloya dustugum sıralarda hayatımda hic hareket yoktu. Gezmryidr sevmezdim o zamanlar. Ama bu menuyle ve bu motivasyonla çok güzel kilo vermiştim. Ama tam anlamıyla isteidgim kilo olmadan insan kendini tam başarmış hissetmiyor. O zamanlarda hayalim 57-58 kiloydu ama yolum daha uzundu şimdi bu yola 1 basamak kaldı bu basamak 10kilo ve önümde 3ay gibi yeterli bi süreç + harika motivasyon ve bu motivasyonla birlikte gelen mükemmel bi irade + kavuşmak istediğim hayalini kurduğum alışveriş listem+görmek istediğim bir sürü şaşkınlık ifadesi var:ukala::ukala: kontrol günlerinde vermem gereken kilolari tamamlarsam sıkıntı yok diğer kontrol gününe birikmiş bi odev birakmicam :KK71:

X