7aylık evliyim boşanmak istiyorum soğudum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akli melekeleriniz yerinde mi? Okuduklarım yerinde olmadığını gösteriyor. En yakın akıl hastanesinden randevu alın lütfen, akıl sağlığı önemli (!)

Ben esimle 7 ay önce kaçarak evlendim kaçma sebebimiz onun ailesi beni ve ailemi istemiyordu benim babam istemeye gelseler hemen verirdi ama bunlar zahmet etmediler kocam hiç uğraşmadı ama o zaman gözüm kör olmuş gibi kaçmaya ikna oldum kaçtıktan hemen sonra pişman oldum ama babam artık bana küstüğü için geri dönemedim ablamlar bana geri dönüşü yok evlen seviyorsun zaten düzelir dediler bende şuan kötü hissediyorum kesin bir kaç aya düzelir dedim ve devam ettim nikah yaptık ailemi çağıramadım annem gelmek istedi kabul etmediler bana konuşma yaparak zorbalayarak annen gelemez dediler ben birşey diyemedim sonra düğün zamanı geldi yine annem gelmek istedi asla gelmeyecek dediler ve davetiyeye adını bile yazdırmamışlar sanki ağzımı dikmişler gibi konuşamadım hep sustum hep şuan ki aklım olsa düğünü flan dağıtırdım o zaman ne oldu bana anlamıyorum bizi kendi evlerine yerleştirdiler evleri başka şehirde esimle kaldık baş başa ilk zamanlarda biraz olsun yüzü gülüyordu bi parka çıkıp yürüyüş flan yapardık sonradan sonraya iyice soğuk olmaya başladı tamamen işine odaklandı ben evde aylrdıe tekim ailemle de görüşemiyorum zaten kendi ailesinin yanına her hafta götürmeye çalışıyor istemedim diye kavglar ediyor. Cinsellik yok denecek kadar az çünkü ondn tiksiniyorum bana asla dokunmasını istemiyorum dokununca ağlayarak dişimi sıkıyorum ona açıkça söyledim soğuk hissediyorum diye sende bana soğuksun dedim ilgisizsin dedim ama o da her zamanki gibiyim değişmedim diyor sen hastasın psikolojin bozuk bütün sorun sensin diyor halbuki ben ailemden bile vazgeçtiğim birinin bana daha fazla ilgili olmasını beklemiştim sadece ama o tam anlamıyla buz gibi yanında yatmıyorum o işe gidince odaya geçip yatıyorum yeme içmem bile kalmadı su bile içsem kusuyorum çok kötü durumdayım pişmanlığı hiç bu kadar hissetmemiştim o kadar pişmanım ki ayrılmak istiyorum diye haykırmak istiyorum ailem gel dese bi saniye düşünmem kim ne der diye ama onlarda ayrılmamı istemez yanlış yola sapmamak için onların desteğine ihtiyacım var birisi yol göstersin boşanmak iyi değil evet ama daha 7 ayda midem bulanıyorsa bundan sonrası nasıl gider bilmiyorum kurtulmak için herşeyi yaparım :KK43:
Seni istemeyene koşarak gidince sonuç bu oluyor işte.
Neyse hatalar silsilesini yazmaya gerek yok
Bence topla eşyanı kalk git baba evine, o halini görünce anlayış gösterirler. Anne baba olmak böyle bir şey işte, elin adamı için seni silse de kızın sen kucak açarsın.

Sen aileni çiğneyip tükürmüşsün. Bu saatten sonra annenin babanın elini eteğini öp ağla seni kabul ederler iş elaleme gelince susmuşsun hiçe saydırmış gurur yapmamışsın yine yapma. Hiç geç değil yaşın genç çocuk yok çöpsüz üzüm olursun adam gibi biriyle yine evlenirsin telli duvaklı kendine bu hayatı reva görme. Cinsellik az buz deme iyi korun hamile kalırsam prangayı ayağına sen geçirmiş olursun. Şimdi teksin istediğin her şeyi yapabilirsin
Konu sahibi bu yorumu iyi oku.
Dön dön oku, idrak et, ezberle ve adım adım izle.
Ne yapacağın yazıyor, atlamadan yap ve kurtul.

Ya ona sahip çıkarlarsa. Bazı insanlar bu muameleden hoşlanıyor. Bence gitmesin ailesinin yanına iki gün sonra yine koca bulur yine kaçar . Allah insanı çocuğuyla terbiye etmesin .
Ya da kocayı getirecek totosunda, burda vardı öyle biri. Kocayı getirmiş, kardeşinin bilgisayar başında oturmasına laf ediyodu.

Uf erkek sevdasına bak.
Hanımlar işte aileler kız evlatlarını sıkar ve kimseyle görüştürmezse böyle oluyor. Kızlar hormonların etkisiyle salak sulak adamlara kaçıyorlar. Sonra işin sihri kaçınca "ay bununla ömür mü geçer" oluyor.
Çok yazık cidden...
Gerçekten öyle.aynı durum benim de başıma gelmişti.kaçıp evlenmedim ama abuk sabuk çok erkekle muhattap olmuşumdur.insan özgürlüğü bulunca hatta örnekte olduğu gibi bulamasa bile gördüğü ilk erkeğe aaa erkek gördüm diye atlıyor resmen.

Ben esimle 7 ay önce kaçarak evlendim kaçma sebebimiz onun ailesi beni ve ailemi istemiyordu benim babam istemeye gelseler hemen verirdi ama bunlar zahmet etmediler kocam hiç uğraşmadı ama o zaman gözüm kör olmuş gibi kaçmaya ikna oldum kaçtıktan hemen sonra pişman oldum ama babam artık bana küstüğü için geri dönemedim ablamlar bana geri dönüşü yok evlen seviyorsun zaten düzelir dediler bende şuan kötü hissediyorum kesin bir kaç aya düzelir dedim ve devam ettim nikah yaptık ailemi çağıramadım annem gelmek istedi kabul etmediler bana konuşma yaparak zorbalayarak annen gelemez dediler ben birşey diyemedim sonra düğün zamanı geldi yine annem gelmek istedi asla gelmeyecek dediler ve davetiyeye adını bile yazdırmamışlar sanki ağzımı dikmişler gibi konuşamadım hep sustum hep şuan ki aklım olsa düğünü flan dağıtırdım o zaman ne oldu bana anlamıyorum bizi kendi evlerine yerleştirdiler evleri başka şehirde esimle kaldık baş başa ilk zamanlarda biraz olsun yüzü gülüyordu bi parka çıkıp yürüyüş flan yapardık sonradan sonraya iyice soğuk olmaya başladı tamamen işine odaklandı ben evde aylrdıe tekim ailemle de görüşemiyorum zaten kendi ailesinin yanına her hafta götürmeye çalışıyor istemedim diye kavglar ediyor. Cinsellik yok denecek kadar az çünkü ondn tiksiniyorum bana asla dokunmasını istemiyorum dokununca ağlayarak dişimi sıkıyorum ona açıkça söyledim soğuk hissediyorum diye sende bana soğuksun dedim ilgisizsin dedim ama o da her zamanki gibiyim değişmedim diyor sen hastasın psikolojin bozuk bütün sorun sensin diyor halbuki ben ailemden bile vazgeçtiğim birinin bana daha fazla ilgili olmasını beklemiştim sadece ama o tam anlamıyla buz gibi yanında yatmıyorum o işe gidince odaya geçip yatıyorum yeme içmem bile kalmadı su bile içsem kusuyorum çok kötü durumdayım pişmanlığı hiç bu kadar hissetmemiştim o kadar pişmanım ki ayrılmak istiyorum diye haykırmak istiyorum ailem gel dese bi saniye düşünmem kim ne der diye ama onlarda ayrılmamı istemez yanlış yola sapmamak için onların desteğine ihtiyacım var birisi yol göstersin boşanmak iyi değil evet ama daha 7 ayda midem bulanıyorsa bundan sonrası nasıl gider bilmiyorum kurtulmak için herşeyi yaparım :KK43:
Bebek yokken Boşan lütfen

Bu tarz konuşmalara çok dikkat edin. İnanılmaz manipülatif bir cümle. Yaşananlara dair sorumluluk almak istemiyor, size suçu atarak işin içinden sıyırılmak istiyor eşiniz.

Şu anda yaşadığınız duygular çok normal. Sizi ailenizden bilerek isteyerek koparmışlar ve yalnızlaştırmışlar. Söz hakkı tanımamışlar. Yaşadıklarınız çok ağır. Kimse için ailenizden vazgeçmeyin… Sevgi, evlilik böyle bir şey değil ki yahu!

Bu arada boşanmak istiyorsanız gereken adımları atmak için de kimseyi beklemeyin.
Boşanmak istiyorum dediğimde bana başaramayacağımı ailemin de arkamda olmadığını defalarca söyleyip ağlayana kadar tekrar ediyor

Çok saçma ama evlenince eşinizin ailesi ile de evlenmiş oluyorsunuz malesef. Sizi istemeyen bir aileyi siz niye istediniz? Siz ailenizi bir erkek için sildiniz diye o da ailesini sizin çin silecek değil ya. Tercih sizindi bunu siz yaptınız üstelik yalnızca kendinizi değil ailenizi de mağdur ettiniz. Hadi gözünüz kör oldu kaçtınız, pişman olduktan sonra başkasını aramak danışmak yerine ordan çekip gitseydiniz keşke. Belli ki bu insanlar size değer vermiyor ve ailenizi yok sayıp geldiğiniz içinde size değer vermeyecek aksine bu kız ailesine bile bunu yaptı diyecekler. Bunları sizi üzmek için söylemiyorum kesinlikle ortada olan durumun farkına varmanız için söylüyorum. Daha yaşınız genç, çocuğunuz yok, bu evliliğin düzelecek bir tarafi yoksa kendinize bir yol çizin ve mantıklı kararlar verin

Gidin bemen bir test alın eczaneden. Su içsem kusuyorum, bunu psikolojik sanıyorsunuz ama bence hamilesiniz. Cehaletten onun bile farkında değilsiniz. Ağzınızı kendiniz bağlamışsınız dikmişsiniz. O adamla ailesini siz dahil ettiniz hayatınıza, kimse size silah doğrultmadı. Hatanızın bedelini iki türlü ödersiniz. Ya ailenizin yanına gider anne babanıza kendinizi affettirirsiniz ya da kocanız ve ailesi tarafından yok edilirsiniz.

Annem nikaha gelmek isteyecek, gelemez diyecekler hatta davetiyeye adını bile yazmayacaklar ama ben kocam kocam diye o adamın koluna giricem, yuh artık. Sorunlarınızı yazıp hemen arkasına bahaneleri sıralamışsınız. Yapacağınız tek mantıklı şey eşyalarınızı toplayıp ailenizin evine dönmek.
Ben test alıp baktım zaten hamile değilim ki zaten hamile kalmam da çok zor vücudumda protein fazlalığı var su bi içsem kusmamın sebebi stres diye düşünüyorum. Aileme en büyük kötülüğü yaparken kendime de yapmışım çevredeki herkes şimdi yapamycaktın niye kaçtn oğlumu da dul ettn diye neler dycek diye korkuyorum

Kimsenin ne dediğine bakma ölüm gibii bir sıkıntı yoksa ailene dönebilirsin

Akli melekeleriniz yerinde mi? Okuduklarım yerinde olmadığını gösteriyor. En yakın akıl hastanesinden randevu alın lütfen, akıl sağlığı önemli (!)
İşte bundan bende şüpheliyim artık:KK43: o dönemde de zaten ilaçlarla yaşıyordum bana iyi geliyor diye bunla kaçtım şimdi herkesten kötü etti beni

Kimsenin ne dediğine bakma ölüm gibii bir sıkıntı yoksa ailene dönebilirsin
Ailemle uzaktan uzağa konuşuyorum bazen onlar da bana tamam kaçtın bizi yok saydın şimdi kendi kararının bedelini ödemelisin dayak yemedikçe aldatmadıkça ayrılma diyorlar

aileler çocuklarını kolay kolay sokağa atmazlar.
çocukları sünepe bir erkek için onlardan kolay kolay vazgeçse bile, aile olmak böyle bir şey çünkü.
siz aile kavramını anlamamışsıniz henüz ama

Ailemle uzaktan uzağa konuşuyorum bazen onlar da bana tamam kaçtın bizi yok saydın şimdi kendi kararının bedelini ödemelisin dayak yemedikçe aldatmadıkça ayrılma diyorlar
Bir arkadaşım kaçmadı ama ailesine ciddi bir konuşma yaptı, siz kabul etmezseniz sığınma evine giderim, ben bu adamı daha fazla çekmem diye. Şimdi orda iken iyi kötü hayatta olduğunuzu, ne yaptığınızı biliyorlar ondan rahatlar. Sığınma evi mevzusu sıkıntılı, oraya giderseniz sizden haber alamayacaklarını bilirler. Bi de ele güne rezil olma kısmı var işin içinde. Aklınızda olsun, iyi bir ikna yöntemi olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X