7.hafta gebelikte kese var bebek yok kalp atışı yok

Peki boş gebelik olduğu nerden belli. Ben 6 da gittim bebek yoktu bi on gün sonra gel dedi yarın gidicem. İnşallah vardır Allah korusun boş olsa kanama lekelenme olmaz mı
Yanı benim ilk boş gebeligimda 9 haftada kan lekesi geldi 10 haftada düşük oldu bilmiyorum bu gebeliğimdefe 8 haftaya girmem gerekirdi 5 .3 de kalmış doktor haftaya gel dedi ama başaka hastaneyeyse gitmem gerek ama heryer dolu randevu yok

Yanı benim ilk boş gebeligimda 9 haftada kan lekesi geldi 10 haftada düşük oldu bilmiyorum bu gebeliğimdefe 8 haftaya girmem gerekirdi 5 .3 de kalmış doktor haftaya gel dedi ama başaka hastaneyeyse gitmem gerek ama heryer dolu randevu yok
Benim kesenin yeri çok iyi dedi kesenin boyutu çok iyi dedi kanama alanı yok dedi ama dedi boş gebelik demek için 7-8 haftanın geçmesi gerekiyor şu an dedi 18 milim ve 25-30 milime kadar bekliyoruz dedi inşallah ikimiz için de hayırlısı olur ve herkes için de hayırlısı olur

Benim kesenin yeri çok iyi dedi kesenin boyutu çok iyi dedi kanama alanı yok dedi ama dedi boş gebelik demek için 7-8 haftanın geçmesi gerekiyor şu an dedi 18 milim ve 25-30 milime kadar bekliyoruz dedi inşallah ikimiz için de hayırlısı olur ve herkes için de hayırlısı olur
Ben devlete gittim siz doktor sorularımı bile yanıtlamadı hiç bir şey söylemedi bil3mem dedi haftaya gel kontrol edicem dedi

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?

Şaka gibi dün gittim doktor dedi ki 5+5
merhaba sunucunuz ne oldu kaç haftalık tı haftası geriledi
Merhaba o gün gittiğimde doktor bana 5+5 dedi şu an 6+1'im kese vardı yolk kesesi de vardı. İnşallah bebeğimi görürüm çarşamba günü
Görürsün inşallah bende çarşamba git cem inşallah bende görürüm benimde nasıl olduysa adet tarihimle uyuşmuyor 2 hafta oynama var 5 haftalık görünüyor senin görünme ihtimali yüksek bence çünkü erken 7 haftada 8 haftada görenler var yakınım var geç döllenme oldu 7 +kaç gundi tam bilmiyorum öyle gördü

merhaba sunucunuz ne oldu kaç haftalık tı haftası geriledi

Görürsün inşallah bende çarşamba git cem inşallah bende görürüm benimde nasıl olduysa adet tarihimle uyuşmuyor 2 hafta oynama var 5 haftalık görünüyor senin görünme ihtimali yüksek bence çünkü erken 7 haftada 8 haftada görenler var yakınım var geç döllenme oldu 7 +kaç gundi tam bilmiyorum öyle gördü
Ayy inşallah canım inşallah sende görürsün 😘😍

Canim son durumun nedir bana umut olursun insallah:)

Maalesef canım üç gündür ne acılar çekiyorum ve hala kanamam başlamadı canım çok yanıyor bile bile bebeğim düşecek
Cok gecms olsn, bende ayni durumdayim iki gun sonra gidip sonkez bir bakilacak ultrasonda bebegin ve kalp atisinin duyulmasi lazim.. bu ne demek oluyor acaba kese var hersey iyi ama bebek yok.galiba bizim kan sulandirici kullanmamiz gerekirdi. Herkes kulaniyor.. cok zor ben kendimi herseye hazirliyorum .moralim cok bozuk.:KK43:

Cok gecms olsn, bende ayni durumdayim iki gun sonra gidip sonkez bir bakilacak ultrasonda bebegin ve kalp atisinin duyulmasi lazim.. bu ne demek oluyor acaba kese var hersey iyi ama bebek yok.galiba bizim kan sulandirici kullanmamiz gerekirdi. Herkes kulaniyor.. cok zor ben kendimi herseye hazirliyorum .moralim cok bozuk.:KK43:
Yarın gideceğim bakalım ne diyorlar gerçekten korkuyorum ama şunu da merak ediyorum hala kanamam olmadı

X