7 haftalık gebelik çok zayıf kalp atışı

degisikbirisi

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2022
250
221
33
Merhaba arkadaslar..Son adet tarihime göre 7haftalık gebeyim. 5. haftada doktora gittim kesesini gördük tutunması güzel,2 hafta sonra gel kalbini dinleyelim dedi.
Dün,yani 7 haftalık olunca kalbini dinlemeye gittik.Kalp atışı çok yavaş ve zayıftı..
Doktorum bes gün sonra tekrar gel dedi.
Yeni canlanıyor olabilir dedi.Buradaki açılan aynı konulara bakıyorum böyle zayıf kalp atışından sonra bebeği kaybettiklerini yazmışlar hep.
Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Acaba bu durum normal mi?
7 haftalık bebeğin kalbinin net duyulması gerekmiyor mu?
Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Hayırlı olsun sorularla, çok düşünüp kendinizi strese sokmayın 7. haftadan sonra da öğrenenler var

Çok şükür sağlıklıyız 7. Haftada karından bakıldığında yavaş duyulmuştu daha kücük olduğu içinmiş 8. Haftada kuvvetli duyduk inşAllah sizinde öyledir🤲
Maşallah 🧿 şuan kaçıncı haftadasınız, benim kese etrafında kanama alanıda var çarşamba tekrar gel dedi doktorum. Tekrar gideceğim kontrol için bakalım ne diyecek resmen zaman geçmiyor

Maşallah 🧿 şuan kaçıncı haftadasınız, benim kese etrafında kanama alanıda var çarşamba tekrar gel dedi doktorum. Tekrar gideceğim kontrol için bakalım ne diyecek resmen zaman geçmiyor
Şuan 29 haftalık olduk🧿 inşAllah düzelir benimde ara ara oldu düzeldi ilaç vermişlerdir sizede diye düşünüyorum progestan gerekirse duphasyon pruluton ne varsa kullandım gebeliğimde seni çok iyi anlıyorum güzel sonuçlar al inşAllah🤲🥰

Şuan 29 haftalık olduk🧿 inşAllah düzelir benimde ara ara oldu düzeldi ilaç vermişlerdir sizede diye düşünüyorum progestan gerekirse duphasyon pruluton ne varsa kullandım gebeliğimde seni çok iyi anlıyorum güzel sonuçlar al inşAllah🤲🥰
İnşallah canım, inşallah sende sağ Salim kucağına alırsın, evet Progestan kullanıyorum bakalım çarşamba ne diyecek.

X