67 kilodan 57 kilo hedefi (3 ayda) katılmak isteyenler?!

90 kilodan mı süper..

nasıl verdiniz bravo merak ettim.

anlatırsanız sevinirim.

boğazımı tutarak :KK70: yemedim az yedim ekmek hamurişi tatlı ıvır zıvır yemedim canım.. akşam çok geç yemedim bide en az 3 litre su içtim.. ama şu aralar hafiften motivasyonumu kaybettim tekrar yemeye başladım eski halime dönmek istemiyorum :KK43:

• Beğen
Reactions: s u
Coook güzel olur caniiiim. Yapacağımıza inanıyorum zaten 90kilodan basarmissin!! Bundan sonrasını da birbirimize destek olarak halledicez inşallah canım. Gün içinde en ufak bi kacamagimizi bile yazalım buraya çünkü buraya yazfikca insan daha çok suçlu hissediyor kendini 3ayin sonunda insallahh birlikte başarmış olcaz:21:

tamam canım. inşallah artık 50li rakamları görmek istiyorum :)

inşallah canım ya. bu aralar ekmek daha doğrusu pide yemeye başladım :KK70: şuandan itibaren artık ağzıma ekmek koymuyorum tekrar kaçamaksız bir diyete daha doğrusu oruca :KK66: başlamış bulunmaktayımmm...

inşallah canım ya. bu aralar ekmek daha doğrusu pide yemeye başladım :KK70: şuandan itibaren artık ağzıma ekmek koymuyorum tekrar kaçamaksız bir diyete daha doğrusu oruca :KK66: başlamış bulunmaktayımmm...
Evet canım ekmek hayatımızda yoo k artık ben onun yerine fındık ve kayısı yiyiyorum tabi abartmadan inan çok daha fazla tok tutuyor sıcak pide yenmeye başladı mı sonu hayırlı gitmiyo :KK70:

Evet canım ekmek hayatımızda yoo k artık ben onun yerine fındık ve kayısı yiyiyorum tabi abartmadan inan çok daha fazla tok tutuyor sıcak pide yenmeye başladı mı sonu hayırlı gitmiyo :KK70:

aynen canım ya tek başına bile yeniyo o sıcacık pide ama yok artık yemicem :KK66: inşallah senin sayende tekrar istikrarımı elime almış olucam

Beni de alın. şimdiye kadar çok yere girdim ama hiç motive olamadım. 1 yıl önce doğum yaptım 10 kilo verdim vermem gereken bi 4-5 kilom daha var ama ben 10 kilo vermek istiyorum. doğuma başladığım kilo de biraz fazlaydı çünkü. 58 kiloyla hamile kaldım 73 kiloyla doğum yaptım şu an 62 kiloyum. ahhh 52-53-54 bu üçü kabulümdür:KK49::spor:

mesela ben bu akşam sadece çorba ve salata düşünüyorum. annem yapmışsa azıcık sebze de yerim belki. bide bol bitki çayı, tarçın karanfil yeşil çay. Bu arada aranıza katılabilirsem ben de yediklerimi paylaşacağım. kilo bildirimi hangi günler yapılacak.

Hoşgeldin caniiiiimm yediklerimizi not ederek kaçırmayı hep birlikte onlicez ve basarcaz insallah
Ben fün sahurda 1.5 dilim tam buğday ekmek ve zaytin peynir salatalık vs yedim. İftarda 1 tabak mercimek çorbası ve 5 kaşık nohut yedim salata ve yoğurdum her daim var. 1 dilim tam buğday ekmek yedim

X