8 aylık sevgilimin evli ve çocuklu olduğunu öğrendim 😔

Böyle bir adamı hala nası sevebiliyosun? Hani aldatma var aldatma var hepsi eşit karaktersizlik değil bence hamile olan eşi aldatmak ve yeni bebeği olduğu halde bunu yapmak ayrı bir karaktersizlik hainlik vicdansızlık gerektirir bence .var ya biriyle sevgili olmadan önce tcsini filan alıp araştırtmak lazım yaa etraf ne kadar pisliklerle dolu. Arkdaşıyla kavga etmese adamda gammazlamasa acaba nereye kadar gidicekti bu ilişki evli olduğunu öğrenmeden? Nası anlamadın ki cidden 8 ay yaa. merakımdan soruyorum mesela geceleri mesajlaşmıyomuydunuz heran her dk arayabiliyormuydun? Yada evinin önüne gitmek istediğinde vs?
Canım tabiki en güzel ilkleri sana yaşatacak sana evdeki karısı gibi davransa zaten sevgilisi olmazdın ki sen onun için bir heyecan tutkusun olaki senin için eşinden çocuklarından ayrıldı yine başa dönecek evdeki karısı gibi sana da davranacak ve diyeceksin ki sevdiğim adam bu muydu ? Hamileyken seni doktora götürmek yerine 20 lik sevgilisiyle gezen bir adam ne kadar asil olabilir ? Şu an çok asil bir prens ya gözünde o yüzden diyorum pembe gözlüklerini çıkar ve hemen kurtul sana evdeki karısı gibi osura gegire davranmadigi için tüm bunlar ...

Mahallenin bakkalı bile olabilir çünkü adam alenen yaşamış bunu ve konu sahibine bunu en yakın arkadaşı anlatmış.
Konu sahibi öğrenmiş karşı taraf öğrenmiş mi peki ? Bir kadının kocasının zorlasa kızları olacak yaşta biriyle vakit geçirmesine razı gelmeyi mi seçelim?

Mahallenin bakkalı, adamla kadının bir arada poz veren fotoğrafını nereden bulup karısına gönderecek ? Mahallenin bakkalı, adamın karısının sosyal medya hesabı olup olmadığını dahi bilmez. Kaçımızın mahallesindeki bakkal vb esnaf , ad soyad bilgilerimizi biliyor ?

Mahallenin bakkalı, diyelim ki adamın karısının sosyal medya hesabını bulup ekledi , sahte hesap mı açacak bir de ? Diyelim ki sahte hesapta açtı. Kadının kocasının "Kim bu adam , seni neden ekledi ?" diye evde adli olay çıkarmayacağı ne malum ?

Bakın sizin örneğinizle kadını aldatılıyorsun diye uyarmak isterken, hem kadının hem de bakkalın can güvenliği dahi tehlikeye girebilir.

Yetişkin bir birey verdiği tavsiyenin olası tüm sonuçlarını da düşünebilmeli. Yetişkin olmak yaş almaktan bağımsız ve zordur.

Adamın kızla yaşıt çocuğu olduğu bilgisi yer almıyor konuda.

İlişkilerdeki bu şekildeki kıyaslamalı yaş konuşması genelde 25 ve üzeri yaş farklarında , insanların arasındaki uçurumu belirtmek için kullanılır.

Taraflar bekarsa ve aynı yaşta çocuğu yoksa bu örneği vermenin mantığı da bulunmamaktadır. Genelde bu tür örnekler ilişki içindeki kişiyi ikaz etmek için verilir. Ve tabi ayıplamak içinde vurgulanır , "onun yaşında kızın var ayıp vb."

Yetişkin bireyler bu durumdan memnunsa, rızaları dahilinde bir ilişki yaşıyorlarsa , davranışları bir başkasına zarar vermiyorsa ; bizi ilgilendirmez. Onaylamayabilir , hoşumuza gitmeyebilir ancak hayat onların hayatı.

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Çok genç yaşta çok karaktersiz bir adama denk gelmişsiniz.19 yaşında bir genç kızın 36 yaşında erkek arkadaşının olması baştan yanlış.Haysiyet yoksunu baba müsfeddesi bu adamın ilk çıtır sevgilisi siz olmadınız emin olun.Çok olmuştur üçü beşi hesap etmeden ödediği hesapları,çanta kıyafet hediyeleri. Ailenizin sosyo ekonomik durumunu bilmiyorum ama çok maddi imkanları iyi olan , görmüş geçirmiş bir ailenin kızı olduğunuzu düşünmüyorum.Belki farkında değilsiniz ama bilinçaltında sizin için yaptığı harcamalarda sizi etkilemistir .Bunu size verdiği değer olarak algılamış olabilir siniz ama evli zamparalar yapar bunları.Sizden öncekine yaptığı ve sizden sonrakine yapacağı gibi.

Çok genç yaşta çok karaktersiz bir adama denk gelmişsiniz.19 yaşında bir genç kızın 36 yaşında erkek arkadaşının olması baştan yanlış.Haysiyet yoksunu baba müsfeddesi bu adamın ilk çıtır sevgilisi siz olmadınız emin olun.Çok olmuştur üçü beşi hesap etmeden ödediği hesapları,çanta kıyafet hediyeleri. Ailenizin sosyo ekonomik durumunu bilmiyorum ama çok maddi imkanları iyi olan , görmüş geçirmiş bir ailenin kızı olduğunuzu düşünmüyorum.Belki farkında değilsiniz ama bilinçaltında sizin için yaptığı harcamalarda sizi etkilemistir .Bunu size verdiği değer olarak algılamış olabilir siniz ama evli zamparalar yapar bunları.Sizden öncekine yaptığı ve sizden sonrakine yapacağı gibi.
Ve minik bir tavsiye sizin yaşlarınızda flörtlerde pahalı hediyeler olmaz.Bu pislik herif için söylemiyorum denginiz olan flörtlerinizde karşı tarafa alamayacağınız tutarda hiç bir şeyi hediye olarak kabul etmeyin.Hediye tercihi kişinin zerafetini görgüsünü gösterir.Ve karşı tarafı ezmemelidir bence tabi

Neslihan abla sen miymişsin ? 😃 Hep de metreslerini severler zaten bu pezo herifler metresimi sevmem fuckbady olarak kullanıyorun diyeni hiç olmamıştır herhalde.Adamın karısı yeni hamileyken bir iliskiye baslamışsıniz adamın hayatı evliligi gitse idi cocuk olmazdı sana kesin karımla aramızda bir şey yok kari koca hayatimiz falan yok demiştir inanma tabii ki sürdürme metres etiketi yemek için cok kücüksün ileride pişman olursun

P possibleornot 30 yaşında , yetişkin , eğitimli , çalışan mühendis bir kadınsınız.

Yazdığınız mesajların hepsinin sonu adli vakaya dönüşebilir. Lütfen mesajlarınızı sakince yeniden okuyun. Düğününüze sayılı günler kaldığı için dikkatiniz dağınık diye düşünüyorum.

Adamın karısına adamla fotoğraflarını yollayıp , altına da "Kocan seni aldatıyor. Bir Dost " yazdığında ; adam kimden hesap soracak , mahallenin bakkalından mı ?
Ya bir de kadın diyecek ki metres için kocamı neden boşayım, bu yeni yetme eskort hepten ortada ip gibi kalacak.

Bu arada sorunun fake olduğunu düşünüyorum

Yazdım sildim böyle konulara ne yazsam diye düşünüyorum...
Eeee neye karar vermiş hanım...

Bana kızmayın sadece anlamadigimdan soruyorum
Üni okumaya gittiysen üni oku demissiniz
Yani sevgili yapmamalı mi insanlar ?

Hanimefendinin yanlış ilişkisini onaylamiyorum
Sadece size göre okul okuyosa sevgili yapmamalı mi insan onu anlamaya çalıştım
ben sevgili yap ya da yapma demedim ki. derslerine odaklanmak dururken 17 yaş büyük hem de evli olduğunu ögrendiği adamla hâlâ ne işi var. ailesi onu üniversite okumaya gonderdi. bi de bile bile bu ilişkiye devam ederse nasıl hisseder.

Evlerden ırak bizim çakala bak sen
bi nabız yoklamış aylar önce
hatırlıyorum bu konuyu
nick değişirmiş sonra
neslihan kendiymiş
bi de bilmiyordum diyor
vay vay vay
bundan sonra artık konu sahibinin samimiyetine inanmıyorum. alan razı veren razı durumu.. adam onun gençliğini, kız da adamın parasını,ilgisini kullanıyor.ama burda niye gelip söylüyor onu da anlamadım vicdan rahatlatmak için mi? haklı görünmek için mi? "cok seviyosunuz birbirinizi canım kıyamam" dememiz için mi orasını anlamadım.

genceciksin ne işin var 36 yaşında adamla ? yaşıtlarınla gezsene ...aklı başında olsa 36 yaşındaki adam 19 yaşındaki ergen kızla gezmezdi ,evinin rızkını sağda solda o cafe senin bu
genceciksin ne işin var 36 yaşında adamla ? yaşıtlarınla gezsene ...aklı başında olsa 36 yaşındaki adam 19 yaşındaki ergen kızla gezmezdi ,evinin rızkını sağda solda o cafe senin bu gezmeler benim yiyen ,aldatan ,kendine ve eşine saygısı olmayan adam senin gözünün yaşına hiç bakmaz
çünkü kendi yaşıtı ile birlikte olduğunda her gün her gece dışarıda yiyip içip eğlenemez, hediyeler alamaz… malum kendi yaşıtları öğrenci olur olsa olsa. Ama yaşça kendinden büyük olursa işi dolayısı ile parası olur rahatça yer parasını. Bir de ayrıl demek kolay yazmış ayrılma iki çocuk ve o kadının hakkına gir o zaman. Nefret ediyorum bunun gibi arsızlardan

ben de artık gerçekten sevdiğine, öyle aşık olup kapıldığına inanmıyorum. hani genctir, kandırılmış gibi düşünemiyorum artık. yeni doğmuş bebeğin rızkını yeyip, okul bitene kadar rahat edecek olan bu.

Öğrendikten sonra nasıl ayrılacağım diye mi düşünüyorsun ? Ayıp yahu adam evli ne demek nasıl ayrılacağım. Ayrıca seni sevmemiş uckurunu sevmiş ve seni kullanmış oluyor.

bundan sonra artık konu sahibinin samimiyetine inanmıyorum. alan razı veren razı durumu.. adam onun gençliğini, kız da adamın parasını,ilgisini kullanıyor.ama burda niye gelip söylüyor onu da anlamadım vicdan rahatlatmak için mi? haklı görünmek için mi? "cok seviyosunuz birbirinizi canım kıyamam" dememiz için mi orasını anlamadım.
kendini aklayacak bir şey arıyor olabilir

Ya bir de kadın diyecek ki metres için kocamı neden boşayım, bu yeni yetme eskort hepten ortada ip gibi kalacak.

Bu arada sorunun fake olduğunu düşünüyorum

Aynı üyelik altındaki ilk konu sebebiyle konunun gerçek olmama ihtimali olabilir. Ancak bir o kadar gerçekte olabilir.

Evli olduğunu saklayıp ; kendini bekar olarak tanıtan erkekler de var kadınlar da. Kimsenin hayatı boyunca bu tür insanlarla karşılaşmaması ; karşılaşırsa da görüşmeyi sonlandırıp, yürüyüp gidebilecek gücü olmasını dilerim.

Mahallenin bakkalı, adamla kadının bir arada poz veren fotoğrafını nereden bulup karısına gönderecek ? Mahallenin bakkalı, adamın karısının sosyal medya hesabı olup olmadığını dahi bilmez. Kaçımızın mahallesindeki bakkal vb esnaf , ad soyad bilgilerimizi biliyor ?

Mahallenin bakkalı, diyelim ki adamın karısının sosyal medya hesabını bulup ekledi , sahte hesap mı açacak bir de ? Diyelim ki sahte hesapta açtı. Kadının kocasının "Kim bu adam , seni neden ekledi ?" diye evde adli olay çıkarmayacağı ne malum ?

Bakın sizin örneğinizle kadını aldatılıyorsun diye uyarmak isterken, hem kadının hem de bakkalın can güvenliği dahi tehlikeye girebilir.

Yetişkin bir birey verdiği tavsiyenin olası tüm sonuçlarını da düşünebilmeli. Yetişkin olmak yaş almaktan bağımsız ve zordur.

Adamın kızla yaşıt çocuğu olduğu bilgisi yer almıyor konuda.

İlişkilerdeki bu şekildeki kıyaslamalı yaş konuşması genelde 25 ve üzeri yaş farklarında , insanların arasındaki uçurumu belirtmek için kullanılır.

Taraflar bekarsa ve aynı yaşta çocuğu yoksa bu örneği vermenin mantığı da bulunmamaktadır. Genelde bu tür örnekler ilişki içindeki kişiyi ikaz etmek için verilir. Ve tabi ayıplamak içinde vurgulanır , "onun yaşında kızın var ayıp vb."

Yetişkin bireyler bu durumdan memnunsa, rızaları dahilinde bir ilişki yaşıyorlarsa , davranışları bir başkasına zarar vermiyorsa ; bizi ilgilendirmez. Onaylamayabilir , hoşumuza gitmeyebilir ancak hayat onların hayatı.
Ben sizi ilgilendirsin ve hoşgörün demedim ki kendi fikrimi belirttim.Siz ailenizde veya çevrenizde benzer bir durumla karşılaştığınızda ona göre değerlendirebilirsiniz. Ben olmaz öyle şey ayrılmalı demiyorum. Taraflardan biri reşit olduğu yaşta diğeri yeni doğmuş oluyor. 19 yaşındaki bir kadının bu durumda olmasını yakıştıramıyorum. Bu şahsi görüşüm.
Ayrıca mahalle bakkalı derken farazi konuşuyorum. Adam bu kadını herkese lanse etmiş. Herkes biliyor. Yolda bir komşusu görüpte bilgi vermiş olabilir.
Bahsettiğiniz şeylerin yaşanma ihtimali var. Ama benim size sorduğum şey konu sahibinin bilme hakkı olduğu kadar o kadının yok mu ?

Hangi üye? Aslında benim annem de babam da zorla evlendirilmemiş. Aileler hiç istememiş, kendileri zorla evlenmişler😬

Dün bir konunun yorumlarında vardı. Kendisi 35 , babası 52 yaşındaydı ; siz değilseniz başka bir üyenin de babası , kanunen reşit olmadan baba olmuş.

X