Bebek İkinci El 7-10 -12 yasa elbise tsort ayakkabi

Sorduklarinizin hepsi olur suan cikmam lazim sksam saatlerinde uygun olucam watsap varsa oradan daha kolay gorusuruz ozelden tel no atarsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunlarda hep 10 yasa uygun

canım merhaba 7. sıradaki kot elbise ve onun yanındaki üstü pembe altı desenli elbise birde 16. sıradaki pembe süveterin ölçülerini söyleyebilirmisin ?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397917801.049007.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397917848.864244.jpg pembe li benekli elbisenin bel36 boy 84 askili kot elbisekoltuk alti 37 boy 78 kaprili takimida 10 tl saycsm

buradan da soldan saga 1 2 6 7 8 9 10 11 12 15 16 18 19 bunlarda bizim kıza ugunmudur acaba .cm lerini belirtirmisin lütfen seni ugrastırıcam ama kucuk gelmesini istemiyorum canım.

Evet rubi karar verdinmi soracagin sey varsa burdayim

E sordum ya canım foto nolarını verdim. Ikı ayrı mesajda senden haber bekliyordum bende

Simdi olcumu istiyodun tek tek dedigim gibi kizin normal gelisimdeyse hepsi olur benim kiz 13-14 giyiyo gecen yil hepsi oluyodu 7 yaslar haric

buradan da soldan saga 1 2 6 7 8 9 10 11 12 15 16 18 19 bunlarda bizim kıza ugunmudur acaba .cm lerini belirtirmisin lütfen seni ugrastırıcam ama kucuk gelmesini istemiyorum canım.

Benekli tulumu ben diktim kizim dayisinin dugununde giydi cok cici olmustu

Simdi olcumu istiyodun tek tek dedigim gibi kizin normal gelisimdeyse hepsi olur benim kiz 13-14 giyiyo gecen yil hepsi oluyodu 7 yaslar haric

Neyse canım ben bu sekilde alamam göz kararı. Bende kızımın giysilerini toptan sattım, hepsinin cm lerine kadar yazdım.alan kişi zorda kalmasın diye. Böyle emin olmadan alamıcam

canım bunlar 10 yasa uygunmu birde başka ekliceklerin varsa toptan alayım ayrı ayrı ugrasmıyım sanada banada kolaylık

Kiziniz kac no giyiyo harika bir siyah winx babetimiz var iki kez dugunde giydi sadece $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397918693.848951.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397918729.080467.jpg

Neyse canım ben bu sekilde alamam göz kararı. Bende kızımın giysilerini toptan sattım, hepsinin cm lerine kadar yazdım.alan kişi zorda kalmasın diye. Böyle emin olmadan alamıcam

Tmm olcu istiyosan olcude veriyim sorun degil ama uzerinde yazmiyo tek tek olccem beklemen lazim

Tmm olcu istiyosan olcude veriyim sorun degil ama uzerinde yazmiyo tek tek olccem beklemen lazim

Ya soyle etiketlerın uzerındeki cm yazsan olur ayrıca ölçmesende olur. Benım kızım 9 yasında ama 10-11 yas alıyorum bu gun bir kot gomlek denedim 10 yas dar geldi. Tereddutum o yuzden bu arada 34-35 oluyor ayakkabı

Yeni eklediklerimede baktinizmi

Ya soyle etiketlerın uzerındeki cm yazsan olur ayrıca ölçmesende olur. Benım kızım 9 yasında ama 10-11 yas alıyorum bu gun bir kot gomlek denedim 10 yas dar geldi. Tereddutum o yuzden bu arada 34-35 oluyor ayakkabı

35 no ayakkabilar

Kiziniz kac no giyiyo harika bir siyah winx babetimiz var iki kez dugunde giydi sadece Eki Görüntüle 1078171 Eki Görüntüle 1078172
bu babetler kaç no .2 sayfada eklenen eşofman alt mı siyah olan .beyaz ya da başka renk sandalet babet var mı 33 no

bu babetler kaç no .2 sayfada eklenen eşofman alt mı siyah olan .beyaz ya da başka renk sandalet babet var mı 33 no

Babetler 35 no esofman alti bi ince penye bi kucuk delik var diger urunlerden alana ucretsiz

Askili kot koltuk alti 38 boy79 Pembe benekli elbise koltuk alti 36 boy 84pembe kelebekli tsort k.a36 boy 52ypembe mavi orgu elbise k.a 40 boy63 Pembe gomlek k.a 40 boy 49 kol uzunlugu 49

Fiyatlari yazayimda snlasmazlik olmasin elbise gomlek ve kotlar 10 tl kisa kollar 5 tl atletler ikisi 5 tl etek 5 tl esofman alti bi kucuk delik var ucretsiz

X