70 adet enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazsın

En çok kabul olunan dualar arasında kişinin din kardeşine ettiği duadır. Allah rızası için benim içinde okurmusunuz . Bende gebelik için istiyorum İsmim Aysun bir hafta içinde okutman gerek Allahim ne dileğiniz ne isteğiniz varsa kabul etsin inşallah Allah razı olsun 😍 okuyabilecek olursa nolur geri dönüş yapsın

Çocuğum olması niyetiyle 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yaza bilir mi
Canım şimdi okuyorum senin için bende şimdi paylaştım benim içinde okuyan olursa allah razı olsun

1 tane okudum Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins..

Canım şimdi okuyorum senin için bende şimdi paylaştım benim içinde okuyan olursa allah razı olsun
Canım şuan müsait değilim müsait olunca okuyacam sana rabbim okuduğun kuran hürmetine ikimize de tüm isteyene de nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

Yarın okurum Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins..

X