7 haftalık gebelik,zayıf kalp atışı

degisikbirisi

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2022
250
221
33
Merhaba arkadaslar..Son adet tarihime göre 7haftalık gebeyim. 5. haftada doktora gittim kesesini gördük tutunması güzel,2 hafta sonra gel kalbini dinleyelim dedi.
Dün,yani 7 haftalık olunca kalbini dinlemeye gittik.Kalp atışı çok yavaş ve zayıftı..
Doktorum bes gün sonra tekrar gel dedi.
Yeni canlanıyor olabilir dedi.Buradaki açılan aynı konulara bakıyorum böyle zayıf kalp atışından sonra bebeği kaybettiklerini yazmışlar hep.
Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Acaba bu durum normal mi?
7 haftalık bebeğin kalbinin net duyulması gerekmiyor mu?
Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaslar..Son adet tarihime göre 7haftalık gebeyim. 5. haftada doktora gittim kesesini gördük tutunması güzel,2 hafta sonra gel kalbini dinleyelim dedi.
Dün,yani 7 haftalık olunca kalbini dinlemeye gittik.Kalp atışı çok yavaş ve zayıftı..
Doktorum bes gün sonra tekrar gel dedi.
Yeni canlanıyor olabilir dedi.Buradaki açılan aynı konulara bakıyorum böyle zayıf kalp atışından sonra bebeği kaybettiklerini yazmışlar hep.
Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Acaba bu durum normal mi?
7 haftalık bebeğin kalbinin net duyulması gerekmiyor mu?
Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.
Sata göre 7 haftalıktır ama belki geç döllenme olmuştur ve 6haftalıktır,kalp atışı belki de bu yüzden zayıf gelmiştir.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin..

Kilolu musunuz ? Ben kiloluyum gittiğim bir doktor kilodan ötürü makine yeterince algılamıyor demişti. Belki böyle bir durumdur,
Tam şekilde kalp atışını sekizinci haftada duymuştuk. Kalbinizi karartmayın Allah yardımcınız olsun inşallah

Benim kese oluşmuştu . Sonraki haftada içinde yolk kesesini göremedi boş gebelik yüzde 99 ama bekle dedi . Bir hafta sonra oluşmuştu kese kalp atışını herkesten geç duydum . Belki de geç döllenme belki de yukarda denilen gibi kilodan olabilir. Bir hafta sonra insalalh güzel haberler alırsın

Benim kese oluşmuştu . Sonraki haftada içinde yolk kesesini göremedi boş gebelik yüzde 99 ama bekle dedi . Bir hafta sonra oluşmuştu kese kalp atışını herkesten geç duydum . Belki de geç döllenme belki de yukarda denilen gibi kilodan olabilir. Bir hafta sonra insalalh güzel haberler alırsın
Canım benim senin de ne zor geçmiş hamileliğin. Mutlu sonun bizlere de nasip olsun inşallah

Amin inşallah hepimiz için.Ben bir de cok zor geciriyorum cok fazla bulantım kusmam var,dün bulantı hapı verdi doktor.Bunca çile boşa gitmez umarım.

Kilom yok hatta zayıfım acaba zayıf olduğum icin mi sağlıksız oldu diye düsünmeye bile basladım,hayırlısı artık.Şu an hamileliğiniz devam ediyor mu?

Canım benim senin de ne zor geçmiş hamileliğin. Mutlu sonun bizlere de nasip olsun inşallah
Canım bu zamanlar daha iyiydi tansiyondan bebek gelişimi durdu acilen sezaryana alındım her asamasinda sıkıntılıyfi malesef ama emin ol hepsi unutuluyor ben inaniyorum sen çok güzel haberler alacaksın 🥰

Kilom yok hatta zayıfım acaba zayıf olduğum icin mi sağlıksız oldu diye düsünmeye bile basladım,hayırlısı artık.Şu an hamileliğiniz devam ediyor mu?
Benim bebek doğdu çok şükür . Zayiflikla hiç alakası yok kendini hiçbir şey için suçlama ben kiloluyum tüm hamileliğim sıkıntılı geçti . Bebek hep geriden geldi büyümesi . Ben baya uzunum eşim de 1.87 çocuk 48 cm doğdu hiç onlarla alakası yok kendini strese sokma inşallah beş gün sonra çok güzel haberler al .

Asiri zayıf biri olarak (xs beden) 3 hamileligimde de 59 un üstünü görmeden doğuma gitmis biriyim.milletin alay konusu olurdum hep bebek nerde diye.ancak 7 aylıkken falan daha yeni yeni farkederlerdi hamile olduğumu.ona rağmen de 4 kiloya yakın cocuklar doğurdum hep.

Sağlıksız bir gebeliğin kilonla alakası yok.kendine haksızlık etme.insallah bikac gün sonra güzel haberler alirsin.kendini olur olmaz yere üzme.bebek hissediyo suan karnında. Dualarım seninle....

kiloyla alakası yok, daha çok küçük. geç döllenme olabilir. 9. haftaya kadar kalp atışı duymamak bile normal. inşallah güzel haberler alırsınız.

X