7 haftalık gebelik ama 6 hafta gözüküyor ama bebek gözükmüyor.

Kızlar kağıdımı yorumlayabilir misiniz yolk kesesi vs doktor 5 haftalık 10 mm dedi 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi başka bişey demedi
yorum yapacak kadar bilgim olsaydı keşke bende sadece kese gözüktüğü için bilgim yok ama haftana göre kese boyutun normal canımRabbim tez zamanda bebeğini görüp kalp atışını duyabilmeni nasip etsin

yorum yapacak kadar bilgim olsaydı keşke bende sadece kese gözüktüğü için bilgim yok ama haftana göre kese boyutun normal canımRabbim tez zamanda bebeğini görüp kalp atışını duyabilmeni nasip etsin
Amiiiinnn Allah razı olsun canım bazen anlayan kişiler çıkabiliyor bi kaç yerde yorumlayan da oldu

Canım bugün bende belki kalp atışını duyarım belki diye gittim ama maalesef kese büyümemiş geçen hafta 6mm di bu hafta 9olmuş.kürtaj için gün verdi doktor hemen kaldım öyle .ama tüp bebek merkezini aradım 9.haftaya kadar bekliyoruz dedi.napıcamı şaşırdım .inş sizden olumlu haber gelir biraz umut olur

İnşallah canım sende güzel haberler alırsın peki kaçıncı haftadasın kese boyutuna göre

Merhaba bende böyle şeyler yaşıyorum sanki durumunuz nasıl hiç halim yok kalkamıyorum ruh gibiyim haftaya cumartesi gel dedi korkuyorum bebekmi gelişiyor zehirleniyormuyum

Merhaba bende böyle şeyler yaşıyorum sanki durumunuz nasıl hiç halim yok kalkamıyorum ruh gibiyim haftaya cumartesi gel dedi korkuyorum bebekmi gelişiyor zehirleniyormuyum
Şuan bebeğinle alakalı bişey bilmiyorum ama o iyidir inşallah ve gelişiyordur. Bana benzemezsim umarım bu konuda kürtaj oldum 21 gün oldu bugün boş gebelik ti sağlıklı betahcg bnde olmadı pek ve kese de bebek giç görinmedi hoş az dahaa daha büyük bir sağlık sorunu yaşıyoruidum az daha 10 hafta beklediğim için heralde oldu bu kese içimde parçalanmaya başlamış ve zor bir kürtaj geçirdim eğer kalp atışı yoksa ve bir kaç doktor görün eğer boş gebelik se bekleeme aldır çünkü ben beklemekten bu hale geldim

Ama inşallah bu durumda olmazsın ve bebişini alırsın kucağına....

Geçmiş olsun bende geçen sene hep özele gittim iyi iyi dedi 8 kadar bekletti benimde boştu kürtaj oldum kanamam çok oldu gine böyle kalkamiyordum çok ağrım vardı gine iki özele gittim iyi diyor ben gergin daha kötüye gidiyorum devlet Hastanesi'ne aldım oniki gün kaldı

Zor bir süreç ama bişey diyeyim eğer rızkı varsa geliyor bebiş yoksa da bi sebeble gidiyor. Gönlünden geçen hakkında hayırlı olur inşallah .

Gebelik devam ediyor mu kimilerinin belirtileri olmuyor

Merhaba. Son durumum hakkında bilgi vermek istedim aynı durumu yaşayanlar ve merak edenler için boş gebelik olduğu kesinleşti ve kesemin şekli bozulmaya başlamış yani vücut sağlıksız gebelik olduğunu bilerek atmaya çalışıyo. Kürtaj olmayı düşünüyodum fakat progestan kullannayı bırakınca kanamam olmaya başladı yani vücudum yapması gerekeni kendi yapıyo o sebeple kürtaja şuan başvurmayı düşünmüyorum. Tüm belirtileri 8.haftaya kadar yaşamıştım

Geçmiş olsun inşallah daha sağlıklı gebelikler yaşarsın yaşarız,

sizin açtığınız konuyu okudum bebeğinizi kesede görememişti doktor acaba o hamileliğinizde bebek göründümü bende korkuyorumda meram ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…