70 Rahman suresi

Sabr-Sukur-Dua

inşaallah'larımızı, çok şüküre döndür Allahim👶🤲
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
4.389
10.190
Kizlar 15 gune ilk tup bebek tedavime baslicam. Ilk ve son olsun insallah pozitifleri goreyim🤲
O gune kadar 70 rahman suresi okumaya niyetlendim birlikte tamamlasak. Kendimde okurum ama belki birinizin vesilesiyle olur belli mi olur :)

Kisi mumin kardesine hayir duasinda bulunursa Allah c.c 'un izniyle o dua kabul olur ve meleklerin de duasini kazanir. Oyle ki bu durum hadisi serifte soyle anlatilmistir.
" Bir musluman yaninda bulunmayan bir din kardesi icin dua ederse, mutlaka melek ona, ayni seyler sanada verilsin die dua eder. "

Rabbim herbirimize hayirlisiyla hayirli, saglikli evlatlar nasip etsin insallah. Okunan dualarla olmasini engelleyen ne gibi sebeplerimiz varsa kalksın, okuduklarımız vesile olsun❤

Ismim ayse kizi neslihan.
Simdiden Allah razi olsun🤲
Duamizi yasamayi bizede nasip et Allahim.
Aminn.

Son düzenleme:
Kizlar 15 gune ilk tup bebek tedavime baslicam. O gune kadar 70 rahman suresi okumaya niyetlendim. Kendimde okurum ama belki birinizin vesilesiyle olur belli mi olur :)

Kisi mumin kardesine hayir duasinda bulunursa Allah c.c 'un izniyle o dua kabul olur ve meleklerin de duasini kazanir. Oyle ki bu durum hadisi serifte soyle anlatilmistir.
" Bir musluman yaninda bulunmayan bir din kardesi icin dua ederse, mutlaka melek ona, ayni seyler sanada verilsin die dua eder. "

Rabbim herbirimize hayirlisiyla hayirli evlatlar nasip etsin insallah❤
Ismim ayse kizi neslihan. Simdiden Allah razi olsun🤲
Duamizi yasamayi bizede nasip et Allahim.
Aminn.
tedavin hayırlı olsun canım 1 tanede ben okurum

evlat özlemini bilirim...
2 tüp bebek olumsuzum var 8 senedir bebek istiyorum ben de bir tane alırım canım...
inşallah hayırlısı ile sağlıcakla evladına kavuşursun amin

evlat özlemini bilirim...
2 tüp bebek olumsuzum var 8 senedir bebek istiyorum ben de bir tane alırım canım...
inşallah hayırlısı ile sağlıcakla evladına kavuşursun amin
Amin. Rabbim tez vakitte sanada nasip etsin insallah, özlemin bitsin bi an evvel hayirlisiyla.
Tesekkur ederim canim❤

X