75 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın..)

öncelikle kendimden bahsedeyim.. 24 yaşında 1,5 yıldır evli ve lise döneminde 49 kilo iken üniversite ve evlilik ile beraber 75 kiloya uyaşmısım iki gün önce farkettim ve basladım diyet ve kendi kendime spora.. neler yapıyorum ekmek sadece kahvaltı da bir dilim olmak sartı ile tam buğday yiyorum. çikolata hastası olmama rağmen iki gün önce töve edip dostluğumuzu bitirdim kısacası düzenli bi listem yok zaten yapamam da sekeri ve tuzu çok çok azalttım çayı zaten sekersiz içerim ama çikolata kek pasta gibi çirkinnnn yiyeceklerle küstüm artık her aksam yarım saat simdilik leslie ve squat yapıyorum yan simitler ve göbek sorunum için de mekik yapıyorum sabah aksam çok fazla değil çünkü vücudum hamlamış bir anda yüklenmek istemiyorum boyum 1.70 75 kiloyum bu arada ve bebiş düşünüyorum o yüzden 60 ları görmeden istemiyorum bana katılıp bikaç ayda 10-15 kilo vermek isteyen güzel çıtırları bekliyorumm kızlar.. hepimiz değerliyiz unutmayalım kendimiz ve sağlığımız için sağlıklı beslenip diyet adını vermeden kilalordan kurtulalımmm .. herkesi seviyorumm öpüyorumm

şimdilik kendi kendime konuşsam da simdiden bisi belirtmek isterim bikaç önce 74 kilo iken bir ay diyet yaptım ama spor yapamamıstım fazla bir ayda 69 u gördüm ama o ara psikolojik sorunlar ve sigarayı bırakmamla birlikte tekrardan aldım fazlasıyla hemen tekrar duruma el atıp devam ediyorumm sabahları ılık su ile elma sirkesi veya limon içiyorum arada yesil cay içiyorum her gün değil ama neskafeyi çok içerdim bıraktım sekerli içtiğim için evlenip kendini salan bayanlardan olmuşum bi yılda onu gördüm ve kilolardan kurtuluncaya kadar alısveriş yasağı koydum kendime verdiğimde yapacağım alışverişi de çook heyacanla bekliyorum ilkbahara kadar veririm umarımm destek destek desteekkk istiyorumm he bi de memur olduğum için masa bası da kilo yapıyor malesef keske hareketli bir isim olsaymıs..)

okuyup okuyup yazı yazmaya üşenen bayanlar kilo da veremezsiniz bu üşengeçlikle benden sölemesi :))
şimdiden kilo vermeye başladım 10 gün oldu sağlıklı yasam baya bi etkiledi
squat da bu kadar kısa bir sürede hemen etki yaptı sıkılaştığımı hissediyorum.
leslieyi çok severek yapıyorum eğleniyorum aksam isten gelince yapınca rahatlatıyor zinde tutuyor ve çokta yormuyor seni
elma sirkeli su da bağırsaklarımı baya bi çözdü her sabah içiyorum öneririmm
yeşil çayda ayrıca öneriyorumm
beyaz ekmek yıllarca bağırsaklarımı mahfetmiş tamamen bıraktım ekmeği kendime zulum yapmısım kimseye bağırsak sorunu yasatmasın Allah..sinir stres siskinlik berbat seyler..
mekikiğin de faydasını görmeye basladım yeni yeni bi iki ay sonra fotolar gelecek insallah
herkese sağlık diliyorum sağlıklı beslenin diyorumm canınınızın istediği her seyden ufak bi parça alıp tamamen hayatınızdan çıkartmayın diyorum öpüyorum üşengeç hanımları :))

Merhaba, bende size katılmak istiyorum kararlılığınızı tebrik ediyorum bu şekilde devam ederseniz eminim en kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verirsiniz.bende fazla kilolardan şikayetçiyim :KK43: 22 yaşında üniversite öğrencisiyim 1.70 boyundayım ve 76 kilodayım. Hedefim 60. Bugün kendime söz vererek yolculuğuma başladım. Bakalım sonuç ne olacak.

hoşgeldinnn yaparız insallah isteyince neler olmuyor görüyoruz burda işte insanlar ne kadar fazla kilolar veriyorlar bizim 15 kilo fazlamız var bir kilo varmış aramız da da boyumuz da aynı anlıyorum yani seni 15 kiloyu da eminim bir kaç ay da veririz :) neler yapmayı planlıyorsun canımm nasıl destek olalım birbirimize

Bende kendime çok benzettiğim için yazmak istedim canım :) şu anda uyguladığım bir programım yok benim. ve diyet süresinde de sanki ne yesem kilo yapacak gibi hissediyorum :KK43: biraz psikolojik galiba. Bir de önceden çok yanlış diyetler uyguladığım için vücut bağışıklık kazandı galiba, kilo vermem çok zorlaştı. Bu yüzden bir süre sonra tartıya çıkınca hala aynı olduğumu gördüğümde vazgeçebiliyorum. Fazlasıyla geri almamı sağlıyor. Beni motive edecek ve yol gösterecek bir arkadaşa ihtiyacım var sanırım.

O aradığım arkadaş bnm canım :) hemen başta şunu sileyim ismi diyet değil sağlıklı beslenme ikimiz birlikte bunu yapıcaz. . Ilk kural 3 lt su sabah aç karma elma sirkeli sıcak su aksama ballı sirkeli şu içiyorum ben çok faydalı bi dene istersen bi fincan yeşil çay akşam içiyorum canım ne isterse yiyorum ama çok çok az yasak olan tek şey ekmek.. sadece tam buğday yiyorum ama nadir hep değil. . Akşamları Leslie stat mekik yapıyorum onun dışında sen de eşlik edersen ii olacak yarın sabah bende en baştan başlayın birlikte başlamış olalım anlaştık mi :KK66:

Tamam canım yarın sabah güzel bir başlangıç yapalım ozaman beraber :) sağlıklı besleniyoruz ve fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz. Elma sirkesini yapıyordum arada bundan sonra düzenli bir şekilde hayatımda yer alacak. Bende ip atlamayı düşünüyorum. Mekik de etkili olur dediğin gibi canım. Spor olmazsa olmaz :)

gunaydın selviii ben hazırımm başlamayaa ya sen ? :) elma sirkeli suyumu içtim bilee kahvaltı canım istemiyo su an biraz daha beklicem erken daha bu arada kiloların vucudunun neresinde yogun ?

Günaydın canımm. Bende içtim suyumu sabah erken uyandım, biraz önce kahvaltımı yaptım. Basen bölgesinde çok yoğun :KK43: aslında belim falan ince bir de göbek var tabi. Ama ne yaptıysam şu bacaklarım bir incelmedi.

tam tersiyiz benimde bacaklar kalca gayet iii göbek gögus bel :KK43::-)(sorunluuu gobek gitse zaten mukemmel sonucc simite de sininr oluyom neyse vercez hadı bakalım ):)

şimdi biraz temizlik işleri var evimin onları halledip lesilie yapcam 3 mil sonra yemek işleri falan bugun böleyim ben yarın da haftanın yorgunlugunu atarım artık :):)

zumba da cokk ııı ben cok yoruluyorum onunla o yuzden yapamıyorum sen zumba yapıyorsan devam et ama zumba oncesınde leslie ile ısınabilirsinn 1 mil falan

tamamdır tartılak yok cumaya kadar anlaitık mı bakalım ne kadar gidecek bi hafta da :))

Naptin tatlimm bugun pek konusamadikk ben leslie ile 3 mil yaptm yine 15 dk da mekik cektim elma sirkemi yesil cayimi ictimmm senn nasildi gunun

X