8 aylık sevgilimin evli ve çocuklu olduğunu öğrendim 😔

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Adamın evli olması zaten kötü. Ama evli olmasa bile 19 a 36 çok büyük bir yaş farkı. Babanla problemlerin mi var?

Karşı taraf için çok kötü bir durum. Özellikle de yeni doğmuş bir bebeği varken. Ama ben aldatılan her kadının gerçeği öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Umarım kavga ettiği arkadaşı ona da gerçekleri anlatmıştır. Anlatmadıysa bile adamla ilişkin bittikten sonra ( bunu bugün yarın anlamında söylüyorum) kadının da haberdar olmasını sağla yaşadıklarından. ( düzgün bir tavırla) bu adam ikinizin de hayatında olmaması gereken bir çürük elma

36 yaşında sanayi de dükkan i olan bir ada.la üniversite okuyan 19 yaşında bir kızın ne işi var?
Parasi hediyeleri sana tatli gelmiş.O da seni kendine metres tutmus.Hala seviyorum diyorsun.Aklini başına al.
Bir kere yalan söyleyen hep söyler.Çocuklarinin annesini hamileyken aldatan (kimbilir kac yıllık evliler?) pislik sana harika koca mi olacak? Parasi olmasa yüzüne bakmazdin.Sanayi de calisan okumamış adamin.
Yazik kendinizi para için kullandirmayin artik.

Ama sen ben cok seviyorum.O da karisiyla mecburen evli ama beni seviyor vs yalanina sığınıp o zavalli lohusa kadini bosatmak için de uğraşırsın.Çunku sen genç harika mükemmel eglencelisin. karısı yasli kilolu bakimsiz tü kaka vs.vs . diye o seni, sen de kendini kandiracaksin PARA icin.
Allah akıl fikir versin.

Karşı taraf için çok kötü bir durum. Özellikle de yeni doğmuş bir bebeği varken. Ama ben aldatılan her kadının gerçeği öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Umarım kavga ettiği arkadaşı ona da gerçekleri anlatmıştır. Anlatmadıysa bile adamla ilişkin bittikten sonra ( bunu bugün yarın anlamında söylüyorum) kadının da haberdar olmasını sağla yaşadıklarından. ( düzgün bir tavırla) bu adam ikinizin de hayatında olmaması gereken bir çürük elma

Çok tehlikeli ve sonuçları öngörülemez bir tavsiye veriyorsunuz.

19 yaşındakı kızı elinden tutup sokak sokak gezdiren , meyhanelerde fahiş hesaplar ödeyen , kıza pahalı hediyeler alan , sanayideki dükkanına rahatça götüren adamın karısı durumdan haberdar da olabilir.

Ancak kızın gidip kadına kocasıyla ilişkisi olduğunu söylemesi halinde; adamın karısı konuyu biliyor ve görmezden geliyorsa ayrı , bilmiyorsa ayrı sonuçları olur.

Şayet konu gerçekse , olayın sıcaklığıyla tavsiyenizi uygulamaya kalkmaz umarım.

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Parayı nereden buluyormuş bu herif ? Bu arada dediğin yaş grunundaki birinin evli çıkma ihtimali, bekar çıkma ihtimalinden daha fazla.25'ten sonrasını maalesef devamlı komtrol etmeli, uyanık olmalıyız kadınlar olarak. Çünkü biliyorsun ülkede evlenmeyeni dövüyorlar.illa herkes bulaşacak şu kuruma.

Zorlasan baban yaşında adama nasıl kapıldın ?
Ben olsam eşini sosyal medyadan bulur isimsiz bir hesapla fotoğraflarınızı gönderirim. Ha bu yüzden eski arkadaşından şüphelenir ise onu bilemem ama o kadının da gerçekleri bilmeye hakkı var

Hani aşkından ölen o adam var ya sen ona evli olduğunu bildiğini söyleyip eşine söyleyeceğim de bakalım tepkisi ne oluyor.
Adamın daha yeni 2. Çocuğu dünyaya gelmiş, boşanmak gibi bir fikri olsa karısının koynuna girip 2. Çocuğa hamile bırakmazdı.

Aileniz sizi üniversite okusun, kendi ayakları üstünde dursun, hayata karşı bir duruşu olsun diye göndermiş, siz adamın evli olduğunuzu bildiğiniz halde ne kadar sevdiğinizi anlatıyorsunuz hala.

Sen 19, karşı taraf 36.

Normal şartlarda bile bu farktan dolayı "acaba mı?" denecek bi ilişki bu kadar çetrefilli durumun sonunda mutlu mesut sürecek değil ya. Bugün değilse yarın bitecek. Sen sadece "kullanılma" süreni uzatırsın bu kadar.

Önünde sonunda genel son: Karısı durumu öğrense bile affeder, adam karısına yanlar, belki araları düzelsin diye karısına seni kötülemeye bile kalkar. Yani hikayenin sonunda senlik bi şey yok bacım. Yoluna bak

Ya ben 2 çocuğumun babasına tekmeyi basmışım sen 8 aydır tanıdığın yalancı, sahtekar, kötü bir eş, kötü bir baba, vidansız, belki de sapık( çocuğu yaşındasın resmen ben ilk bebeğimi 24 yaşında aldım kucağıma) birine mi basmayacaksın tekmeyi. Sen öğrencisin hiç öğrenci kalmadı mı da kazık kadar esnaf biriyle takılıyorsun. Gençliğinizi yaşayın ya şöyle sapıkların tuzağına düşmeyin. Karısına bunu yapan sana neler yapmazdı kimbilir şükret

Lütfen ayrıl daha genceciksin karşına kimler kimler çıkacak. Bu hayatı mı kendine yakıştırıyorsun. Annen baban öğrendiğini düşün biricik kızları üniversite okuyor ama böyle bir insanla birlikte. Kimseye bunları yapma derhal ayrıl

Dan
Sana karşılıksız paralar dökerken uyanmaliydin mevzuya .
Aranızdaki yaş farkida fazla bak arkadaşların adamın mizacindan bile evli olduğunu anlamış. Bazı şeyleri görmek zor değil seninle birlikte olan adam her yere götüren adam insan sevgilisini hiç evine götürmez mi ? Burdan bile cakardin.uakinda kadının akrabaları gelip saçını başını yolunda dusunmeden ayrılırsın

Yorumlar işine gelmedii heralde bırkaıp kaçmış konuyu.. Heralde burdakilerden niye ayrılıyorsun ayrılma Hatta git eşine söyle boşar seni alır falan demesini mi bekliyordun. Beyinsizsin vallaha. Bir de bahane yapıyorlar babalarından deger gormeyenler böyle adamlara aşık oluyor falan ya abi boş yapmayın aklı beyni olan öğrendiği an vazgeçmesini bilecek. Ben babasız büyüdüm asla bir kadının göz yaşı olmak istemem olursamda kendimi asla affetmmem. Erkekler kadar başınlza taş düşsün keşke o kadınla konuşup her çeyi ablatabilsem ayrılsa ve destek olsak..

Sinirlenip kizacagin daha 2 ay önce yeni çocuğu oldu ikimizi de kandırdı diyeceğin yerde seviyorum diyorsun. Tabi parası tatlı gelmiş. Onun sevgisi. Zaten seni bırakacak emin ol. Karısı öğrenirse ondan boşanmamak için elinden geleni yapacak. Gencecik kız leş bir adamla beraber🤦🏼‍♀️ adamlara da kızamıyorum ki akıl diye bir nimet var. Her kula nasip olmayan.

Sen ne yapman gerektiğini biliyorsun konu sahibesi.soze hacet yok değil mi?Ayrıca bazı sırtlan tiplemeler genç kizlari avlama işlerini gayet teknikli hale getirmisler bu çok açık.kanmayin ve kendinizi kandırmayın derim ben!!

X