7 kilo verdim!

SecretWords

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
171
8
Merhabalarrr :))
2 ay öncesine kadar 92 kiloydum fakat şimdi 85 kiloyum. 7 kilo verdim ama devam etmiyor.
Sabahları kahvaltı yapmayıp 2 tane altın çilek "meyvesi" yiyordum üstüne de 1 bardak ılık su içiyordum. Kahvaltı yerine geçiyo, beni tok tutuyodu. İştahım açıktı, herşeyi yeme isteğim vardı fakat şimdi iştahım kesildi, belirli bir saatten sonra yememeye dikkat ediyorum. Tatlıyı kısıtladım ama tamamen kesmedim. Çünkü çikolata olmayan bir hayat düşünemiyorum. Malum önümüz de yaz, dondurma sezonu da başladı. Öğle yemeğimi yedikten sonra üstüne de Türk kahvesi içiyordum, çikolata ihtiyacını belli bir düzeyde gideriyor. Hemde karnımda bir tokluk sağlıyordu. Ekmek falan kısıtladım diyemiyorum çünkü ben ekmek yiyen bir insan değilim. Annem ekmek vermedikçe de yemem yani, aklıma gelmez çünkü. Aşırı yemek de yemem, benim tek sorunum gece yenilen yemekler ve aşırı çikolatalar...
Boyum 1,76
70 kilo olana kadar diyetime yada kendimi kısıtlamaya devam edicem fakat 1 aydır kilom gerilemiyor. Artık altın çilek de tok tutmuyor, sanırım bünyem alıştı artık. :KK4:
Neyse yaza kadar hızlı ve kalıcı kilo vermek istiyorum çünkü mayo giyeceğim ve geçen senekinden daha güzel bir görüntü sergilemem lazım.
Biliyorum kilo veren ve fıstık gibi olanlar çok burada, o yüzden sizlerden fikir almam lazım.
Ben şimdi ne yapmalıyım?
:KK1:

Gözün aydın, tebrikler :)
Aç bırakma kendini sakın. Meyve ye bol bol, hatta meyvene tarçın kat. Tokluk hissi verir tarçın.
Tatlı ihtiyacını Special K gibi ürünlerle karşılayabilirsin, karışık meyvelisi çok güzel. :)
Günlük 1 saatlik yürüyüşle de daha güzel sonuç elde edersin.

Tebrikler tekrardan, başladınsa devamı da gelir. Darısı hepimize. :KK61:

Yok aç kalmıyorum gerçekten. :)
Yalnız ben tarçından biraz nefret ederim, kokusunu bile sevmem o yüzden o iş biraz yaş :KK55:

X