Haydi birlikte 3 ayda 15 kilo verelim

Bu konuyu faydalı buldunuz mu ?

• Evet

OY: 1 50,0%
  • Hayır

OY: 1 50,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

CatLoverCatWoman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2016
7
1
Merhabalar.. uzun zamandır sayfayı takip ediyor bazen faydalı bilgiler ediniyorum. Temmuzda evleneceğim inşallah bu sebeple aniden kilo verme telaşına girdim. Geçen sene canım anneannemin ölümünden sonra aniden 10 kilo alıp 78 kiloya 44 bedene çıktım. Ve bu kiloyla rezil gibi bir nişan kıyafeti diktirip onun tam nişanımda patlamasına şahit oldum. Bunun aynısını gelinlikte yaşamak istemiyorum. Bu sebeple birden bana geldiler ve her yöntemi denemeye başladım. Aydında yavuz isimli sizlere asla tavsiye etmeyeceğim bir diyetisyene gidip tonla hakaret işittim. Rus kadınlarına övgüler yağdıran bu ilginç adamın sinirimi bozması için tam 150 tl para ödedim. Bende en sonunda karar verdim bu şarlatanlara para kaptırmak yerine gittim canan karatayı okudum birde önceden yaptığım bir diyet vardı onu inceledim. Kendime göre bir diyet programı yaptım. Şekeri, kolayı (gazlı içecekleri) tamamen kestim. Yemeklere tereyağı ve zeytinyağından başka yağ kullanmadım. Bu arada aşçılığımda gelişti.Akşam 20.00'den sonra hiçbir şey yemedim. Gece 12- 1 gibi yatıp sabah 8 gibi uyanmaya başladım. Eskiden ışıkla uyurdum şimdi karanlıkta uyuyorum. Tam 5 kilo verdim. Bol su içiyorum. İlla tatlı yiyeceksem günde 4 parça bitter çikolata veya 100 gr puding yiyorum. Yediklerimi ve kalorilerini düzenli not ediyorum. Baya güzel gidiyor şimdilik.

Haftada 2 kez biberiye portakal ve susam yağı karışımını basenlerime ve göbeğime uyguluyor strech filmle kendimi sarıyor üzerine termal sauna şort giyip 1-2 saat durup yıkanıyorum. Geceleride elancyl cellu slim nuit selülit kremi kullanıyorum. Umarım sonuçlar güzel olur, hevesim kırılmaz ve sizlerle bilgiler paylaşmaya devam ederim.

Kendi diyetimden biraz örnek verirsem ;

Sabah : 07.30- 2-3 Bardak su
08.00- 10.00 - 1 yumurta 1 yarım yağlı az tuzlu beyaz peynir 5 adet zeytin 1 ya da 2 dilim ekmek ( kepekli tercih ettim) domates, salatalık, şekersiz bitki çayı ( 7 otlu, 10 otlu gibi olanlar şekersiz içilebiliyor) Kahvaltı bitimi 1 ya da 2 bardak su içiyorum.

Kahvaltımdan 3 saat sonra öğle yemeği yiyorum.

Öğle : 12.00 - 13.00 1 kase çorba varsa yoksa sorun değil bir porsiyon et/tavuk/balık farketmez yoğurt veya ayran 1 ya da 2 dilim ekmek bol su

Ara : 16.00- 17.00 civarı 10- 15 adet kavrulmamış çiğ badem ( tadı gayet iyi) veya mandalina, portakal, elma, muz veya çok mu canın çekti bir adet muzlu ya da çikolatalı puding veya 4 küçük bitter çikolata ya da dondurma ye 1 top. Yiyeceksen bu saatlerde ye. Ama ona göre de akşam hareket var yani yerse yiyorsun bunları.

Akşam 19.00- 20.00 en geç 8e kadar yemek yiyebilirsin. Ben akşamları daha çok sebze yemeği tercih ediyorum. Salata, çorba.. gibi.
20.00'den sonra hiçbir şey yemiyorum. Su içiyorum. yarım saat 40 dakika yürüyüş yapıyorum. Haftada 3 kez aldığım tripollar pose radyofrekans aletini kullanıyorum selülitlerim için. Bu şekilde 3 ayda 15 kilo vermeyi hedefliyorum. Başlangıç kilom 78.4 dü şuan 72yim. Hadi gelin bana eşlik edin birlikte zayıflayalım.

Son düzenleme:
Alet tanımımı yapıyosunuz siz :KK14:
Onca şeye harcadıgınız enerjinizi spora harcasanız daha etkili olur diye düşünmüyo değilim:KK14:

1 ayda iki beden inceldim nasıl başardığımla ilgili her şey ve faydalı bilgiler blogumda

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK49:Ben de katılıyorum
Azmini tebrik ederim :)
Kilo:72
Hedef: şimdilik 57
Tam 15 kilo fazlalığım var:eek:
Başaracağız inşaallah ☺️
Bugün fazla kaçırdım fakat :KK43:

X