7.hafta gebelikte kese var bebek yok kalp atışı yok

6haftalik gebelikte bebekte gorunur kalbide duyulur eğer hersey yolundaysa.Mutlaka baska bir doktora yada doktorlarada gidin.Geç döllenme sağliksiz bir durum değil bircok gebelikte oluyor.7.haftada benim bebek gorundu gec dollenmeydi ama 10 gun sonra düsuk yaptim kürtaj oldum.Eğer sağlikli bir bebekse hersey duzene girer korkmayin saglikli hayirlisi istemekten baska duamiz yok😌
Çok şükür hiçbir ağrım yok kanama alanım yok doktor kesileyim boyutu şekli yeri çok iyi dedi dua bekliyorum sizden sizleri çok geçmiş olsun

kürtaj o kadar acılı ve zormuşki..İnanin normal doğumda ben hic bağırmadim o nasil bir aciydi Allah yardimciniz olsun güç kuvvet versin.Kürtajdan sonra odaya aldilar yan odadan yeni doğmuş bebek sesi geliyor o kadar kötu oldum ki suan yazarkende ağliyorum..Fiziki acının yanında hayel kırıklığı çaresizlik bir suru duygu bir arada.Dualarım sizinle Allah ol der olur umudunuzu kaybrtmryin beni haberdar edin🤲

kürtaj o kadar acılı ve zormuşki..İnanin normal doğumda ben hic bağırmadim o nasil bir aciydi Allah yardimciniz olsun güç kuvvet versin.Kürtajdan sonra odaya aldilar yan odadan yeni doğmuş bebek sesi geliyor o kadar kötu oldum ki suan yazarkende ağliyorum..Fiziki acının yanında hayel kırıklığı çaresizlik bir suru duygu bir arada.Dualarım sizinle Allah ol der olur umudunuzu kaybrtmryin beni haberdar edin🤲
Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım, bazıları doğuma giderken ben bebeğimi kaybediyordum, çok kötü bir acı rabbim inşallah bi daha yaşatmasın, ben umudumu kaybettim umarım senin diğer hamileliklerin sağlıklı ilerler

Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım, bazıları doğuma giderken ben bebeğimi kaybediyordum, çok kötü bir acı rabbim inşallah bi daha yaşatmasın, ben umudumu kaybettim umarım senin diğer hamileliklerin sağlıklı ilerler
Şuan 4 gün oldu yaşayalı umut etmiyorum cok karamsarim ilerisi icin cok endiseliyim. Rahime kramp giriyor ağrili bu kac gun surer bir oglum var 4 bucuk yasında onunla zor ilgileniyorum

Şuan 4 gün oldu yaşayalı umut etmiyorum cok karamsarim ilerisi icin cok endiseliyim. Rahime kramp giriyor ağrili bu kac gun surer bir oglum var 4 bucuk yasında onunla zor ilgileniyorum
1 hafta falan sürer canım en fazla normalde kanama da 10 gün sürer ama benim bir ay sürdü ardından göğsümden süt gelmişti çok üzülmüştüm, benim ilk kaybım 3 aylıktı ☹️

Cook geçmiş olsun 😟

1 hafta falan sürer canım en fazla normalde kanama da 10 gün sürer ama benim bir ay sürdü ardından göğsümden süt gelmişti çok üzülmüştüm, benim ilk kaybım 3 aylıktı ☹️
Oyyy kolay değil yani öyleymiş doktorlar ne diyorlar neden ard arda kayıp oluyor herhangi bir sebebe bağladilar mi canim

Tam bilmiyorum testler yapılmadı ama benim hidrosalpinks'm var yani tüpte genişlemem var ondan mı oluyor tam emin değilim
Düsük metaryelini patalojiye yolluyorlar e nabizda oyle yaziyor benim sonuc ciksin gidicem hemen hemde kontrol icin. Bebekte kromozol bozuklukluk falan mı var genetik bir sorunmu bende mi birsey var hepsi cikacak. Mutlaka seninde patolojiye gtmistir

Çok geçmiş olsun 😔 üzülmemek demek saçma ama hayırlısı buymuş rabbim en doğrusunu bilir düşüğün arkası bebek derler daha sağlıklı bir bebeğiniz olsun inşall
Çok teşekkür ederim, Hayırlısı olsun tekrar ister miyim bilemem tabi Alag isteyem herkeze nasip etsin🥲

Çok şükür hiçbir ağrım yok kanama alanım yok doktor kesileyim boyutu şekli yeri çok iyi dedi dua bekliyorum sizden sizleri çok geçmiş olsun
Nasılsın şimdi inşallah iyi sindir benimki boş gebelik herhalde bu ikinci olcak 5 hafta 3 günlük görünüyor 7 hafta 6 günlük olması gerekiyor

Nasılsın şimdi inşallah iyi sindir benimki boş gebelik herhalde bu ikinci olcak 5 hafta 3 günlük görünüyor 7 hafta 6 günlük olması gerekiyor
Peki boş gebelik olduğu nerden belli. Ben 6 da gittim bebek yoktu bi on gün sonra gel dedi yarın gidicem. İnşallah vardır Allah korusun boş olsa kanama lekelenme olmaz mı

X