75 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın..)

Merhaba kızlar. Bugün tartıldım. Tam 8 kilo gitmiş. 69 olmuşum. Nasıl mutluyum çoookk güzel bişey bu. Durmak yoookkkk

Sağlık problemleri yüzünden yazamadım dun doktora gittim iki haftada 3 kilo vermişim ıkı kılog yag bir kg su 69.4 kiloyum şimdi.diyette bir kaç değişiklik yaptık 55 e kadar yapmak istiyorum inş.yaparım diyr de düşünüyorum. Tabi bi de kilo vermenin durağanlaştığı zamanlar olur bakalımm

mrb kızlar ben de katılmak ıstıyorum.ornek dıyet lıstenızı paylasır mısınız?az cok uyar sanırım.ne yıyecegız ne yemeyecegız?SOFARAWAY canım dıyet lısten ne?

mrb kızlar ben de katılmak ıstıyorum.ornek dıyet lıstenızı paylasır mısınız?az cok uyar sanırım.ne yıyecegız ne yemeyecegız?SOFARAWAY canım dıyet lısten ne?
DSC_0600.JPG

Şimdi 68.7 yim ama ara öğünleri geçen hafta yapamadım. Yeşil çay içmedim şimdi demledim içicem bence faydalı oluyor.. Bi de yukarıya attığım listeyle acıkmıyorum. Diyetisyenle beraber hazırldk sayılır listeyii kaçta kalkıyorum tatlıya düşkün müyüm vs. Ona göre verdi. Tahlil yaptı ona göre daha sonra listeyi güncelledi.Keşke daha önce gitseymişim dedim hem bu kadar kilo birikmezdi şimdi. Tavsiyem iyi bir diyetisyene gitmeniz

170 boy 75 kilo 2 çocuk oturarak çalıştığım bi işim var bide gereksiz bi kocam :)))) benide alınnnn

Katılmak isteyen arkadaşlr siz neler yapıyorsunuz ya da yapacaksınız
Paylaşırsanız sevinirimm

Katılmak isteyen arkadaşlr siz neler yapıyorsunuz ya da yapacaksınız
Paylaşırsanız sevinirimm
mrb kızlar ..bırlıkte basaralım ınsaallah..SOFARAWAY tesekkur ederım canım....elbettekı kısısel farklılıklar olur dıyet lıstesınde..ben merak ettım acaba ne yenılerek tok durulur dıye:)cunku ben bu yıl kendımı cok ac hıssedyorum..:) aslında yemegı cok yemıyorum ama aralarda ben cok yıyorum atıstırmalıklara duskunum...ozellıkle dogumdan sonra emzırdıgımden mıdır nedır anlamadım ,neysekı memeyı kestım..dıyete baslama kararı aldım...bırbırımıze yardımcı olarak fıkır alısverısıyle ınsalalh kıloları verecegız...ogretmen oldugum ıcın teneffuslerde de bırseyler yeme hıssım gelıyor..bakalm bu lısteye az cok uyarsam verebılırım sanırım..doktor bu lısteyle kac kılo verılır dedı sana...yanı bır yorum yaptı mı canım?tesekkur ederım..kızlar haydı kolay gelsın,gıtsın su kılolar...

SOFARAWAY canım 9 ara ogununde cevız ıle kayısının yanında bır de ayrıca mı 1 porsıyon kuru meyve yenılecek.?yogurtun ıcınde hem pul bıber hem nane hem dere otu mu olacak?yesılcay da hem tarcın hem karanfıl mı atılacak?bır de aksam yemegını anlayamadım.leblebı beyaz mı sarı mı olacak?ay cok soru sordum dımı tatlım ya kusura bakma:)

SOFARAWAY canım 9 ara ogununde cevız ıle kayısının yanında bır de ayrıca mı 1 porsıyon kuru meyve yenılecek.?yogurtun ıcınde hem pul bıber hem nane hem dere otu mu olacak?yesılcay da hem tarcın hem karanfıl mı atılacak?bır de aksam yemegını anlayamadım.leblebı beyaz mı sarı mı olacak?ay cok soru sordum dımı tatlım ya kusura bakma:)
Canım hemem acıklıyım.ara öğünlerde bir porsiyon kuru meyve ve iki ceviz ör kayısı ceviz gibi. Aralarda karanfilli ya da tarcınlı yeşil çay yoğurt da nasıl istersen. Ben pul biberli yiyorum ya da cacık yapıyorum. Akşam yemeği ise tek çeşit olacak ya yedi kaşık sebze ya yedi kaşık yine suyu süzülmüş baklagil ya iki kepçe corba ya daaa avuç içi kadar et grubu.. Artı salata ve yoğurt..
Leblebiyi sormadım ama beyaz diyolarr kabuğu olduğu için lif cısından zenginnmiş.
Kaç kilo verileceğini de sormadım aklıma bi şey gelmiyor gidince :)
Ve gecen hafta gidince birz değiştirdik. Ara öğün iki galeta ve kutu süt oldu gündüze meyve leblebi ekledi akşamkinin yerine çünlü gündüz acıkıyorım bu arada ben de öğretmenim gündüz daha çpk acıkıyorum.
Diyeti uygularken öğün aralarınızı dört saat yapın araya da ara öğünü koyun diyetisyem öyle dedi

sofaraway canım tesekkur ederım...lıste dolu dolu aslında demekkı gun ıcınde azar azar yyenerek kılo verılıyr...soylerlerdı ama ınanmazdım..sankı lısteler kılo aldırcak mıs gıbı gelırdı bana:) ama tam benlık bır lıste yanı ogretmen olunca yıyecekler rahat tasınır yenılır cınsten:)tesekkur ederım tatlım ....kızlar yazalım deneyımlerımızı buraya.... bız de artık genc cıtır gorunumlu olalım ınsallah:)

Evet Liste dolu dolu ben bugun ara öğünlerimi yapamadığım için çok hlsizim ve bi şeyler yemek istiyorum tatlı ama yemicem :) bi tane Muz yicemm birazdan.
Bugün yürüyüşümü de yaptım sayılır daha yeni oturcam kanepeye :)

İnstagram da sayfa actım yediklerimi oraya atıyorum çok.zevkli bence siz de yapın. İnsanlr takip ediyorlarr bu da motive ediciiii

X