70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bugün kahvaltı 2 haşlanmış yumurta 1domates 1 kırmızı biber 1 ykaşığı labne öğlen 3 kaşık kavrulmuş kıyma büyük salata 2 ykaşığı yoğurt öğün arası yemiyorum bana yaramıyo hareket sadece evişi yaptım

Günaydın Dün akşam öğlenle aynı bu sabah 1 domates 1 biber 1 kaşık labne 2 haşlanmış yumurta 10 dilim sucuk
Öğlene salata 2 kaşık yoğurt 2 parça bonfile akşam da aynısı ara öğün yok

Burası benim diyet günlüğüme döndü neyse akşam salataya maydonoz ekledim forumda başka bi yerde okumuştum. Bu sabah 2 haş yumurta 1 domates 2 kapya biber 1 küp süzme peynir. Artık daha çok su içicem

Burası benim diyet günlüğüme döndü neyse akşam salataya maydonoz ekledim forumda başka bi yerde okumuştum. Bu sabah 2 haş yumurta 1 domates 2 kapya biber 1 küp süzme peynir. Artık daha çok su içicem

Burada nasıl bir grup olayı var anlamadım . Ben de zayıflamak istiyorum ama nasıl işliyor bu topic ? Gün içerisinde yediklerimizi mi yazıyoruz nasıl oluyor :)

Günaydın pek kimsenin yazdığı yok 8993 ben uyguladığım programı yazıyorum sonra sonuçları da yazıcam belki sonra başkaları da gelmeye başlar sen incelmek için neler yapıyosun?

Dün öğlen akşam aynı 2 küçük bonfile maydonozlu salata 10 kaşarlı mantar
Bugün sabah 2 haş yumurta 1 küp süzme peynir 1 domates 2 kapya biber

Öğlen 2 küçük bonfile salata bi kase yoğurt akşam 2 küçük bonfile salata 2 küp süzme peynir 2 haş yumurta

Dün öğlen akşam aynı 3 dilim hindi füme tepeleme yemek kaşığı labne 3 kapya biber az kaşar
Bugün için lahana çorbası diyeti yapıyorum sabah 3 haş yumurta 1 domates 1 biber 1 y kaşığı labne öğlen ve akşam sadece lahana çorbası içicem

Dün lahana çorbası diyetini yaptım
Sabah tartıldım 79 ama geçen hafta giyemediğim bir pantolonu giyebiliyorum
Bugün kahvalyıda 3 haş yumurta 1 domates 1 kapya biber 1 kaşık labne yedim

Dün öğlen bi tabak yoğurt üstüne tereyağda kavrulmuş domates rendesi döküp yedim
Akşamına da 3 orta boy havuç biraz yeşillik 1 kaşık labne 1 küp süzme peynir 2 haş yumurta yemiştim

Bugün sabah 3 haş yumurta 1 tabak yeşillik 1 havuç 1 kaşık labne
Öğlen 1 küp süzme peynir 2 yumurtadan omlet 1 havuç 1 parmak sucuk

Sabah 2 haş yumurta 2 salatalık 1 biber 1 küp süzme peynir
Öğlen fırın mantar küçük kase yeşil mercimek yemeği küçük salata 🥗 az soya soslu tavuk

X