7aylık evliyim boşanmak istiyorum soğudum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir arkadaşım kaçmadı ama ailesine ciddi bir konuşma yaptı, siz kabul etmezseniz sığınma evine giderim, ben bu adamı daha fazla çekmem diye. Şimdi orda iken iyi kötü hayatta olduğunuzu, ne yaptığınızı biliyorlar ondan rahatlar. Sığınma evi mevzusu sıkıntılı, oraya giderseniz sizden haber alamayacaklarını bilirler. Bi de ele güne rezil olma kısmı var işin içinde. Aklınızda olsun, iyi bir ikna yöntemi olabilir.
Teşekkür ederim bunu deneyeceğim:KK43:

Hatalar silsilesi, nereden başlasam...
Yaş doğruysa 23, birincisi aceleniz neydi?
İsteseler babam verirdi demişsiniz. Buna rağmen ailenizi neden çiğnediniz, davetiyeye adını yazdırmamalarına ses bile çıkarmamanız niye? Bu kadar mı kıymetliydi bu adam?
Hadi madem ailemi ezecek kadar sevdim dediniz adamı. Uğruna ailenizi kaybettiniz. 7 ayda ne oldu da mideniz bulandı?
Her şeyden bu kadar kolay mı vazgeçersiniz?
Yani size koskocaman niye diyorum, "ni-ye!"

İsteseler babam verirdi demişsiniz. Buna rağmen ailenizi neden çiğnediniz, davetiyeye adını yazdırmamalarına ses bile çıkarmamanız niye? Bu kadar mı kıymetliydi bu adam?
Hadi madem ailemi ezecek kadar sevdim dediniz adamı. Uğruna ailenizi kaybettiniz. 7 ayda ne oldu da mideniz bulandı?

Aynen öyle. Bence ayrilmaktan büyük dert o anne babanin kirilan kalbini onarmak. Zaten ben hep diyorum: Düzgün hic bir erkek kadini kacmaya ikna etmez. Ama maalesef kaciyorlar
Bebek istesem de olmaz tedavi görüyorum

Neden ailenin ve senin istenmediğini merak ettim?
Annemle babam ben 8 yaşındayken boşandılar babam kendi hayatına bakıyor ben onunla yaşıyordum ama annem hiç de doğru sayılmayacak hatalarla devam etti hayatına ve çevreden herkes bizi de kötü bilmeye başladı bu eşimle tanıştığımda kimse bana inanmasa da inanmıştı annenin hayatı yüzünden sen suçlu değilsin demişti bende yanımda olunca bşy sandım iki yıl geçti hep tanımda oldu anlayışlıydı herkes o ailenin kızını alma dedi o istiyorum dedi ama babasını ikna edemedi ben ailemden gelen laflarlardan sözlerden bıkmıştım bu aptal hatayı doğru zannettim

Ben özel günlermi yaşayamadığım için doktora gitmiştim vücudumda protein fazlalığı olduğu için bebek olması biraz zor dedi normalin çok üstünde çıkmış değerler
Dikkat edin yine de belli olmaz o işe, sizin gibi olup dikkat etmeyen çok var, bi gün bi de bakıyorlar ki aaa hamile.

Dikkat edin yine de belli olmaz o işe, sizin gibi olup dikkat etmeyen çok var, bi gün bi de bakıyorlar ki aaa hamil
Dikkat edin yine de belli olmaz o işe, sizin gibi olup dikkat etmeyen çok var, bi gün bi de bakıyorlar ki aaa hamile.
dikkt ediyorum zaten bir cinsel hayatımız yok tek tesellim bu şuan o kadar istemiyorum ki o yanaşamıyor bile

Ailemden o kadar soğumuştum ki,hiç aile olamadık annem de babamda her zaman en büyük eziyetlerini bana ve kardeşlerime yaşattı ben de kurtuluş sanarak bu yolu seçtim en yanlış yolu Ölmek istiyorum biraz daha uzarsa olacak tek şey bu galiba ne kadar kötü olurlarsa olsunlar döve döve öldrsede ailemden başka gerçek olmadığını bu şekilde öğrendim çok pişmanım bir kaç arkadaşım psikolojimin gerçekten o dönemde bozuk olduğunu ve bu yüzden bu hataya düştüğümü söylüyor ilaçlarla ayakta kaldığım dönem eşim beni kandırdı ve farkında bile olmadım annesi bana ne küfürler etti arkamdan çok iğrenç şeyler söyledi mesajlarını yakaladım bşy diyemedim kendi elimle kendi mezarımı kazdım şimdi çıkamıyorum ya sonsuza kadar kalırım ya da bir cesaret çıkarım çünkü sabah gözlerimi açtığımda içimdeki iğrenme duygusu ile uyanıyorum başka bir şey düşünemiyorum

Tek bir pozitif unsur yok🤔 size tavsiye verilse yapabilecek misiniz şüphe verici 🤷🏻‍♀️ attığınız hiç bir adım mantıklı değil zira😅
Gerçekten haklısınız tek tek okuyup ne yapacağımı düşünüyorum gerçekten dikkate alıyorum hayatımda yol gösterecek kimse olmadığı için buna ihtiyacım vardı size sormak istiyorum boşanmayı düşündüğümde birinin kalbi kırılacak biliyorum ama babamın kalbini bile kırdıktan sonra onları önemsemem daha büyük aptallık değil mi anneme sordum boşansam diye bağırıp suratıma kapattı oyuncak mı bu dayak yoksa ayrılık yok diye dayak yiyene kadar beklemelimiyim iyi değilim ne düşündüğümü bilmiyorum sağlıklı düşünceler arıyorum

Sağlıklı düşünemiyorum şimdi ben sadece çantamı alıp çıksam geri kalan herşeyimi nasıl alacağım zarar verirler annesi gelip herşeyimi alıp gider kendi kullanır o konuda ne yapabilirim acaba

Hepimizin sonradan "ne kadar beyinsizmisim" dedigimiz zamanlari olmustur. Anlatsam sizde bana "salak" derdiniz hakli olarak. Ama hata yaptik diye de ömür boyu kendimizi mahkum etmek zorunda da degiliz. Madem herseyin farkindasiniz o zaman bundan sonra kararlarinizi ona göre verin
Çantamı alıp çıksam şimdi geri kalan bütün eşyalarımı nasıl alacağım sonradan çünkü gittiğimi duyan koşa koşa gelip evi kontrol eder eşylarımı alıp kullanır annesi

Çantamı alıp çıksam şimdi geri kalan bütün eşyalarımı nasıl alacağım sonradan çünkü gittiğimi duyan koşa koşa gelip evi kontrol eder eşylarımı alıp kullanır annesi
Kaçıp gelmişsiniz zaten, kendinize ait neyiniz vardı ki, mini bir valize iki parça giyecekle özel eşyalarınızı alır çıkarsınız, kamyonetle kaçmadınız ya buna.

Sağlıklı düşünemiyorum şimdi ben sadece çantamı alıp çıksam geri kalan herşeyimi nasıl alacağım zarar verirler annesi gelip herşeyimi alıp gider kendi kullanır o konuda ne yapabilirim acaba
Bence babani aramalisin ya da anneni kurtarin beni yapamıyorum de gelsinler arabaya doldur herseyini cek git bende ilk evliligimde ailemin onay vermedigi bir evlilik yaptım ayni sizin gibi kisa sürdü ailem benimle konusmadi aradim gecenin bir yarisi çıkıp geldiler hicbir anne baba evladina dayanamaz çocuğun yokken bunu yap sonra eski hayatindan daha guzelini yaşarsın calisirsin gezersin bu sekilde hayatina devam edemezsin ben de sizin gibi korkuyordum herseyi göze aldım çıktım o evden bes sene durdum gezdim ise girdim simdi mukemmel bir adamla evliyim bebek bekliyorum bunu kendine yapma kurtar kendini soldum saniyorsun ama çiçekler aciyorsun sonrasinda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X