Çocuk Hastalıkları 7 aylık bebek dil bağı ameliyatı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

gizemkaderx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
186
52
29
7 buçuk aylık bebeğimde dil bağı olduğu için kestirmeye karar verdik. Doktor konuşamaz şu ana kadar emmesi bile mucize dedi. Genel anestezi ile yapıcakmış ve dikiş atıcakmış. Ameliyat sonrası bebek bakımı zor mu emzik kullanamazmış birkaç gün emzirebilicek miyim. Daha önce yaptıran varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

7 buçuk aylık bebeğimde dil bağı olduğu için kestirmeye karar verdik. Doktor konuşamaz şu ana kadar emmesi bile mucize dedi. Genel anestezi ile yapıcakmış ve dikiş atıcakmış. Ameliyat sonrası bebek bakımı zor mu emzik kullanamazmış birkaç gün emzirebilicek miyim. Daha önce yaptıran varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
Ben yaptirdim 7 ayda tam ama lokal anestezisyle ozel hastanede.genel devlet yapiyordu hic icime sinmedi minicik yavrum ac olcak falan diye simdi hicbir sorunumuz yok 3 yasinda ve cok guzel konusuyor masallah ama ben emme konusunda cok cektim emzik biberon cok zorla damaktan kayiyordu anne sutu zaten alamadi 1 ay ugrastim teshis koymadi doktorlar kac doktora gittim en sonunda arastirmalarim sonucunda kendim buldum rahatsizligi cocuk cerrahina gitttik kesinlesti. Buarada iyilesme sureci kolay oldu ameliyat da kisa surdu lokal oldugu icin

Ben yaptirdim 7 ayda tam ama lokal anestezisyle ozel hastanede.genel devlet yapiyordu hic icime sinmedi minicik yavrum ac olcak falan diye simdi hicbir sorunumuz yok 3 yasinda ve cok guzel konusuyor masallah ama ben emme konusunda cok cektim emzik biberon cok zorla damaltan kayiyordu anne sutu zaten alamadi 1 ay ugrastim teshis koymadi doktorlar kac doktora gittim en sonunda arastirmalarim sonucunda kendim buldum rahatsizligi cocuk cerrahina gitttik kesinlesti. Buarada iyilesme sureci kolay oldu ameliyat da kisa surdu lokal
Sizin teshis ne zaman kondu peki?

Eskiden gittiğimiz doktor lokal veya anestezi ikisi de olur etmişti ama bu doktor direkt anestezi dedi. Açlığından değil de sonrası için endişe ediyorum. Lokal olanda da korkar diye istemiyordum. Ama şimdi düşününce emziksiz nasıl sakinleştiririm onu bilmiyorum. Sonraki birkaç gün ne yaptınız emzik vermenize izin verdi mi kanama oldu mu bir de dikiş gerekti mi

Eskiden gittiğimiz doktor lokal veya anestezi ikisi de olur etmişti ama bu doktor direkt anestezi dedi. Açlığından değil de sonrası için endişe ediyorum. Lokal olanda da korkar diye istemiyordum. Ama şimdi düşününce emziksiz nasıl sakinleştiririm onu bilmiyorum. Sonraki birkaç gün ne yaptınız emzik vermenize izin verdi mi kanama oldu mu bir de dikiş gerekti mi
Merhaba benim bebeğim de dil bağı ameliyati oldu bugün nasıl sakinleştirdiniz acaba biberon da almıyor acisina kaşık biberonla zorla azcik verebiliyorum kaç günde geçmişti acaba

X