74 kiloyum,65 e düşmek istiyorum yardım!:/

hacer16

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2012
42
0
arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi 74 ten 65 e düşmek istiyorum..çok çabuk kilo verebilen biri değilim dr.ayça kaya nın 1 ayda 8 kilo diyetini uyguluyorum bir haftam doldu tartılmaya korkuyorum ama erkek arkadaşım biraz zayıfladığımı söyledi bu az da olsa motive etti beni yardım edin lütfen zayıflamamı nasıl hızlandırabilirim?ya da diyet önerlerinizi yazabilirmisiniz

Konu içeriği nedeniyle soru cevap başlığına taşınmıştır.
Bilginize...

Ben de seninle aynı kilodayım 1,5 yıl önce doğum yaptım ve 58 kilo olmak istiyorum.
3 gün önce üniversiteden bi arkadaşım evlendi,başka bir ile onun düğününe gittik.
Tüm ünşversite arkadaşlarımla doğumdan sonra ilk kez aynı anda görüştüm ve içlerinde en şişman bendim:KK43:((
bu olay beni çok motive etti,boğazımı tutmaktan başka şansım yok...ve ramazan ayından sonra spora da başlamayı düşünüyorum...pilates veya spor salonu artık ne olursa.
bence sen de kendine önce küçük hedefler koy,örneğin haftada 1 kg vermek gibi.
ve her hafta aynı gün sabah aç karnına tartıl.Böylece o haftaki diyetin ne kadar işe yaradığını göürsün.Öbür hafta ona göre daha dikkat edersin.
ben şu an 74 kiloyum ve yarın 10 günlük bi tatile gidiyorum bakalım 10 gün sonunda ne olacak...

ayyy bende 71 kiloyum 60 kilo olmak istiyorum evlenmeden önce 55 kiloydum
şu doğum insanı mahfediyo yaff :KK43:

bende 2ay içerisinde kilo vermek istiyorum siz neler yapacaksınız

arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi 74 ten 65 e düşmek istiyorum..çok çabuk kilo verebilen biri değilim dr.ayça kaya nın 1 ayda 8 kilo diyetini uyguluyorum bir haftam doldu tartılmaya korkuyorum ama erkek arkadaşım biraz zayıfladığımı söyledi bu az da olsa motive etti beni yardım edin lütfen zayıflamamı nasıl hızlandırabilirim?ya da diyet önerlerinizi yazabilirmisiniz

canim bir yildir kiloluyum 94ten 72 düştüm protein ağirlikli bol salata günde iki dilim ekmek haftada iki gün lahana çorbasi ama bu kadar verdim 4 ayda falan ama artik eskisi gibi zayiflamak istyorum sikildim kiloma göre elbise aramaktan artik kilomdan hayal kurup giyememekten artik

maşallah iyi kilo vermişsiniz darısı bizlerin başına :) bende 71 kiloya düşmüşüm iki haftada..aldğn yiyeceklerin kalorilerine dikkat ediyorum bol sebze meyve..şeker yok.ve de her gün yarım saat ender saracın 3 haftada incelten 10 hareketini yapıyorum..vücudum toparlandı biraz:)

bende dün diyetisyene gittim onun eşliğinde kilo vermeye karar verdim tek başıma başaramadım
listem çok basit doyurucu 2saatte bir beslenme ve 2dilim ekmek var
günde 1saat yürüyüş şart

Canım kilo verme de en motive edici şey AŞK.

Bende şuan sevgilim için kilo veriyorum.
1.57 boy 52 kilo düşün :)
4kilocuk gitcek umarım sporda yapıyorumm,
Bana "kilo sıkıntı, halamda aynı sorunu yaşıyor" dedi.
Bende böyle bi' hışım biraz yürüyüş, biraz spor işte yuvarlanıyorum :)
Gördüğünde zayıflamışsın dedi ehehe nasıl mutlu oluyor insan :KK37:
Sevgilin seni motive etsin bıraaak.. :KK70:

X